Other lots in this auction
-
#70André Colpin
“Je suis capable du pire et du meilleur. Mais c’est dans le pire que je suis le meilleur!”. Een spreuk op gekleurd en handgeschept papier.
« Je suis capable du pire et du meilleur. Mais c'est dans le pire que je suis le meilleur!". Un dicton sur du papier coloré et fait à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 19 x 14 cmEstimate: € 25/35 -
#143Jan Van RijswijkPeriod: 1892 - 1953
“Molen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Moulin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 34.00 €Dim. 40 x 32 cmEstimate: € 70/120 -
#1
“Abstract landschap”. Een olieverfwerkje met reliëfwerk op board. Herkomst Galerij Kunstparadijs te Aalst.
“Paysage abstrait”. Une peinture à l'huile avec travail en relief sur panneau. Provenance Gallery Kunstparadijs à Alost.No longer availableOnline onlyDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 25/35 -
#202Raph
“Strandzicht.” Zwart-wit Foto. Gesigneerd en gedateerd 1953.
“Beach view.” Black and white picture. Signed and dated 1953.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 26 cmEstimate: € 40/60 -
#56H. J. Martin
“Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 39 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#134
“De paardenkoets”. Olieverf op doek.
La calèche. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 47 x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#138Gerardus Hurkmans
“Plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la campagne”. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 55 x 70 cmEstimate: € 250/350 -
#34Bernadette Vincken
Twee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.
Deux paysages et une composition, aquarelle sur papier, dont deux sont encadrés. Tous monogrammés et les paysages datés de 2000.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#148
Een handgeschilderde Mogulscène. Gouache op zijde.
Une scène Mogul peinte à la main. Gouache sur soie.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 50 x 34 cmEstimate: € 80/100 -
#142Godefroid DevreesePeriod: 1861 - 1941
“L’aïeule”. Een plaasteren bas-reliëf. Gesigneerd.
"L'aïeule". Un bas-relief en plâtre. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 27 x 31 cmEstimate: € 40/60 -
#121G. Prudhomme
“Zelfportret”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd XI 1917.
"Autoportrait". Technique mixte sur papier. Signé et daté XI 1917.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 32 x 24,5 cmEstimate: € 60/80 -
#102Constant De Swerts
“Inkom van een dorpskerkje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
"Entrée d'une église de village". Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 28 cmEstimate: € 80/120