Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.

Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.

Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.
Online only
Dim. H. 86 cm
SKU: 2504220134.
Auction day: 25 April 2022 22:00
Catalogue #134
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #47

    Twee borden van van Frans aardewerk met meerkleurige decors.

    Deux assiettes en faïence de France, décors polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #205
    GLTS

    “Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.

    Cycliste. Aquarelle sur papier. Monogrammée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #259

    Een gevarieerd lot Japans en Chinees porselein, bestaande uit kopjes, kommetjes en vaasjes.

    Un lot varié de porcelaine japonaise et chinoise, composé de tasses, bols et vases.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #267
    Ernest Claes

    Twaalf boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.

    Douze livres de l'auteur ou en rapport avec son œuvre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #103

    Twee glazen coupes jaren zestig.

    Deux coupes en verre des années 60.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31 & 27 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #40

    “Jongen met vogelkooi” en “meisje met bloemen”. Twee groepjes van biscuit. Onderaan gemerkt.

    « Garçon à la cage à oiseaux » et « Fille aux fleurs ». Deux groupes de biscuit. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm - 18 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #200

    “Winters zicht in de Franche-Comté”. Olieverf op paneel. Naar een werk van Robert Fernier.

    Vue d'hiver en Franche-Comté. Huile sur panneau. D'après une oeuvre de Robert Fernier.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #255

    Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.

    Deux réimpressions séparées de gravures anciennes, consistant en une vue de Bruxelles et de la rade d'Anvers.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #141

    Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Eén naar Frans Hals en één naar Adriaan Brouwer.

    Deux tableaux, huile sur panneau. Un d’après Frans Hals et un d’après Adriaen Brouwer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14,5 x 12 & 20 x 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #264

    Een lot van 40 verschillende fantasiearmbanden een deel ervan bezet met half edelstenen.

    Lot de 40 bracelets fantaisie différents dont certains sertis de pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #108

    Vier werken bestaande uit: Twee aquarellen “Stilleven met bloemen en peren” (39 x 28 cm) en “Blij in de zetel” (47 x 30 cm), gesigneerd en gedateerd. Een heidelandschap in gemengde techniek, aquarel en pastelkrijt (16 x 22 cm) en “Wind in de zeilen”, een pasteltekening (print), gesigneerd en genummerd 96/120. (19 x 14 cm)

    Quatre oeuvres composées de : Deux aquarelles « Nature morte aux fleurs et poires » (39 x 28 cm) et « Heureux assis » (47 x 30 cm), signées et datées. Un paysage de lande en techniques mixtes, aquarelle et craie pastel (16 x 22 cm) et « Le vent dans les voiles », un dessin au pastel (estampe), signé et numéroté 96/120. (19 x 14 cm)
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #180
    Royal Boch

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk. Schilfer onderaan de rand van het deksel. Onderaan gemerkt, genummerd 611/H en model 700.

    Vase couvert en faïence polychorme. Eclat au couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Online-Only 25 April 2022

Op Maandag 25 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday April 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

25 April 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More