#159Gemberpot van Chinees porselein. Famille rose.
#114Afrikaans houten beeld.
African wooden sculpture.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 43 cmEstimate: € 25 / 30 -
#245Een gevarieerd lot blauw-wit aardewerk en porselein bestaande uit een grote schaal met schilferschade, 3 borden en een tabakspot.
#176Een gevarieerd lot van 5 koperen kandelaars, 2 sets en 1 losse in de vorm van een pijp.
A varied lot of 5 copper candlesticks, 2 sets, and 1 individual in the shape of a pipe.No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#187Een set luidsprekers, Pioneer CS 990.
#13Grote pot in blauw-wit Chinees porcelein, gedecoreerd met koi karpers.
Large pot in blue and white Chinese porcelain, decorated with koi carp.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 30, Ø 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#76Een engeltje in kunststof, dwarsfluit manco.
#115Hertenpaar met kalf. Een paar houten beeldjes met metalen gewei.
#25Een verguld schilderijlijstje. Buitenmaat: 39 x 42 cm
#141Een 400 dagen klokje onder glazen stolp, achteraan gemerkt ‘Roma’.
A 400-day clock under a glass dome, marked 'Roma' on the back.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#23CapodimonteEen meerkleurig beeld van een schoenmaker in porselein, gemerkt Capodimonte. Toegevoegd een meerkleurig beeld van een meisje in biscuit.
A multicolored porcelain figure of a shoemaker, marked Capo Di Monte. Also included is a multicolored biscuit figure of a girl.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 10 / 20