Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reeks van vier etsen. Allen gesigneerd ‘Picasso’ en genummerd op 200 exemplaren buiten de plaat.
Een reeks van vier etsen. Allen gesigneerd ‘Picasso’ en genummerd op 200 exemplaren buiten de plaat.
Een reeks van vier etsen. Allen gesigneerd ‘Picasso’ en genummerd op 200 exemplaren buiten de plaat.

Een reeks van vier etsen. Allen gesigneerd ‘Picasso’ en genummerd op 200 exemplaren buiten de plaat.

Une série de quatre gravures. Toutes signées Picasso et numérotées sur 200 exemplaires hors planche.
Dim. 25,5 x 19 cm
SKU: 0202210372.
Auction day: 3 February 2021 19:00
Catalogue #372
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #27

    Een lot van drie tinnen klisteerspuiten met houten handvatten.

    Un lot de trois seringues à lavement en étain avec des poignées en bois.
    No longer available
    Dim. l: 45 - 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #85

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een in briolette geslepen maansteen van 5 ct.

    Une bague en or blanc 18 K sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct. Et une pierre de lune taille briolette de 5 ct.
    No longer available
    Dim. 10,45 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #113

    “Man met arreslee”. Een bronzen groepje naar voorbeeld van Vassili Grachev.

    “Homme avec traîneau” . Un petit groupe de bronze d'après l'exemple de Vassili Grachev.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #365

    1 gouden reliekhouder met een afbeelding van Koning Rama V (Chulalongkorn) (verso: Boeddha). Diverse kleuren goud.

    1 reliquaire en or avec une image du roi Rama V (Chulalongkorn) (verso: Bouddha). Diverses couleurs d'or.
    No longer available
    Dim. 24,13 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #468

    Een modern kunstwerk van gesculpteerd en gepolijst roze en beige marmer. Niet gesigneerd.

    Une œuvre d'art moderne en marbre rose et beige sculpté et poli. Non signé.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #598

    Een Afrikaans houten masker, bekleed met koper.

    Un masque africain en bois recouvert de cuivre.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #697

    “Auto’s uit de jaren 1886 tot 1930” & “Auto’s uit de jaren dertig en veertig”. Palladium Publishers. Helmond, 1997.

    Voitures des années 1886 à 1930 & Voitures des années 1930 et 1940 . Palladium Publishers. Helmond, 1997.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #207

    “Napoleon”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Emile Guillemin.

    Napoléon . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre d'Emile Guillemin.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #287
    Goebel, Germany

    “At play”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 632.

    En jeu . Une figurine en biscuit multicolore de la série M. I. Hummel. Marquée en bas. N ° 632.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #678

    Een Madonna van deels verguld Brussels porselein onder stolp.

    Une Vierge en porcelaine de Bruxelles partiellement dorée sous une cloche.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #446

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 235 x 178 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #212

    Een verguld houten schouwspiegel, bovenaan getooid met een lauwerkrans en aan de zijkanten met bloementuilen.

    Trumeau en bois doré le dessus coiffé d’une couronne de lauriers, des bouquets de fleurs sur les flancs.
    No longer available
    Dim. 180 x 100 cm
    Estimate: € 260 / 280
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 3 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More