Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rechthoekige spiegel van deels blauwgepatineerd en met messing beslagen hout.

Een rechthoekige spiegel van deels blauwgepatineerd en met messing beslagen hout.

A rectangular mirror of partially blue-patinated and brass-inlaid wood.
Dim. 99 x 68 cm
SKU: 2409240052.
Auction day: 24 September 2024 19:00
Catalogue #52
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #290

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,13 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.13 ct.
    No longer available
    Dim. 2,85 g
    Estimate: € 400 / 450
  • #408

    Een spekstenen beeld van een Chinese ‘onsterfelijke’.

    A soapstone statue of a Chinese 'immortal'.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #296

    Een salontafel met groen marmeren blad op een koperen onderstel in Louis-XV stijl.

    A coffee table with green marble top on a copper base in Louis XV style.
    No longer available
    Dim. 45 x 88 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #113
    Hergé

    “Het Zwarte Goud.”. Hard cover. Ed. Casterman 1950. Eerste druk (A50). Zeer goede staat.

    “Het Zwarte Goud.”. hard cover. Ed. Casterman 1950. First edition (A50). Very good condition.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300
  • #253
    Wiskemann

    Een Wiskemann koffie- en theeset in verzilverd metaal op dienblad, bestaande uit thee-en koffiekan, melkkan en suikerpot, onderaan gemerkt. Bijgevoegd thee-en koffiekan en doosje uit andere serie.

    A Wiskemann coffee and tea set in silver-plated metal on tray, consisting of teapot, coffee pot, creamer, and sugar bowl, marked on the bottom. Included are a teapot, coffee pot, and box from another series.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #634

    Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met pauwen in het decor.

    A Chinese porcelain vase, famille rose with peacocks in the decoration.
    No longer available
    Dim. 46 x Ø 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #21

    Een lot van 5 kruisbeelden en 4 wijwatervaatjes waarvan enkele stuks 19e eeuws. Twee wijwatervaatjes hebben schade.

    A lot of 5 crucifixes and 4 holy water fonts, some from the 19th century. Two holy water fonts are damaged.
    No longer available
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #598

    Een Chinees polychroom houten gesculpteerd beeldje van een meisje met bloemen.

    A Chinese polychrome wooden carved figurine of a girl with flowers.
    No longer available
    Dim. 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #603
    Schenkelaars

    Een verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.

    A silver-plated tuba, Schenkelaars SM, in a matching case.
    No longer available
    Dim. l 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #9

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.

    Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth century
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #512

    Een Afrikaans terracotta hoofd van de Nok stam op sokkel.

    An African terracotta head from the Nok tribe on pedestal.
    No longer available
    Dim. 23 x 15 x 20 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #463
    Boch

    Een 69-delig servies, Boch Dresden, bestaande uit 12 platte borden, 14 diepe borden, 12 dessertborden, 12 ondertassen, 12 tassen, 2 ovalen schalen, 1 vierkante schaal, 1 sauskom, 1 melkkannetje, 1 suikerpot en 1 peper en zoutpotje. Her en der kleine schilferschade.

    A 69-piece dinnerware set, Boch Dresden, consisting of 12 dinner plates, 14 soup bowls, 12 dessert plates, 12 saucers, 12 cups, 2 oval platters, 1 square dish, 1 gravy boat, 1 creamer, 1 sugar bowl, and 1 salt and pepper shaker set. Some minor chipping here and there.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More