#290Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,13 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.13 ct.No longer availableDim. 2,85 gEstimate: € 400 / 450 -
#696Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.
#92Barbazza“Hoevetafereel met 3 figuren”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Barbazza. Naar de oudheid.
"Farm scene with 3 figures", a painting, oil on panel, signed by Barbazza. Inspired by antiquity.No longer availableDim. 30 x 41 cmEstimate: € 100 / 150 -
#304CJ Denis“Winterlandschap met molen”, gemengde techniek op papier, gesigneerd G. Denis.
"Winter landscape with mill", mixed media on paper, signed G. Denis.No longer availableDim. 22 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#532Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein met veelkleurige decors. XXe eeuw, allemaal gemerkt aan de onderkant.
#545Een Obiti Feraghan tapijt met het klassieke Herati-patroon, dubbel geknoopt.
#265Een vergulde spiegel met rijkelijk versierde barokke lijst, hout en gips, Europa, 19de eeuw.
#63OKAEen 174-delig verzilverd bestek voor 12 personen gemerkt OKA en een A op een hart in bijhorende cassette bestaande uit 12 grote vorken, 12 medium vorken, 12 kleine vorken, 12 taartvorkjes, 12 visvorken, 12 kreeftenvorkjes, 12 grote messen, 7 kleine messen, 12 botermessen, 12 vismessen, 12 grote lepels, 12 medium lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en 11 serveerlepels en vorken.
A 174-piece silver-plated cutlery set for 12 people marked OKA and an A on a heart in accompanying case consisting of 12 large forks, 12 medium forks, 12 small forks, 12 cake forks, 12 fish forks, 12 lobster forks, 12 large knives, 7 small knives, 12 butter knives, 12 fish knives, 12 large spoons, 12 medium spoons, 12 small spoons, 12 coffee spoons, and 11 serving spoons and forks.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#613Een paar handgeslepen kristalglazen karaffen met stop en geometrische patronen in het reliëf. Dragen metalen label “Whisky” & “Cognac”.
A pair of hand-cut crystal decanters with stoppers and geometric patterns in relief. Bearing metal labels "Whisky" & "Cognac".No longer availableDim. 29 & 25,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#333Culinox Spring“Spring Culinox”, een langwerpige koperen visschaal met deksel.
"Spring Culinox," an elongated copper fish platter with lid.No longer availableDim. 15 x 46 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#416Een vintage LP-kast medio jaren ‘70. Wit aluminium in twee niveaus met vier deuren. Bovenaan met glazen vakverdeling.
A vintage LP cabinet from the mid-1970s. White aluminum with two levels and four doors. Top with glass compartment.No longer availableDim. H 125 x B 81 x D 47Estimate: € 80 / 120