Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.

Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.

Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.
Online only
SKU: 2806210047.
Category: Meubel.
Auction day: 28 June 2021 22:00
Catalogue #47
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #222

    Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)

    Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)
    No longer available
    Online only
    Dim. 64 x 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #285

    Een dienblad op staander. We voegen er een kleiner dienblad aan toe.

    Plateau sur pied pliant. Nous ajoutons un deuxième plateau.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #54

    Een notenhouten cabrioletfauteuil met rood imitatielederen bekleding.

    Fauteuil convertible en noyer avec revêtement en simili cuir rouge.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #262

    Een sober meubel in Louis-Philippestijl met twee panelen en een lade.

    Un meuble sobre de style Louis-Philippe à deux panneaux et un tiroir.
    No longer available
    Online only
    Dim. 132 x 107 x 43 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #266

    Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.

    Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 225, 156 & 56 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #281

    Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp. Beschadigingen aan de sierlijstjes.

    Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 77 x 95 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #200

    Drie grote en drie kleine coupes van kleurloos geslepen kristal met een stermotief.

    Trois grandes et trois petites coupes de cristal taillé clair avec un motif en étoile.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 21,5 & 15 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #289
    T. George

    “Slapende jonge vrouw in groene jurk”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Engeland, XIXe eeuw.

    “Jeune femme dormante dans une robe verte”. Aquarelle sur papier. Signée. Angleterre, XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 33 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #138

    Een Japans porseleinen theeservies met meerkleurig decor van een reiger aan de waterkant. 12 kopjes en ondertasjes, een serveerschotel, 12 gebakbordjes (3 beschadigd), theepot (deksel manco), suikerpot, kommetje en melkkannetje.

    Un service à thé en porcelaine japonaise à décor multicolore d'un héron au bord de l'eau. 12 tasses et soucoupes, un plat de service, 12 assiettes à gâteau (3 endommagées), théière (couvercle manquant), sucrier, petit bol et pot à lait.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #250

    Een grote kleurloze kristallen vaas en een dito langwerpige fruitschaal.

    Grand vase en cristal incolore ainsi qu’une coupe à fruits allongée semblable.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #186

    Een lot van tien verschillende beeldjes van meerkleurig kunststof, biscuit en porselein.

    Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 3 - 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #230

    Een groot en uitgebreid lot wit en verzilverd metaal, bestaande uit diverse schaaltjes en schotels, kommen, een tazza, mosterdpotjes, een komfoortje, enz.

    Un grand et vaste lot de métal blanc et argenté, composé de divers plats et soucoupes, bols, tazza, pots à moutarde, un brasero, etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #177

    Een lot zilveren oorbellen bezet met parels en markasiet en fantasiestenen.

    Lot de boucles d'oreilles en argent serties de perles et marcassite et pierres fantaisie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12,93 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #28

    Een lot blauw-wit Chinees porselein, bestaande uit een dekselvaasje, twee gemberpotjes, een dekselpot, twee kopjes met schoteltjes, vier vaasjes en een schaaltje.

    Un lot de porcelaine de Chine bleue et blanche, composé d'un vase avec couvercle, deux pots à gingembre, un pot à couvercle, deux tasses avec soucoupes, quatre vases et un plat.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5 - 29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #12

    Een eikenhouten spiegel.

    Un miroir en chêne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 41 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #111

    Drie gebeeldhouwde Afrikaanse beeldjes. Eén voetje gerestaureerd.

    Trois figurines africaines sculptées. Un pied restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 & 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #105

    Italiaanse vleesschaal met deksel van monochroom wit aardewerk. Deksel versierd met drie vruchten in reliëf als dekselknop.

    Plat de viande italien avec couvercle monochrome en faïence blanche. Couvercle décoré de trois fruits en relief comme bouton du couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. L. 55 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #51

    Een lot Brussels en Frans porselein, bestaande uit negen kleine vaasjes, een kleine kandelaar en, een groepje met koppeltje (beschadiging) en een wijwatervaatje met een engel.

    Un lot de porcelaine bruxelloise et française, composé de neuf petits vases, un petit chandelier et, un groupe avec couple (abimé) et un bénitier avec un ange.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 3 - 25,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2021

Op Maandag 28 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday June 28th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 June 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More