Other lots in this auction
-
#334Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Zicht op het Zimmerplein te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
Vue de la Zimmerplein à Lier . Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#593Een balustervaas van Nankin-aardewerk, versierd met messingen monturen.
Un vase balustre en poterie de Nankin, décoré de cadres en laiton.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#548Twee verschillende Afrikaanse houten maskers.
Deux masques africains en bois différents.No longer availableDim. h: 27 & 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#700Een lot diverse munten, zilver e.a. Canada, V.S., Cuba, Duitsland, Spanje, munten van Sint-Rombouts te Mechelen.
Un grand nombre de pièces diverses, argent et autres Canada, USA, Cuba, Allemagne, Espagne, pièces de Saint-Rombouts à Malines.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#664Een lampenvoet, opgebouwd uit een Chinees porseleinen vaas met meerkleurig decor van een reiger, gemonteerd op een messingen kandelaar.
Un pied de lampe composé d'un vase en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un héron, monté sur un chandelier en laiton.No longer availableDim. h: 83 cm nEstimate: € 60 / 80 -
#626Een machinaal geweven wollen tapijt met decor van ruiters en dieren.
Tapis en laine tissé à la machine avec décor de chevaux et d'animaux.No longer availableDim. 335 x 248 cmEstimate: € 40 / 60 -
#51Een verguld bronzen inktstel in barokke stijl met glazen recipiënten. Gesigneerd ‘Van de Voorde”.
Encrier de style baroque en bronze doré avec récipients en verre. Signé Van de Voorde .No longer availableDim. b: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#517Een boeddhistisch beeld van gegoten steengoed.
Une statue bouddhiste en pierre moulée.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 75 / 100 -
#464André GoezuPeriod: °1939“Ruiters” & “Muziekkamer”. Een ets en een zeefdruk. De eerste buiten de plaat gesigneerd.
“Cavaliers” et “Chambre de musique” . Une gravure et une sérigraphie. La première signée hors planche.No longer availableDim. 54 x 41 & 7,5 x 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#5301 gouden munt van 20 Pesos. Au 900/1000. Mexico, 1959 (geslagen in de jaren zestig).
1 pièce d'or de 20 pesos. Au 900/1000. Mexique, 1959 (frappée dans les années 1960).No longer availableDim. 16,66 gEstimate: € 600 / 650 -
#451Een etnisch bronzen beeld.
Une statue ethnique en bronze.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 220 -
#61Een wassen madonna met kind onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire sous une cloche.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 25 / 35



