Een reeks van vier bloemenstillevens op doek.
D. Van Rijckeghem

Online only
Dim. 24,5 x 18 cm
SKU: 2406200097.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 25 June 2020 22:00
Catalogue #97

  • #98
    Lammers

    “Zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 24 x 15 cm
  • #90

    “Surrealistisch zicht in de ruimte”. Airbrush op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    Online only
    Dim. 45 x 29 cm
  • #93

    “Twee mannen op een steiger”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.

    Online only
    Dim. 50 x 32 cm
  • #91

    Online only
    Dim. 24 x 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #105

    “Berglandschap”. Olieverf op doek.

    Online only
    Dim. 68 x 106 cm
  • #82

    Online only
    Dim. 46 x 36; 60 x 80 & 30 x 40 cm
  • #79
    A. Roels

    “Mediterraan stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 80 x 60 cm

  • #157

    Een halssnoer met bijpassende armband van amber.

    Online only
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #116

    Een klein rond eikenhouten salontafeltje in régencestijl.

    Online only
    Dim. Ø: 60 cm
  • #107

    Een antieke mandoline, versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten en parelmoer. Brug manco, enkele barsten.

    Online only
    Dim. l: 60 cm
  • #119

    Een gezandstraald houten wandconsoletje met één lade.

    Online only
    Dim. b: 58 cm
  • #94

    Twee litho’s met bloemenstillevens, gravure van een Napoleontisch soldaat en een bloemenvaas in kleurpotlood.

    Online only
    Dim. 25 x 35; 36 x 27 & 39 x 24 cm
  • #85

    “Dansende nymfen”. Een reproductie op textiel.

    Online only
    Dim. 48 x 35 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #161

    Zes verschillende halssnoeren van verzilverd metaal bezet met hangers.

    Online only
    Estimate: € 50 / 100
  • #38

    Een oude blikken speelgoedtrein met twee opwindbare locomotieven (één werkend) en met enkele rails. gebrukte staat, één as manco van de tender.

    Online only
  • #108

    Een messingen sac-à-perles met roze glazen kraaltjes. Pareltjes opnieuw te bevestigingen.

    Online only
    Dim. Ø: 40 cm
  • #129

    Une paire de cabriolets sculptés de style Louis XV recouvert de velours rouge.
    Online only
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #20
    Feltmann, Weiden

    Online only
    Dim. 18 x 25 cm
  • #152

    Drie verschillende halssnoeren van zilver waarvan één bezet met een grijze parel gemerkt achteraan en één bezet met kralen van groene agaat.

    Online only
    Estimate: € 60 / 100

Online-Only Varia veiling 25 Juni 2020

Op 25 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu

On June 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

25 June 2020 22:00