Similar lots by type
-
#305
Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen met bijpassende ring en hanger bezet met fantasiestenen. Model Chanel.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 14 ct et bague et pendentif assortis sertis de pierres de fantaisie. Modèle Chanel.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 120/180 -
#320
Een lot 18 karaats wit en geel goud waaronder twee ringen en één oorbel.
Lot d’or jaune et blanc 18 ct dont deux bagues et une boucle d’oreille.No longer availableDim. 7,36 gEstimate: € 150/200 -
#315
Een 14 karaats wit en geel gouden hanger met Maria afbeelding.
Pendentif en or jaune et blanc 14 ct représentant Marie.No longer availableDim. 3,79 gEstimate: € 60/100 -
#761
Een schemerlamp op een grote bolle vaas van licht okerkleurig aardewerk. Hedendaags werk.
Lampadaire monté sur un grand vase pansu en faïence de couleur ocre. Travail contemporain.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#400
Een lot oude juwelen waaronder een hanger als fotohouder, een broche en een paar oorbellen.
Lot de bijoux anciens dont un pendentif à médaillon à photographie, une broche et une paire de boucles d’oreilles.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#220
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bague en or jaune et blanc sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 250/350 -
#760
Een dekselvaas van Japans aardewerk met decor van personages. Begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en faïence du Japon à décor de personnages. Début du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 50/80 -
#205
Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Collier en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 10,48 gEstimate: € 250/350 -
#365Rodania
Drie roestvrij stalen dameshorloges. Quartz. Swiss Made.
Trois montres dame quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#355
Een dameshorloge van zilver en plaqué d’or met lederen armband bezet met fantasiestenen.
Montre de dame en argent et plaquée d’or sertie de pierres de fantaisie. Bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#375Rodania Founded
Een automatische roestvrij stalen herenhorloge. Switzerland 1930.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Switzerland 1930.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#380Rodania Sapphire
Een roestvrij stalen herenhorloge. Swiss Made. Quartz.
Montre homme quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#300S.T. Dupont Paris
Een genummerde aansteker met Chinese lak. 0557/2000. Limited Edition Nuevo Mundo. In origineel etui met toebehoren en certificaat met nummer 0557/2000.
Allumeur numéroté en laque de Chine. 0557/2000. Limited Edition Nuevo Mundo. Dans l’étui d’origine avec accessoires et certificat avec le numéro 0557/2000.No longer availableEstimate: € 3000/4000 -
#395
Een lot fantasiejuwelen allerlei waaronder kettingen, armbanden, ringen en oorbellen.
Lot de bijoux de fantaisie dont chaînes, bracelets, bagues et boucles d’oreilles.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#215
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt Leopold II. 20 frank van 1877.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’une pièce de monnaie de 20 francs à l’effigie de Léopold II, datée 1877.No longer availableDim. 17,09 gEstimate: € 380/450 -
#330
Zuil van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met guirlandes en engelenkoppen. Vlaamse barokstijl.
Colonne en chêne sculpté décorée de guirlandes et de têtes d’angelots. Style baroque flamand.No longer availableDim. H. 112 cmEstimate: € 300/400 -
#325
Een 14 karaats geel gouden dasspeld bezet met fantasiesteen.
Epingle de cravate en or jaune 14 ct sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 40/80 -
#295
Een 18 karaats geel gouden ketting, hangers, een kruisje en een hoorn des overvloeds.
Chaîne en or jaune 18 ct, des pendentifs: un crucifix et une corne d’abondance.No longer availableDim. 9,15 gEstimate: € 200/300 -
#753Leo Vingerhoets
“De schenkster” & “De drinker”. Een paar glasramen.
“La verseuse” et “Le buveur”. Paire de vitraux.No longer availableDim. 88 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#350Dupont Paris
Een aansteker in Chinese lak. Genummerd en in originele doos.
Un briquet en laque de Chine. Numéroté et dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#390Swatch Irony
Een roestvrij stalen herenhorloge. Quartz. Swiss Made.
Montre homme quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#370Omega Constellation
een roestvrij stalen automatische dameshorloge. Swiss Made.
Montre dame automatique en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#340Omega
een roestvrij stalen automatische herenhorloge. Swiss Made.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#310
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met één briljantje.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un petit brillant.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#479
“Le Massage”. Een ets naar Félicien Rops. Draagt monogram F.R. buiten de plaat.
“Le Massage”. Eau-forte d’après Félicien Rops. Porte le monogramme F.R. hors planche.No longer availableDim. 15 x 12 cmEstimate: € 50/100 -
#625
Een lot van zes verschillende klokjes van meerkleurig hout, waarvan twee in de vorm van een hond, één in de vorm van een kabouter, één in de vorm van een konijn en twee in de vorm van harlekijntjes.
Lot de six horloges en bois polychrome, dont deux en forme de chien, une en forme de nain, une en forme de lapin et deux en forme d’arlequin.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#428
Een coupe van Canton porselein. Onderaan gemerkt. Hedendaags Chinees werk.
Coupe en porcelaine du Canton. Marque sous la base. Travail chinois contemporain.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 30/50 -
#29
Een luchter van geel koper in empirestijl met vier lichtpunten.
Lustre en cuivre jaune de style Empire à quatre lumières.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#574Jef Van Grieken
“Mechelen”. Ets. Gesigneerd en genummerd 29/50 buiten de plaat.
“Malines”. Eau forte. Signée et numérotée 29/50 hors planche.No longer availableDim. 34 x 78 cmEstimate: € 20/30 -
#672
Drie portretten van vooraanstaande figuren uit de XVIIe eeuw. XVIIIe eeuwse Gravures naar Ant. Van Dyck door Pieter Van Gunst, Vermeulen, Morghen. Slechte staat.
Trois portraits de personnages de qualité du XVIIe siècle par Pieter Van Gunst, Vermeulen, Morghen d’après Antony Van Dyck . Imprimés au XVIIIe siècle. Mauvais état.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#221Friedrich Goldscheider
“De waard”. Beeld van meerkleurig pijpaarde. kleine restauratie en één manco. Gesigneerd. XIXde eeuw.
“Le patron”. Sculpture en terre de pipe polychrome. Petite restauration et un manquant. Signée, XIXe siècle.No longer availableDim. H 54 cmEstimate: € 200/300 -
#232Gustave Carlier
“Beekje met vee”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Bétail près d’un ruisseau”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#42
Een koffie- en theeservies van verzilverd metaal in Empire-stijl. Bestaande uit een koffiepot, een theepot, twee melkkannetjes en een suikerpot. Diverse merken.
Service à café et à thé en métal argenté de style Empire. Comprenant une cafetière, une théière, deux pots à lait et un sucrier. Plusieurs marques.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#651
Een bord van blauw en wit Chinees porselein versierd met een drakendecor.
Assiette en porcelaine bleue et blanche décorée de dragons.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 25/40 -
#530
Twee glazen karaffen met een gegraveerd decor. We voegen er twee gelijkaardige glazen aan toe. Allen XIXe eeuw.
Deux carafes en verre aux décors gravés. Nous ajoutons deux verres semblables. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#632Daniel Winkelmans
“O. L. Vrouwekathedraal te Antwerpen”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 67/950.
“La Cathédrale d’Anvers”. Lithographie. Signée et numérotée 67/950.No longer availableDim. 31 x 21 cmEstimate: € 60/80