Similar lots by type
-
#691Een presse-papiers en een vaas van geslepen kleurloos en groen kristal, waarbij de vaas gemerkt van Val St. Lambert.
Un presse-papier et un vase en cristal taillé incolore et vert, le vase marqué Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#471“Vrouwelijk naakt”. Een gesatineerd kristallen beeldje. Gemerkt.
Femme nue. Une figurine en cristal satiné. Signée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 280 / 340 -
#481Een messingen luchter met kleurloos kristal van Val St. Lambert.
Un lustre en laiton avec cristal incolore du Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 420 / 440 -
#327Val Saint LambertEen art deco vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt. Enkele zeer kleine randschilfers.
Un vase Art Déco en cristal taillé incolore et vert. Marqué en bas. Quelques très petits éclats de bord.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#207Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf champagnefluiten (één met schilfer), twaalf waterglazen, twaalf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en zes borrelglaasjes (één met barstje).
Un ensemble de verres en cristal incolore taillé, composé de onze flûtes à champagne (une avec éclat), douze verres à eau, douze verres à vin rouge, onze verres à vin blanc et six verres à liqueur (un avec cheveu).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#688Val. St. LambertEen vaas van geslepen kleurloos en roze kristal. Niet gemerkt.
Un vase en cristal taillé incolore et rose. Non marqué.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#375Val Saint Lambert7 gekleurde wijnglaasjes.
7 verres à vin colorés.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#197Val Saint Lambert14 witte wijnglazen en 6 waterglazen, enkele met merkteken.
14 verres à vin blanc et 6 verres à eau, certains avec la marque.No longer availableDim. h: 14,5 - 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#405Een lot van drie stuks geslepen en gekleurd Boheems kristal (barstje aan binnenrand), bestaande ut een bol vaasje, een karaf en een wijnglas.
Lot de trois cristal de Bohême taillé et coloré (craquelure sur le bord intérieur), composé d'un vase bombé, d'une carafe et d'un verre à vin.No longer availableDim. h: 13 & 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#562Val Saint LambertEen conische vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase conique en cristal incolore taillé. Signé.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 85 / 95 -
#141Val Saint LambertEen reeks van zes glazen van geslepen kristal met kelken in verschillende kleuren. met bijbehorende karaf. Gemerkt.
Un ensemble de six verres en cristal taillé avec des calices de différentes couleurs. Avec carafe assortie. Signé.No longer availableDim. h: 22 & 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#3Een bol karafje van paars kristal met gegraveerd decor en met 900‰ zilveren montuur. Gemerkt.
Une carafe convexe en cristal violet avec un décor gravé et un cadre en argent 900‰. Marqué.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 45 / 65 -
#450Een messingen luchter met zes armen met telkens twee lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Lustre en laiton à six bras avec deux points lumineux chacun et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 80 / 120 -
#430Een lot bestaande uit veertien karaffen en twee schenkkannen. Glas en kristal, diverse uitvoeringen.
Un lot composé de quatorze carafes et deux cruches. Verre et cristal, diverses versions.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#385Val Saint LambertEen lot van 5 gekleurde hoge wijnglazen
Un lot de 5 grands verres à vin colorés.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#275Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,28 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de +-1,28 ct.No longer availableDim. 8,20 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#441Een antiek bronzen beeld van Jambhala, de Tibetaanse god van de rijkdom.
Une statue en bronze antique de Jambhala, le dieu tibétain de la richesse.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#37Een koppel van meerkleurig Duits porselein. Onderaan gemerkt.
Un couple en porcelaine allemande multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 25 & 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#46Een mahoniehouten buffetkastje met twee paneeldeurtjes en een lade, versierd met gesculpteerde motieven.
Un buffet en acajou avec deux portes à panneaux et un tiroir, décoré de motifs sculptés.No longer availableDim. 97 x 102 x 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#61Twee helften van een zeeschelp met in het parelmoer gegraveerd en opengewerkt decor van een visserskoppel.
Deux moitiés de coquillage à décor de nacre gravé et ajouré d'un couple de pêcheurs.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#620Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een kleine console met lampje, een beeldje van Don Quichotte, een graanmaat en de basis van een XVIIIe eeuws kruisbeeld.
Un lot de gravures, composé d'une petite console avec lampe, une statuette de Don Quichotte, une mesure à grain et la base d'un crucifix du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#701Een vintage trapautootje. Jaren ‘70. Gebruikssporen.
Une voiture à pédales d'époque. Années 1970. Signes d'utilisation.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#592Een handgeknoopte wollen Kelim.
Un kilim en laine oriental noué à la main.No longer availableDim. 205 x 112 cmEstimate: € 80 / 120 -
#702Een antieke kinderdriewieler.
Un tricycle ancien pour enfants.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#584Etienne Le ComptePeriod: °1931“Bali”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
Bali. Une gravure sur bois. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 42 x 29,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#506BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 219 x 133 cmEstimate: € 120 / 200 -
#587Twee messingen tabaksdozen. XVIIIe/ XIXe eeuw.
Deux boites à tabac en laiton. XVIIIe/XIXe siècle.No longer availableDim. b: 11,5 cmEstimate: € 70 / 100

