Val St. Lambert

Online only
Dim. h: 13 cm
SKU: 0104190063.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #63
Estimate: € 10 / 15

  • #150
    Vic Verleyen

    “Ballerina’s”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ballerines”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 39 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #169
    Alex Huybrechts

    Een paar litho’s getekend buiten de plaat.

    Paire de lithographies signées hors planche.
    Online only
    Dim. 28 x 16 cm.
    Estimate: € 20 / 30
  • #323
    PS-67 Scott

    Een direct aangedreven platenspeler. Werkende staat. Cinch output.

    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #86
    Gloria

    Een polychroom en verguld handgeschilderd mokkaservies met Napoleon decor. Gemerkt. Letsel aan het suikerpotje en aan de voet van de mokkapo.

    Un service à moka, peint à la main, décor Napoléon. Petits dégâts au sucrier et à la base du pot à moka.
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #37
    Goldimari

    Cache-pot en porcelaine du Japon à décor polychrome de faisans et d’arbustes en fleurs.
    Online only
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #181

    Personages naar Goya. Aquatint.

    Personnages d’après Goya. Aquatinte.
    Online only
    Dim. 20 x 14 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #197

    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #140

    Een lot van vijf oude didactische prenten.

    Online only
    Dim. 64 x 94 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #3
    Mori

    Wollen Oosters karpet. Handgeknoopt.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main.
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #192

    Vijf lijstjes, waarvan een “épreuve d’artiste” door Julien Severin.

    Cinq cadres dont une épreuve d’artiste par Julien Severin.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #225
    Fernand Comhaire

    “Portrait de Joseph Tel”. Huile sur toile marouflée. Signée et mentionnant en bas à droite: “Joseph Tel. A mon bon camarade”.
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #160
    Vic Dooms
    Period: 1912 - 1994

    ‘Zicht op Steendorp’. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: 1979. Scheur in het doek.

    ”Vue sur Steendorp”. Huile sur toile. Signée et datée.
    Online only
    Dim. h 21 cm l 26,5 cm
    Estimate: € 100 / 160

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00