Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reeks van drie borrelglaasjes van geslepen kristal in verschillende kleuren. Niet gemerkt.
Val St. Lambert

Een reeks van drie borrelglaasjes van geslepen kristal in verschillende kleuren. Niet gemerkt.

Online only
Dim. h: 13 cm
SKU: 0104190063.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #63
Estimate: € 10 / 15
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #193
    Frans Joaquin

    “Sneeuwlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage enneigé”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #19

    Een gefineerd houten kruisbeeld met gebeeldhouwde corpus. XIXe eeuw.

    Crucifix en bois de placage au corps sculpté. XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #81

    Een reproductie van een wandtapijt met een jachtscène.

    No longer available
    Online only
    Dim. 99 x 54 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #169
    Alex Huybrechts

    Een paar litho’s getekend buiten de plaat.

    Paire de lithographies signées hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 16 cm.
    Estimate: € 20 / 30
  • #301

    “Compositie met rozen”. Een lithografie naar een werk van Raoul Dufy.

    No longer available
    Online only
    Dim. 42 x 56 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #290

    Een kleurloos kristallen lampenvoet.

    No longer available
    Online only
    Dim. h:37 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #291

    Een vogel van blauw Muranoglas.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #282
    Royal Sphinx, Maastricht

    Twee aardewerken cache-pots met Deltse decors. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm; Ø 18 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #210
    W. Linnig Jr.

    “Kerkinterieur”. Ets. Gesigneerd en gedateerd. 1842-1890.

    “Intérieur d’église”. Eau-forte. Signée et datée. 1842-1890.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #88

    Een lot van twaalf diverse messen en dolken en een wethout.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #318

    Een geblazen vaasje van geel gas met zwarte versieringen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #279
    Mamree

    “Oude Chinese vrouw”. Een schilderij op een doek gemaakt van bladeren. Gesigneerd en gedateerd 1978.

    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 25 / 40
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More