#449
#458
Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel en floraal decor.
#418Emaux de Louvière
Een crackleware Art Nouveau vaas met een vrouwenfiguur en florale toetsen. Onderaan gemerkt en genummerd.
#610
Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
Place a bid ›Estimate: € 50/80 -
#475Ghoum
Een Ghoum, Iraans handgeknoopt tapijt.
#112
“Landschap met hoeve aan het water”, een schilderij, olieverf op doek, draagt links onder het monogram S.B. en gedateerd 1895. Kleine schade aan het doek, kader beschadigd.
#347
Een set van 2 geel koperen koetslampen gedecoreerd met een adelaar.
#96
Een bijzetmeubel in Bauhaus stijl, ca 1935, in verchroomd metaal gefineerd hout.
A side table in Bauhaus style, circa 1935, in chromed metal veneered wood. -
#510
#462
#105Glashütte LimburgPeriod: 1970
Hollywood Regency chandelier, marked Glashutte Limburg, consisting of a brass disc with 36 glass hanging modules. Circa 1970.