Similar lots by type
-
#121Carly
Een negendelig gesatineerd glazen toiletstel met rood bloemendecor. Gemerkt.
Un ensemble de toilette en verre satiné de neuf pièces avec un décor floral rouge. marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40/50 -
#172
Een paar hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven. Omstreeks 1900. Eén gerestaureerd.
Paire de vases en corne de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore et motifs dorés. Vers 1900. Une restaurée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 40/45 -
#28
Een opengewerkte Spaans aardewerken jardinière met blauw op wit bloemendecor.
Jardinière en faïence d'Espagne ajourée à décor floral bleu sur blanc.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 14 x 29 x 20 cmEstimate: € 25/35 -
#248
Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
Corbeille à fleurs en terre vernissée blanche.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 31 x 21 cmEstimate: € 20/25 -
#11
Een meerkleurig aardewerken designbord.
Une assiette design en faïence multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø 43 cmEstimate: € 20/35 -
#252
Een lot aardewerk, bestaande uit een diep bord, een kom op voet, een vaasje, twee kannetjes, een Amsterdams huisje en een Madonna.
Une poterie ot, composée d'une assiette creuse, d'un bol sur pied, d'un vase, de deux cruches, d'une maison d'Amsterdam et d'une Madone.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 11 - 15 cmEstimate: € 35/45 -
#23
Twee schenkkannen, waarbij één van Metlach decor met tinnen deksel (enkele beschadigingen aan de basis) en vintage Duits aardewerken kruik.
Deux pichets, un décor Metlach avec couvercle en étain (quelques dommages à la base) et pichet en faïence allemande vintage.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 & 26 cmEstimate: € 15/25 -
#297
Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
Un grand et un petit pot en grès allemand à décor bleu. Il manque une des deux oreilles du grand pot.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20/25 -
#295
Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
Une cruche de poterie de Cologne. Un cheveu en haut.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35/45 -
#67
Een paar opaalglazen balustervazen met handgeschilderde meerkleurige bloemendecors.
Paire de vases balustres en verre opale à décors floraux multicolores peints à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 20/25 -
#26
Een bol vaasje en een geglazuurd aardewerken pique-fleur. Het eerste gesigneerd ‘Bernice Watchman, Navajo”, het tweede Italiaans.
Un vase bombé et un pique-fleur en terre vernissée. Le premier signé 'Bernice Watchman, Navajo', le second italien.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 10 & 14 cmEstimate: € 20/30 -
#141
“Dame met papegaai en hondje. Een groepje van meerkleurig porselein. Een beschadiging aan een vleugeltje. Niet gemerkt.
« Dame avec perroquet et chien. Un groupe de porcelaine multicolore. Dommage à une aile. Non marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 35/45 -
#231
Een reeks van vier ingekaderde aardewerken tegels met de vier seizoenen als thema.
Un ensemble de quatre carreaux de faïence encadrés ayant pour thème les quatre saisons.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 27 x 27 cmEstimate: € 35/45 -
#25
Een antiek schenkkannetje van zachte pasta met handvat in de vorm van een kat. We voegen er een bloemenvaasje met een hondje aan toe.
Un ancien pichet à pâtes molles avec une anse en forme de chat. Nous ajoutons un vase à fleurs avec un chien.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 8,5 & 16 cmEstimate: € 25/35 -
#168
Een vaas van Belgisch aardewerk met meerkleurig glazuur en reliëfdecor. Zeer lichte randschade bovenaan.
Vase en faïence belge à glaçure polychrome et décor en relief. Très légers dommages aux bords sur le dessus.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 25/35 -
#285
Een diep bord van Straatsburgs aardewerk, versierd met handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Une assiette creuse en faïence de Strasbourg, ornée d'un décor floral multicolore peint à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. Ø: 31 cmEstimate: € 20/30 -
#20
Een klein schouwklokje van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een haan in laagreliëf in het decor.
Petite cheminée en faïence émaillée multicolore à décor d'un coq en bas relief.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 21,5 cmEstimate: € 35/45 -
#2Larucci, Italy
Een aardewerken bord met meerkleurig Japans decor. Gemerkt.
Assiette en faïence à décor japonisant multicolore. Marquée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø 25 cmEstimate: € 25/35 -
#290
Een kannetje van lusterware met handgeschilderd bloemendecor.
Une cruche de lustre avec décor floral peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 25/30 -
#291Manufacture de Longchamp
Een groot, een klein en een diep bord met blauw op witte decors. Allen gemerkt.
Une grande, une petite assiette et une creuse à décors bleu sur blanc. Tous marqués.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 & 26 cmEstimate: € 35/45 -
#178
Een lot van zes porseleinen en aardewerken dekselpotjes. Enkele lichte beschadigingen aan de bloemetjes. Verschillende merken. In één potje drie kleine flesjes in verschillende uitvoeringen.
Lot de six pots à couvercle en porcelaine et faïence. Quelques dommages mineurs aux fleurs. Différentes marques. Trois petites bouteilles de différents modèles dans un pot.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 13 cmEstimate: € 25/35 -
#18Royal Sphinx, Maastricht
Een aardewerken dekselvaas met blauw op wit Delfts decor. Gaaf.
Vase à couvercle en faïence à décor de Delft bleu sur blanc. Super.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 25/35 -
#269
Vier po’s en een kan van aardewerk. Merken van Limoges, Boch en Sarreguemines.
Quatre pots et un pot en faïence. Marques de Limoges, Boch et Sarreguemines.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: +/- 20 cmEstimate: € 35/45 -
#293Sarreguemines
Een reeks van drie aardewerken sierborden met humoristische scènes. Gemerkt.
Un ensemble de trois assiettes décoratives en faïence avec des scènes humoristiques. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 21,5 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#228
Een antiek houten spinnewiel.
Un ancien rouet en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 10/15 -
#195Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“De mijnwerker”. Een wassen beeldje op houten voetstukje.
”Le mineur”. Une statue en cire sur socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 30/50 -
#217
Een gefineerd notenhouten naaitafeltje met sober ingelegd biesje en op wieltjes. Voering van de lade te herdoen.
Une table à coudre en placage de noyer avec de sobres garnitures marquetées et sur roulettes. Refaire la doublure du tiroir.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 73 x 35 x 46 cmEstimate: € 30/35 -
#196
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cmEstimate: € 20/25 -
#174Louis de Poortere
Een mechanisch geknoopt wollen karpetje.
Un tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 190 x 90 cmEstimate: € 20/25 -
#241
Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.
Un lot de sept albums de compilation de la série De wereld, m’n thuis. Ed. Initia, années 80.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#192
Een lot Afrikaans houtsnijwerk, bestaande uit drie staande figuren, een moeder met kind en een beeldje met drie aapjes.
Un lot de sculptures africaines en bois, composé de trois personnages debout, une mère avec son enfant et une figurine avec trois singes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 12,5 - 36 cmEstimate: € 80/120 -
#33
een klein Russisch icoontje met messingen riza.
une petite icône russe avec riza en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/50 -
#127
“Vaas met bloemen”. Pastel op zwart papier. Gemonogrammeerd ‘ACK’.
"Vase aux Fleurs". Pastel sur papier noir. Monogrammé 'ACK'.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 33 cmEstimate: € 20/30 -
#280
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100/140 -
#152
Een verzilverd metalen champagne-emmer.
Un seau à champagne en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 25/390 -
#24
Een glazen olielamp, versierd met met de tang bewerkte bloempjes (één beschadigd). Aangepast op elektriciteit.
Une lampe à huile en verre, à décor de fleurs tangées (une abîmée). Adapté à l'électricité.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 40/50