Similar lots by type
-
#79
Zes diverse karaffen van kleurloos kristal en glas. Sommige geslepen en andere gegraveerd of egaal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 80/100 -
#165
Een vaas van gekleurd kristal. Zonder merk.
Un vase de cristal coloré. Sans marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 34,5 cmEstimate: € 25/30 -
#182
Een langerekt fluitvaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 20/25 -
#126Val Saint Lambert
Een vaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé vert et taillé. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 37.00 €Dim. h: 15,5 cmEstimate: € 50/80 -
#7
Een vaas op piedoche van geslepen kleurloos Boheems kristal. Schilfer aan de basis en voet gelijmd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 10/15 -
#132Val Saint Lambert
Een art deco vaas van geslepen en deels paars gedubbeld kristal. Restant van label.
Un vase art déco en cristal doublé taillé et en partie violet. Reste de l'étiquette.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 21,5 cmEstimate: € 70/100 -
#85Val Saint-Lambert
Twee verschillende vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Deux différents vases en cristal taillé partiellement colorés rouge dans la masse. Avec marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 69.00 €Dim. h: 18,5 & 20,5 cmEstimate: € 200/300 -
#3Val Saint Lambert
Een asbak van kleurloos kristal. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 16 cmEstimate: € 10/15 -
#100Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
Une série de coupelles en cristal.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 9 cmEstimate: € 30/50 -
#138Val Saint Lambert
Een asbak van lichtgroen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Beschadigingen.
Un cendrier en cristal doublé vert clair. Marqué en bas. Dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 7,5 cm Ø: 13,5 cmEstimate: € 20/25 -
#76
Een kleurloos kristallen schenkkan met verzilverd metalen montuur.
Un pichet en cristal incolore avec une monture en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 30/40 -
#84Swarovski
Een bloemetje van geslepen en deels gekleurd kristal. Gemerkt en in originele doos.
Une fleur de cristal taillé et partiellement coloré. Marqué et dans la boîte d'origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 5 cmEstimate: € 25/35 -
#197
Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 15/20 -
#110Val St. Lambert
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30/40 -
#46Goebel Crystal collection
Een dolfijntje van gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 15/25 -
#53
Een glazen bierpul met verguld decor met wapenschild “Labore Nobilis” en vier kleine kristallen glaasjes met gekleurde kelkjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 13 & 14 cmEstimate: € 25/35 -
#1Val Saint Lambert
Een kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 10/15 -
#183
Een vaasje van geslepen en paars gedubbeld kristal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 25/35 -
#47
Twee kleurloos kristallen vazen op voet. Enkele kleine schilfers.
Deux vases en cristal incolore sur pied. Quelques petits éclats.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 & 30 cmEstimate: € 20/25 -
#97
Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.
Trois pièces de cristal et verrerie, composées d'un vase incolore sur pie douche (endommagement bord), d'un vase en verre italien incolore et d'un cendrier en cristal de Bohème bleu taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 6, 18 & 26 cmEstimate: € 24/28 -
#263
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25/35 -
#120
Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.
Lot de deux cendriers en cristal incolore taillé, le haut marqué de Sèvres et le bas du Val Saint Lambert (Légers accidents aux coins). Nous ajoutons un cendrier en verre incolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 & 22 cmEstimate: € 25/35 -
#147Val Saint Lambert
Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal.
Une paire de bougeoirs en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 35/45 -
#300
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#59Boch La Louvière
Een rood geglazuurde aardewerken schotel op voet. Met vergulde randen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 29 cmEstimate: € 15/25 -
#134Denbac
Een kannetje en vier bekertjes van geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt. (Denert & Baluchon)
Une cruche et quatre tasses en faïence émaillée. Marquée en bas. (Denert & Baluchon)No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10 & 20 cmEstimate: € 30/40 -
#83
Een doofpot en een waterketel van messing.
Un extincteur et une bouilloire en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 24 - 28 cmEstimate: € 25/35 -
#25
Een klein cartelklokje met console in de stijl van de Neuchateloises.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30/40 -
#278Atlas Editions
“Sud-Aviation Caravelle - 1955”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 25/35 -
#250
Twee kunststof ganzen. Eén snavel gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 53 cmEstimate: € 20/25 -
#52
“Sint Jozef met Jezus”. Een gepolychromeerd plaasteren beeld.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 30/50 -
#124
Een voorwerp van zeepsteen met een gesculpteerd landschapsdecor.
Objet en stéatite à décor de paysage sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 9,5 x 12 x 4 cmEstimate: € 60/80 -
#136Villeroy & Boch
Twee kleine vazen van meerkleurig aardewerk. Beide gemerkt.
Deux petits vases en faïence multicolore. Les deux marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 15,5 cmEstimate: € 35/45 -
#114
Een vaasje van cloisonné op messing met een meerkleurig bloemendecor.
Vase cloisonné sur laiton à décor floral multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 75/100 -
#87
“Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.
"Mère avec enfant". Un buste en composite moulé.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#223
Een klein eikenhouten tafeltje.
Une petite table en chêne.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 15/20