#31Een fijn gesneden houten kruisbeeld. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1933.
Un crucifix en bois finement sculpté. Signé et daté 1933 au dos.No longer availableOnline onlyDim. h: 96 cmEstimate: € 15 / 20 -
#13Een gebeeldhouwd houten hoofdje.
Une tête en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 20 / 30
#297Twee bruin lederen reiskoffers.
Deux valises en cuir marron.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#17Een verzilverd metalen kandelaar met drie lichtpunten.
Bougeoir en métal argenté à trois points lumineux.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#99Een sobere ladderback armstoel met rieten zitting.
#102“Compositie”. Een collage met gouache. Draagt handtekening.
Composition . Un collage à la gouache. Porte une signature.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#136Een opengewerkt porseleinen mandje, versierd met roosjes in reliëf en een eivormig porseleinen vaasje, versierd met aardbeien in reliëf. Beide gemerkt onderaan.
Une corbeille en porcelaine ajourée, à décor de roses en relief et un vase en porcelaine ovoïde, à décor de fraises en relief. Tous deux marqués en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm; Ø: 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#143Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
#44“Het laatste avondmaal”. Een gedreven messingen reliëf.
“La Cène”. Un relief en laiton martelé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#153Een staande lamp van onyx en messing.
Lampadaire en onyx et laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 164 cmEstimate: € 30 / 50 -
#225Een vaasje van okergeel kristal met geslepen decor.
Vase en cristal ocre jaune à décor taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
Vue village méditerranéen . Huile sur toile. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 50