#682Een set van twee spekstenen vaasjes met twee en drie niveaus.
#127Dodo Arslan Terzani“I Lucci Argentati”. Een paar moderne design wandarmaturen uit geborsteld nikkel. Ontwerp door Dodo Arslan voor Terzani, Italië.
"I Lucci Argentati". A pair of modern design wall sconces in brushed nickel. Designed by Dodo Arslan for Terzani, Italy.No longer availableDim. 15 x 87 x 14 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#9Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#327Een meerkleurige porseleinen milieu-de-table in porselein met florale decoraties. De schaal heeft een haarlijnscheurtje.
#94Frans Van ImmerseelPeriod: 1909-1978“Zelfportret in Cel 212 te Antwerpen, 30/10/1945”. Potlood op grijs papier, gesigneerd. Van Immerseel werd ter dood veroordeeld wegens collaboratie, als lid van het Vlaams Legioen.
#634Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met pauwen in het decor.
A Chinese porcelain vase, famille rose with peacocks in the decoration.No longer availableDim. 46 x Ø 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#172Anne Rutten“Dame met parelsnoer”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Lady with pearl necklace". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#560Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met centrale diamanten totaal +- 1,20 ct. FSI2.
#461Een lot van 2 Chinees porseleinen flesvazen met figuratief en floraal decor. Onderaan gemerkt.
A pair of 2 Chinese porcelain baluster vases with figurative and floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 40 & 31 cmEstimate: € 80 / 120