Similar lots by type
-
#601Nimy
Twee verschillende schenkkannen van meerkleurig aardewerk, versierd met dieren. Eén gemerkt onderaan.
Deux pichets différents en faïence multicolore, décorés d'animaux. L'un marqué au fond.No longer availableDim. h: 24 & 27 cmEstimate: € 60/80 -
#237
Een paar knobbelvazen van Delfts aardewerk met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt ‘APK’.
Une paire de vases à boutons en poterie de Delft à décor multicolore. Marqué 'APK' en bas.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 200/300 -
#261
Zes aardewerken tegels met een meerkleurig decor van een vogel in een kooi. Delft, XIXe eeuw.
Six carreaux de faïence à décor multicolore d'un oiseau en cage. Delft, XIXème siècle.No longer availableDim. 38 x 26 cmEstimate: € 200/240 -
#478Royal Boch
“Big cat”. Een beeld van gecraqueleerd aardewerk naar ontwerp van Patrick Villas. Gemerkt en genummerd 76/600.
Big cat. Une sculpture en terre cuite craquelée conçue par Patrick Villas. Marquée et numérotée 76/600.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 250/280 -
#8Capodimonte
Een siertheepot van zachte pasta met meerkleurig reliëfdecor van engelen. Met bijpassende kleine console.
Une théière décorative en pâte tendre à décor d'anges en relief multicolore. Avec petite console assortie.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#578
Een lotje, bestaande uit drie kleine antieke stenen kruikjes, een kruikje van geglazuurd steengoed, een stenen olielampje en een fijn gesculpteerd beeldje van twee Fo-hondjes. We voegen er enkele hangertjes met mineralen aan toe.
Un lot, composé de trois petits pots antiques en pierre, un pot de grès émaillé, une lampe à huile en pierre et une statue finement sculptée de deux chiens de Fo. Nous ajoutons quelques pendentifs avec des minéraux.No longer availableDim. h: 4,5 - 10,5 cmEstimate: € 40/60 -
#698
Een lot van vier kruiken en een dekselkan van aardewerk/ steengoed. Raeren/ Westerwald.
Un lot de quatre pichets et une aiguière à couvercle en faïence/grès. Raeren/ Westerwald.No longer availableDim. h: 16,5 - 32 cmEstimate: € 100/150 -
#78
“In de studiekamer”. Een XVIIIe eeuws tegettableau, opgebouwd uit zes mangaantegels.
Dans l’étude. Un tableau de carreaux du XVIIIe siècle, composé de six tuiles de couleur manganèse.No longer availableDim. 30 x 44 (m.k.)Estimate: € 350/450 -
#563
Een paar zeshoekige aardewerken dekselvazen met handgeschilderd polychroom decor van bloemen en vogels.
Une paire de vases hexagonaux en faïence à couvercle à décor polychrome peint à la main de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 80/120 -
#277
Een schenkkan van Brussels aardewerk met een meerkleurig decor. Tinnen deksel manco. XVIIIe eeuw.
Un pichet en faïence de Bruxelles à décor multicolore. Couvercle en étain manquant. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 2è,5 cmEstimate: € 80/120 -
#67
Een grote schotel van Delfts aardewerk met decor van een tuin in het plat en bloemen op de vleugel. XVIIIe eeuw.
Un grand plat en faïence de Delft avec un jardin au centre et des fleurs sur l'aile. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 100/150 -
#123
Een uit vier kruiken opgebouwde vaas van meerkleurig majolica en versierd met engeltjes. Gemerkt. Een randschilfer.
Un vase composé de quatre pichets de majolique multicolore et décoré d'anges. Marqué. Un éclat sur le bord.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#273
Een paar blauw en wit aardwerken wijwatervaatjes. XVIIIe/ XIXe eeuw.
Paire de bénitiers en faïence bleue et blanche. XVIIIe/XIXe siècle.No longer availableDim. h: 14 & 16 cmEstimate: € 80/120 -
#77
“Il trionfo di Venere”. Een grote majolica schotel.
Il trionfo di Venere. Un grand plat en majolique.No longer availableDim. Ø: 56,5 cmEstimate: € 200/240 -
#338
Een lot van zeven antieke Delfts aardewerken tegels met mangaankleurige decors. XVIIIe & XIXe eeuw.
Lot de sept carreaux anciens en faïence de Delft à décors couleur manganèse. XVIIIe & XIXe siècles.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 200/260 -
#559Royal Boch
Een paar wit aardewerken schalen op voet. Design van Ernest D’Hossche. Gemerkt.
Une paire de bols en faïence blanche sur pied. Design par Ernest D'Hossche. Signé.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#293
Een ronde tegel van Delfts aardewerk met een blauw op wit landschapsdecor. Randschade. XVIIe eeuw.
