Similar lots by type
-
#50Een klein bankje van gebeeldhouwd eikenhout met getorste pootjes Slijtage aan een hoekje.
Un petit banc en chêne sculpté avec des pieds torsadés. Usure sur un coin.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 29 x 20 cmEstimate: € 15 / 25 -
#93Corby StatesmanEen elektrische broekenpers. Bevestigingsschroefjes kapstok te vervangen.
Presse à pantalons électrique. Vis à remplacer.No longer availableOnline onlyDim. h: 103 cmEstimate: € 30 / 50 -
#175“Bloemenkorf”. Aquarel op zijde. Chinees werk, gesigneerd.
Aquarelle.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#254Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje met dezelfde bekleding aan toe. = 23 dubbel gebruik
Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pieds avec le même revêtement. = 23No longer availableOnline onlyDim. H. 88 cmEstimate: € 100 / 120 -
#195Een klein vierkant houten bijzettafeltje.
Une petite table de bout carrée en bois.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 32 x 35 cmEstimate: € 10 / 20 -
#196Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)
Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)No longer availableOnline onlyDim. 64 x 44 cmEstimate: € 25 / 35 -
#257Een rond tafelblad, versierd met een meerkleurig bloemendecor op een zwarte fond, afgewerkt met vergulde versieringen.
Une tablette de table ronde, décorée d'un décor floral multicolore sur fond noir, finie avec des décorations dorées.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 66 cmEstimate: € 40 / 50 -
#198Een ovale tafel van gebeeldhouwd eikenhout, de poot versierd met dierenkoppen en vruchten. Poot te restaureren.
Une table ovale en noyer, le pied décoré de têtes d’animaux et fruits.No longer availableOnline onlyDim. 127 x 113 cmEstimate: € 75 / 100 -
#193Een notenhouten dienblad. We voegen er een houten en een messingen vouwpoot aan toe.
Un plateau en bois de noyer. Nous ajoutons un pied pliant en bois et en laiton.No longer availableOnline onlyDim. 74 x 51 cmEstimate: € 30 / 50 -
#194Een laag gebeitst houten tafeltje.
Une table basse en bois teinté.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 54 x 72 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#73Een lot varia, bestaande uit drie reisklokjes (één met los voetje), drie verschillende doosjes en een lederen tasje.
Un lot divers, composé de trois horloges de voyage (une avec un pied séparé), trois boîtes différentes et un sac en cuir.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 11 cmEstimate: € 15 / 25 -
#92Lot boeken. “Wereldmozaïek. Encyclopedie van alle Landen en Volken”. Ed. Standaard Uitgeverij 1978. 14 delen in f°. “Flandria Nostra. Ons Land en zijn Volk...”. Ed. Standaard Boekhandel 1957. 5 delen in 4°. “De 25 dagen van Vlaanderen”. Ed. Waanders 2006. In 2 banden. “De 25 dagen van Antwerpen”. Ed. Waanders/Stadsarchief 2007. In 1 band. “Waar is de Tijd? Antwerpen”. Ed. Waanders/Diogenes 1998. In 2 banden. “Pays et Gens de France”. Ed. Société des Périodiques Larousse 1981. 7 delen.(..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 130 / 160 -
#287Ripa“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1952.
”Vue sur Paris”. Huile sur toile. Signée et datée 1952.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 36 cmEstimate: € 50 / 70 -
#6Negen prenten uit de reeks ‘Nineteen holes of golf’ door Norman Orr.
Neuf tirages de la série Nineteen holes of golf de Norman Orr.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 18 cmEstimate: € 45 / 60 -
#3Een lot van vier Chinese beeldjes van Chinees porselein. Enkele manco’s. Eén hoed beschadigd.
Un lot de quatre figurines en porcelaine chinoise. Quelques défauts. Un chapeau endommagé.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 22 cmEstimate: € 15 / 20 -
#103Rik SchaefelsPeriod: 1827 - 1904Een lot van drie etsen, in de plaat gesigneerd.
Un lot de trois gravures, signées dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 11 x 19; 31 x 23 & 30,5 x 22,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#218Een divers lot vintage handzeepjes.
Une variété de savons à main vintage.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#143Schumann, BavariaEen porseleinen fruitschaal met onderbord met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.
Coupe à fruits en porcelaine avec sous assiette à décor multicolore et doré. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#148Een lot varia, bestaande uit negen kleine bordjes van Chinees porselein en een kunststof vaasje.
Beaucoup d'objets divers, composés de neuf petites assiettes en porcelaine chinoise et d'un vase en plastique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 30 -
#284Rika Loyens“Tulp”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1986.
”Tulipe”. Pastel sur papier. Signé et daté 1986.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#18“Jongen met bloemen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.
“Garçon et fleurs”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 30 / 50 -
#298Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.
Haut trumeau en noyer sculpté orné de deux colonnettes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80



