#291SamickEen banjoline van het gerenomeerde merk Samick.
A banjoline by the renowned brand Samick.No longer availableDim. l 64 cmEstimate: € 60 / 80 -
#692Een rumtopf van meerkleurig Duits steengoed. Zonder lepel.
#436Een paar zwartgelakt metalen bijzettafeltjes.
A pair of black lacquered metal side tables.No longer availableDim. 38 x 55 x 55 cmEstimate: € 60 / 90 -
#126KICK Collection“Kick Metal”. Een lot van 6 design stoelen met zwart kunststoffen kuip en zitting, en zwart metalen onderstel. Onderaan gemerkt Kick Collection.
"Kick Metal." A lot of 6 design chairs with black plastic shell and seat, and black metal base. Marked Kick Collection at the bottom.No longer availableDim. 79 x 52 x 50 cmEstimate: € 250 / 350 -
#239Wever & Ducré“VENN 1.0”. Een modern geometrisch design wand- of plafondlamp uit mat zwart aluminium. Ontwerp door Wever & Ducré, België.
"VENN 1.0". A modern geometric design wall or ceiling lamp made of matte black aluminum. Designed by Wever & Ducré, Belgium.No longer availableDim. 9 x 72,5 x 72,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#357Een Nepalese olielamp met 7 lichtpunten. Vroeg 19de eeuws.
A Nepalese oil lamp with 7 light points. Early 19th century.No longer availableDim. h 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#375Een lot diverse bodemvondsten, bronzen en ijzeren items.
#292“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verfschade bovenaan.
#604“Vogels op het erf”. Een schilderij, olieverf op koperpaneel. Een plekjes met verfschade.
#212Pierre Scoupreman“Le Bouquet d’anniversaire”. Een schilderij, onderaan gesigneerd en gedateerd 1932.
#695Een lot van 6 celebrity foto’s met vermoedelijke signaturen.
#82Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941“Stilleven met fruit en ongeopende Champagnefles”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Henry Kokken.
"Still life with fruit and unopened champagne bottle," a painting, oil on canvas, signed by Henry Kokken.No longer availableDim. 52 x 39 cmEstimate: € 120 / 180