Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
Een reeks van dertien ingelijste prenten van ‘La Mode illustréé”.
Een reeks van dertien ingelijste prenten van ‘La Mode illustréé”.

Een reeks van dertien ingelijste prenten van ‘La Mode illustréé”.

Suite de treize estampes encadrées de “La Mode Illustrée”.
SKU: 2508150464.
Category: Grafiek.
Auction day:
Catalogue
Estimate: € 80 / 120
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #683

    Een lot van zesentwintig filmaffiches voor Amerikaanse films.

    Lot de vingt-six affiches de cinéma comprenant des films américains.
    Estimate: € 100 / 150
  • #354

    Twee damesportretten en een herenportret, resp. twee lithografieën en een houtskooltekening.

    Deux portraits de dame et un portrait d’homme, dont deux lithos et un dessin au fusain.
    Estimate: € 30 / 40
  • #665
    Joe Colombo

    “Yellow Boby Trolley 1970”. Van ABS plastic en met drie wielen. Eerste reeks, met merk. Enige slijtage.

    “Yellow Boby Trolley 1970”. En plastique ABS et sur trois roues. Première série, avec marque. Quelques usures.
    Dim. H. 73 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #632
    Enk De Kramer

    Drie abstracte etsen. Allen gesigneerd en genummerd 1/1 buiten de plaat.

    “Trois eaux-fortes abstraites”. Singées et numérotées 1/1 hors planche.
    Dim. 16,5 x 12,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #579
    Staf De Smedt

    “Droomextase”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 36/200 buiten de plaat.

    “Extase de rêve”. Lithographie. Signée et numérotée 36/200 hors planche.
    Dim. 29,5 x 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #54

    Een lot van negen diverse losse etsen van Vaes, Minne, Verlat, Hens, Lamorinière, Malfliet en Coq.

    Lot de neuf eaux fortes par Vaes, Minne, Verlat, Hens, Lamorinière, Malfliet et Coq. Sans cadres.
    Estimate: € 45 / 60
  • #89
    Willem Junior Linnig

    Een lot van acht diverse losse etsen.

    Lot de huit eaux fortes diverses sans cadre.
    Estimate: € 40 / 60
  • #608

    Een lot van twaalf bioscoopaffiches voor overwegend Belgische films. We voegen er drie recentere affiches voor Amerikaanse producties aan toe.

    Lot de douze affiches de cinéma comprenant des films belges. Nous ajoutons trois affiches plus récentes de productions américaines.
    Estimate: € 50 / 80
  • #34

    Een lot van drie etsen, bestaande uit een zicht op de Kleine Zavel van Kurt Peiser; een zicht op De Lieve Vrouwentoren te Antwerpen van Romain Malfliet en een XVIIIe eeuwse Hollandse marine.

    Lot de trois eaux fortes comprenant une vue du Petit Sablon par Kurt Peiser, une vue de la Cathédrale d’Anvers par Romain Malfliet et une marine hollandaise du XVIIIe siècle.
    Estimate: € 30 / 40
  • #693

    Een lot van veertien bioscoopaffiches voor films met religieuze thema’s.

    Lot de quatorze affiches de cinéma aux thèmes religieux.
    Estimate: € 50 / 80
  • #653

    Een lot van achttien filmaffiches voor Franstalige films.

    Lot de dix-huit affiches de cinéma comprenant des films français.
    Estimate: € 70 / 100
  • #598

    Een lot van elf bioscoopaffiches voor gevechtsfilms.

    Lot de onze affiches de cinéma comprenant des films de guerre.
    Estimate: € 55 / 65
  • #379

    Een lot van zeven etsen, waaronder K. Peiser, F. Proost, H. Schaefels, ...

    Lot de sept eaux fortes dont oeuvres par K. Peiser, F. Proost, H. Schaefels etc.
    Estimate: € 35 / 50
  • #104

    Een divers lot losse grafische werken van Rob Aerens, Henri Kerels, Meus, Naeyaert, Hebbelinck, enz.

    Lot de gravures par Rob Aerens, Henri Kerels, Meus, Nauyaert, Hebbelinck etc.
    Estimate: € 50 / 60
  • #614

    Vijf houtsneden met naakten. Op één na allemaal gesigneerd, genummerd en gedateerd buiten de plaat.

    Cinq gravures sur bois représentant des nus. Quatre exemplaires signés, numérotés et datés hors planche.
    Dim. 51,5 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #52

    Een lot grafiek bestaande uit etsen en houtsneden met o.a. een reeks afbeeldingen van kerken uit het Waasland van Severin.

    Lot d’eaux fortes et des gravures sur bois comprenant e.a. une suite de représentation d’églises du Pays de Waes par Séverin.
    Estimate: € 40 / 6°
  • #69

    Een lot van zeven grafische werken, waaronder Masereel, Smits en Cantré.

