#182Noël Vos
“Wanted”. Een houtgravure. Gemonogrammeerd en genummerd 42/60 buiten de plaat
”Wanted”. Une gravure sur bois. Monogramme et numérotée 42/60 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 14,5 x 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#216
Een lot vintage eau de Cologne.
Beaucoup d'eau de Cologne vintage.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40 / 45 -
#170
#176
”Vierge à l’Enfant”. Une gravure d’après P.P. Rubens. Numérotée I.B. 11 - 142. Restauration récente.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 17,5 x 12 cmEstimate: € 60 / 100 -
#266
Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
#275Rika Loyens
”Portraits de femmes”. Trois études aquarelles sur papier. Signé 1994, 1995 et 1996.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#112
#240
Een Mariabeeld en een Heilig-Hartbeeld van gips. Het eerste met gerestaureerd hoofd. Beide op houten wandconsole. GEBROKEN
#191
Een groot lot verzilverd metalen bestekken en serveerbestekken.
#179Jules Van Ael
#121Goldimari
Un petit vase en porcelaine japonaise multicolore à décor famille-noire de faisans.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 22,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#140
Een muts en een sjaal van nertsbont.
Un chapeau et une écharpe en fourrure de vison.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20 / 30