#93
“Twee mannen op een steiger”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 50 x 32 cm -
#82
No longer availableOnline onlyDim. 46 x 36; 60 x 80 & 30 x 40 cm -
#98Lammers
“Zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 24 x 15 cm -
#79A. Roels
“Mediterraan stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 80 x 60 cm -
#90
“Surrealistisch zicht in de ruimte”. Airbrush op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 45 x 29 cm -
#105
“Berglandschap”. Olieverf op doek.
No longer availableOnline onlyDim. 68 x 106 cm -
#91
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 22 cmEstimate: € 20/30
#112
Een grote gehamerde roodkoperen schenkkan met messingen handvat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 55 cm -
#78
Een portretsudie, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cm -
#63
Een tinnen schaal op vier pootjes en met centrale knop in de vorm van een roos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 25 cm -
#47Märklin 3065 & 3069
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Estimate: € 50/60 -
#148
Vier korte en drie lange halssnoeren bezet met verschillende kleuren halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 40/80 -
#123
Een cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#66
Drie miniaturen, waarbij drie reproducties en één handgeschilderd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 15 x 12 (grootste, met kader) -
#119
Een gezandstraald houten wandconsoletje met één lade.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. b: 58 cm -
#81
Een spiegel in sobere eikenhouten lijst.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 93 x 62 cm -
#159
Twee halssnoeren van ivoor met bijpassende oorbellen. We voegen er zes halsnoeren van verschillende kleuren halfedelstenen aan toe.
#86Jef Van Grieken
“Mussenbourg”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘89 en genummerd 194/200 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 19,5 x 29,5 cmEstimate: € 40/60 -
#8
Twee kristallen vaasjes, waarbij een blauw op voet en een roze kokervaasje. Het tweede gemerkt van Val St. Lambert.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 20 & 21 cm