Similar lots by type
-
#152Een spiegel in verzilverd metalen lijst, getooid met een engeltje bovenaan en met engelenkopje onderaan.
Miroir à cadre en métal argenté, surmonté d’un angelot, le bas également décoré d’une tête d’ange.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 120 -
#12Een eikenhouten spiegel.
Un miroir en chêne.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#170Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.
Un miroir en chêne de style Renaissance de Malines.No longer availableOnline onlyEstimate: € 120 / 200 -
#286Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.
Haut trumeau en noyer sculpté orné de deux colonnettes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#247Ripa“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1952.
”Vue sur Paris”. Huile sur toile. Signée et datée 1952.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 36 cmEstimate: € 50 / 70 -
#234Een groot lot verzilverd metaal met schotels, bestek, kandelaars enz.
Un grand lot de métal argenté avec vaisselle, couverts, bougeoirs etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#128Een Chinees porseleinen gemberpot. (deksel manco).
Pot à gingembre en porcelaine de Chine (couvercle manque).No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#181Fontaine“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#52SchwarzenhammerEen paar Beierse porseleinen bordjes met opengewerkte vleugel en met meerkleurig Japans decor. Onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes bavaroises en porcelaine à ailes ajourées et décor japonisant multicolore. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#151Een zilveren ketting met met zwarte hanger van git en twee bijpassende ringen.
Un collier en argent avec un pendentif gîte noir et deux bagues assorties.No longer availableOnline onlyDim. 19,75 gEstimate: € 40 / 60 -
#289T. George“Slapende jonge vrouw in groene jurk”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Engeland, XIXe eeuw.
“Jeune femme dormante dans une robe verte”. Aquarelle sur papier. Signée. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 33 cmEstimate: € 120 / 160 -
#161Lode Keustermans“Ontmoeting”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Rencontre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#252Een groot lot boeken m.b.t. kunst.
Grand lot de livres d'art.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#20Een lot van acht verschillende Heiligenbeelden van plaaster, porselein en kunststof.
Un lot de huit statues de saints différentes en plâtre, porcelaine et plastique.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#144“Berglandschap”. Olieverf op doek.
Paysage de montagne. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 106 cmEstimate: € 100 / 120 -
#297Een paar messingen appliques met telkens drie lichtpunten, smeedijzeren ophanging.
Paire d'appliques en laiton avec trois points lumineux chacune, suspension en fer forgé.No longer availableOnline onlyDim. 51 cmEstimate: € 50 / 80

