Similar lots by type
-
#355
Een lot van zes verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de six figurines différentes en biscuits multicolores.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#365
Een lot van acht beeldjes van meerkleurig biscuit, waarbij enkele in de geest van M.I. Hummel.
Un lot de huit figurines en biscuit multicolores, certaines dans l'esprit de M.I. Hummel.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#488
Een biscuit menuhouder versierd in pasteltinten met een jonge vrouw die een bord met een groene guirlande flankeert. Omstreeks 1900. Heel fijn werk, klein bakfoutje in de basis. Genummerd 2633.
Un porte-menu en biscuit décoré dans les tons pastel d'une jeune femme flanquant une assiette avec une guirlande verte. Circa 1900. Très beau travail, petit défaut de cuisson à la base. Numéroté 2633.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 50/80 -
#420
Een lot van veertien beeldjes van meerkleurig biscuit, waarbij enkele geïnspireerd op de reeks van M.I. Hummel.
Un lot de quatorze figurines en biscuit multicolores, dont certaines sont inspirées de la série M.I. Hummel.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#640Goebel, Germany
Een lampenvoetje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Kleine schilfer aan een haarlokje.
Un pied de lampe en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué. Petit éclat sur une mèche de cheveux.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#605Goebel, Germany
“Hello World”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Hummel Club Exclusive edition 1989/90. Onderaan gemerkt. No. 429.
Hello World. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Hummel Club Exclusive edition 1989/90. Marquée en bas. N° 429.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 35/50 -
#519Goebel, Germany
“To keep you warm”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Op houten stoeltje.
Pour vous tenir chaud. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Sur chaise en bois.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 35/50 -
#498
Een paar biscuit menuhouders, met pastelkleurige voorstelling van twee keukenhulpjes met een vaandel. Omstreeks 1900.
Une paire de porte-menus en biscuit, avec une représentation aux couleurs pastel de deux aides de cuisine avec une banderole. Vers 1900.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 80/100 -
#321
“Jongen en meisje te paard”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit. Bijgevoegd een jager te paard van meerkleurig porselein. Geweer beschadigd.
Garçon et fille à cheval. Deux figurines en biscuit multicolores. On ajoute un chasseur à cheval en porcelaine multicolore. Pistolet endommagé.No longer availableDim. h: 23 & 28 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#281
Een messingen vrouwenprofiel van messing op zwart marmeren voetstukje. Tijdperk art deco.
Un profil féminin en laiton sur un socle en marbre noir. Epoque Art Déco.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35/45 -
#54
Lot bestaande uit twee prenten uit de reeks “The Cries of London” in kleur en twee gravures “Le Bain” en “L’événement au bal”. We voegen er een linosnede met dorpszicht aan toe.
Lot composé de deux estampes de la série Les cris de Londres en couleurs et de deux gravures, Le Bain et L'événement au bal. Nous ajoutons une linogravure avec vue sur le village .No longer availableEstimate: € 80/120 -
#627
Een antieke wandelstok met degen en ivoren knop.
Une canne ancienne avec épée et pommeau en ivoire.No longer availableDim. l: 84 cmEstimate: € 80/120 -
#618
Een antieke zwaardbajonet met schede. Gemerkt ‘LD’.
Une ancienne baïonnette-épée avec fourreau. Marqué 'LD'.No longer availableDim. l: 67 cmEstimate: € 100/150 -
#388
“Verbinding”. Een modern bronzen beeldje op marmeren sokkel. Draagt monogram.
Connection. Une statuette moderne en bronze sur un socle en marbre. Porte un monogramme.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60/80 -
#697
Een paar biscuit beeldjes als bloemenvaasjes met een jongen en meisje. Gemerkt.
Une paire de figurines en biscuit comme vases à fleurs avec un garçon et une fille. Marqué.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 30/50 -
#4
Een lot varia, bestaande uit vijf verschillende kruisbeelden, waarbij een gebeeldhouwd houten, een messingen en twee met verzilverde Corpus, een messingen model van de Dom van Keulen, een verzilverde Christus met het kruis, een reproductie van een icoon en een messingen jachthond.
Un lot d'objets divers, composé de cinq crucifix différents, dont un en bois sculpté, un en laiton et deux avec Corpus argenté, un modèle en laiton de la cathédrale de Cologne, un Christ argenté avec la croix, une reproduction d'une icône et un chien de chasse en laiton.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#538Indo-Bidjar
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 257 x 170 cmEstimate: € 80/120 -
#600Goebel, Germany
“Schoolmeisje” & “Meisje in wagentje”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van Nina Marco.
Écolière & Girl in trolley. Une paire de figurines en biscuit multicolore de la série Nina Marco.No longer availableDim. h: 14 & 9 cmEstimate: € 30/40 -
#148
Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
Une paire de serre-livres aux éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 460/480 -
#457
Een zwartgelakte houten voorraadpot met parelmoer inleg, met draak en vogel op het deksel.
Un pot de rangement en bois laqué noir avec incrustation de nacre, avec dragon et oiseau sur le couvercle.No longer availableDim. h. 25 cm Ø 24 cmEstimate: € 40/50 -
#389
“Reis rond de wereld”. Een zeefdruk naar Folon.
Autour du monde. Une sérigraphie d’après Folon.No longer availableDim. 26 x 20 cmEstimate: € 60/80