Un carreau rond en faïence de Delft à décor de paysage bleu sur blanc. Bords endommagés. XVIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 80/120 -
#351H. Bequet, Quaregnon
Een paar reigers van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
Une paire de hérons multicolores en poterie. Signé.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/80 -
#6
Een majolica milieu-de-table, versierd met een putto met bloemenkrans. gerestaureerd.
Un milieu-de-table en majolique, orné d'un putto avec guirlande. Restauré.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50/80 -
#283
Een kruisvormige schotel van Delfts aardewerk met geaccoleerde randen en versierd met blauw op wit decor van landschappen en bloemen. Onderaan gemerkt.
Un plat en faïence de Delft en forme de croix à bords en accolade et décoré d'un décor bleu sur blanc de paysages et de fleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 180/240 -
#107
“Sint-Jozef met kind Jezus”. Een terracotta groep, afkomstig uit het klooster de Stad Gods te Hilversum.
Saint Joseph avec l'enfant Jésus. Un groupe en terre cuite, du monastère de Stad Gods à Hilversum.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/150 -
#670
Een art deco asbak/ vide-poche van wit crackleware, getooid met een ijsbeer.
Un cendrier/vide-poche art déco en craquelé blanc, à décor d'un ours polaire.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#573
Een vaas van witgeglazuurd aardewerk met getorste ribben. Gemonteerd als lampenvoet.
Un vase en faïence émaillée blanche à côtes torsadées. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 36 cm (vaas)Estimate: € 60/100 -
#271Mettlach
Een schenkkan van geglazuurd steengoed met een reliëfdecor van korenaren en met een bladvormig tinnen deksel. Onderaan gemerkt.
Un pichet en grès émaillé à décor en relief d'épis de blé et avec un couvercle en étain en forme de feuille. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#154Paul WantePeriod: 1905 - 1981
“Kapelaan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Aumônier. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#536
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. x 152 cmEstimate: € 80/120 -
#54
Lot bestaande uit twee prenten uit de reeks “The Cries of London” in kleur en twee gravures “Le Bain” en “L’événement au bal”. We voegen er een linosnede met dorpszicht aan toe.
Lot composé de deux estampes de la série Les cris de Londres en couleurs et de deux gravures, Le Bain et L'événement au bal. Nous ajoutons une linogravure avec vue sur le village .No longer availableEstimate: € 80/120 -
#610
Een verzwaarde tinnen (?) lampenvoet in de vorm van een vrouw met een kruik.
Un pied de lampe lesté en étain (?) en forme de femme avec une cruche.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100/120 -
#228
Een coupe van gesculpteerd albast, versierd met druivenbladeren.
Une coupe en albâtre sculpté, décorée de feuilles de vigne.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 40/50 -
#663
Een reeks van vijf schaalmodellen van voertuigen uit de avonturen van Kuifje. Uitgave Moulinsart. We voegen er vier albums aan toe.
Une série de cinq modèles réduits de véhicules des aventures de Tintin. Edition Moulinsart. Nous ajoutons quatre albums.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#88
“Bakker”. Een bronzen beeldje.
Boulanger. Une statuette en bronze.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 50/80 -
#475
Een witgepatineerde metalen kuipfauteuil.
Un fauteuil baquet en métal patiné blanc.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 100/150 -
#576
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis de Chine en laine noué à la main.No longer availableDim. 392 x 304 cmEstimate: € 120/200 -
#597Van der Straten
Een vrouwenbuste van bruingepatineerd zamak op sokkel van onyx. Begin XXe eeuw.
Buste de femme en zamac à patine brune sur socle en onyx. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#689
Een lot van vijf gravures:- “Winter op het Vlaams hoofd”. Jaak Gorus. Gesigneerd en genummerd 21/45 buiten de plaat. (12 x 16,5 cm)- Een vaantje. (19,5 x 32 cm)- “The Town Hall Antwerp”. XIX eeuw. Glas gebroken. (14 x 18,5 cm)- Fragment van een voorstelling van het Beleg van Antwerpen. (12,5 x 16 cm)- “Anvers, vue de la Tête de Flandres”. (14 x 20 cm).
Un lot de cinq gravures : - Hiver sur la tête flamande. Jaak Gorus. Signé et numéroté 21/45 hors de la planche. (12 x 16,5 cm) - Un fanion. ( 19,5 x 32 cm) - L'Hôtel de Ville d'Anvers XIXe siècle. Verre brisé (14 x 18,5 cm) - Fragment d'une représentation du Siège d'Anvers (12,5 x 16 cm) - Anvers, vue de la Tête de Flandres” (14 x 20 cm).No longer availableEstimate: € 50/70 -
#432
“Havenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue du port. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 80/120