    Lot de sept gravures dont oeuvres par Masereel, Smits et Cantré.
    Estimate: € 60 / 8à
  • #628

    Een lot van zestien bioscoopaffiches voor films met Jean Paul Belmondo en Louis de Funès.

    Lot de seize affiches de cinéma pour des films avec Jean Paul Belomonde et Louis de Funès.
    Estimate: € 50 / 60
  • #589

    “The race”. Lithografie. Gesigneerd, genummerd 12/45 en gedateerd ‘81.

    “The Race”. Lithographie. Signée, numérotée 12/45 et datée 1981.
    Dim. 52 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #663

    Een lot van achtenveertig filmaffiches uit de jaren ‘60 en ‘70.

    Lot de quarante-huit affiches de cinéma des années 60 et 70.
    Estimate: € 150 / 200
  • #92
    André Goezu

    Een reeks van vier ingekaderde etsen: “Lascaux” 42/60; “Ondes” 74/75; “Olympic” 25/30 en “Que séra” 34/50. Allen gesigneerd buiten de plaat.

    Suite de quatre eaux fortes encadrées: “Lascaux”, 42/60; “Ondes”, 74/75; “Olympic”, 25/30 et “Que sera” 34/50. Signées hors planche.
    Dim. 7,5 x 5,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #59

    Een oude topografische kaart van Brabant uit de XVIIIe eeuw. We voegen er een oude ets met een afbeelding van het Antwerps stadhuis aan toe. XVIIe eeuw.

    Carte topographique ancienne de Brabant du XVIIIe siècle. Nous ajoutons une eau forte du XVIIe siècle représentant l’hôtel de ville d’Anvers.
    Estimate: € 80 / 120
  • #567

    Een lot van zevenenvijftig bioscoopaffiches voor erotische films.

    Lot de cinquante-sept affiches de cinéma comprenant des films érotiques.
    Estimate: € 150 / 200
  • #673

    Een lot van zestien filmaffiches met betrekking tot kinderfilms en komedies. O.a. “Un sac de billes”, “Monty Python’s The Holy Grail”, “Les Charlots”, ...

    Lot de seize affiches de cinéma comprenant des films d’enfants et des comédies dont “Un sac de billes”, “Monty Python’s The Holy Grail”, “Les Charlots etc.
    Estimate: € 70 / 100

Other lots in this auction

  • #741
    Henri Gauquier

    “Fac et spera.” Een bronzen beeld.

    “Fac et spera”. Sculpture en bronze.
    Estimate: € 450 / 500
  • #534
    Daan Thullier

    “Landbouwer op het veld”. Olieverf op gemaroefleerd. Gesigneerd. Kleine beschadigingen.

    “Paysan sur le champ”. Huile sur toile marouflé. Signée. Petits dégâts.
    Dim. 60 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #381

    Een indrukwekkende lamp van monochroom wit biscuit in de vorm van drie dames met bronzen monturen.

    Lampe impressionnante en biscuit blanc formée par trois dames aux montures en bronzes.
    Estimate: € 180 / 220
  • #233

    Een oud monogrammenalbum.

    Ancien album aux monogrammes.
    Estimate: € 30 / 40
  • #385

    Een lot van 10 verschillende horloges allerlei.

    Lot de 10 montres différentes.
    Estimate: € 40 / 80°
  • #680

    Eikenhouten tafel en 6 stoelen in Renaissancestijl. Lederen ruggen en zitten. Tafel verlengbaar. Einde XIXde eeuw.

    Table et six chaises en chêne de style Renaissance. Dossiers et siège recouverts de cuir. Table à rallonges et sur pieds balustres à entretoise. Fin du XIXe siècle.
    Dim. 160 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #23
    Katherine’s Collection at Silver Lake

    Handgemaakte harlekijnsok.

    Chaussette d’arlequin faite main.
    Dim. H 46 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #688

    Drie Chinese wijzen van meerkleurig porselein in een een glazen presenteervitrine.

    Trois sages chinois en porcelaine polychrome dans une vitrine de présentation. Travail chinois.
    Estimate: € 90 / 120
  • #257
    Franklin Mint

    Een serie van twaalf verschillende theepotjes van meerkleurig porselein in een uitstalrekje. Eén dekseltje manco. We voegen er een komfoortje en een zwart theepotje aan toe.

    Collection de douze théières différentes en porcelaine polychrome accompagnée d’une étagère. Un couvercle manque. Nous ajoutons une tisanière et une théière noire.
    Estimate: € 30 / 50
  • #599
    Max Appelboom
    Period: 1924-2003

    “Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.

    “Composition”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.
    Dim. 100 x 120 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #486

    Een paar Chinese tuinstoelen van Celadonporselein.

    Paire de tabourets de jardin chinois en porcelaine de couleur céladon.
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #1

    “Fazant”. Een bronzen beeldje.

    “Faisan”. Statuette en bronze.
    Dim. H 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 augustus 2015

Deze veiling is volledig - 760 loten online.



View auction ›

Place an online bid

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More