Other lots in this auction
-
#297“Jongetje met bal”. Een met brons bekleed beeldje naar een werk van Aureli. Gebarsten.
“Garçon au ballon”. Statuette recouverte de bronze d’après Aurili.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#181Fontaine“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#162Een opengewerkte sierjardinière van Italiaans aardewerk, versierd met groen bloemendecor. Minieme randschilfers.
Jardinière ornementale ajourée en faïence italienne, décorée d'un décor floral vert. Petits flocons de bordure.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#42H. De RijckTwee zittende naakten van gesculpteerd notenhout. Gesigneerd en gedateerd resp. 1958, 1969.
Deux statues en noyer sculpté , représentant deux nus assis. Signé et daté resp. 1958 et 1969.No longer availableOnline onlyDim. h 42, 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#51Een infanteriesoldaat uit 1830 van meerkleurig porselein.
Un soldat d'infanterie de 1830 en porcelaine multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 25 / 40 -
#231Songye beeld van een fetisj met een baard van gras en met een kleine man en vrouw en een masker tussen de knieën. DRC.
Image Songye d'un fétiche avec une barbe d'herbe et avec un petit homme et une femme et un masque entre les genoux. RDC.No longer availableOnline onlyDim. H. 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#15Een houten kolompendule. Zonder sleuteltje.
Une pendule colonne en bois. Sans clé.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#90“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Signatuur verwijderd. Lichte schade.
Vue de la ferme d'hiver . Huile sur toile. Signature supprimée. Légers dommages.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#158Een houten Senufomasker. Ivoorkust.
Masque en bois. Senufo, Côte d’Ivoire.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#179Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.
Un lot de poterie comprenant un ensemble de quatre tasses jaunes et trois tasses noires, deux tasses, un bol, une soucoupe, un pot de miel et une casserole.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#273Een toiletgarnituur, bestaande uit een poederdoos en parfumflesje van kleurloos kristal en verzilverd metaal, een verzilverd metalen kleerborstel, een pillendoosje en een handspiegeltje van 835‰ zilver.
Une garniture de toilette, comprenant un poudrier, un flacon à parfum en cristal incolore et métal argenté, une brosse à vêtements argenté, une boîte à pilules et un miroir de main en argent 835‰.No longer availableOnline onlyEstimate: € 120 / 200 -
#275Een vaas van Imariporselein.
Un vase en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 45

