No longer availableOnline onlyDim. h: 57 cmEstimate: € 25 / 35 -
#223Valentijn De WaelePeriod: °Hamme 1918“Bomen”. Paar houtskooltekeningen op papier. Gesigneerd. Ingelijst.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm (z.s.)Estimate: € 20 / 30 -
#208Twee etsen:- “Oude straat”. Toegeschreven aan Albert Baertsoen.- “Stadspoort van een Spaans dorp”. Gesigneerd binnen de plaat Charles Swyncop
#144Vijf chromo-albums:- Drie albums over aardrijkskunde, uitgegeven door Chocolade Jacques.- Twee albums over Belgische folklore, uitgegeven door Côte-d’or.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#28Een lot borden van porselein en aardewerk: een paar met afbeelding van Lodewijk XVI en Marie-Antoinette (Saint-Amand), een met een blauw en wit decor “Kenya” (Woodsware), één met een rozentuil (Staatsburg), een souvenirbordje van Rio de Janeiro met foto (Steatita Brasil, jaren zeventig).
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#164Een lot prenten en gravures:- “Vogelnestje”. Zeefdruk. Gesigneerd I.W. Van Delden.- “Het sterfbed van Maria”. Reproductie van een gravure van Rembrandt.- Albert Decaris (1901-1988). “Avant lettre”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 38/100 buiten de plaat.- Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Met reliëfmerk van het museum.- Twee aquarellen met ontwerpen voor wajangpoppen. Gesigneerd.
Lot d’estampes et de gravures:- “Nid d’oiseaux”. Sérigraphie. Signée I.W. Van Delden.- “La mort de Marie”. Reproduction d’une gravure par Rembrandt.- Albert Dacaris (1901-1988) “Avant lettre”. Gravure. Signée et numérotée 38/100 hors planche.- Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Marque en relief du musée.- Deux aquarelles représentant des poupées wayang. Signées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 70 / 120 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 15 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
“Intérieur d’église”. Eau-forte. Signée et datée. 1842-1890.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 20 cmEstimate: € 20 / 25