#202Gustave HelinckPeriod: 1884-1954“Havenzicht met zeilbootjes”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. doekschade links bovenaan.
#349Een etui met twaalf koffielepels en een suikertang van verzilverd metaal.
A case with twelve coffee spoons and sugar tongs made of silver-plated metal.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#120Een 18 kt witgouden hanger in de vorm van een sleutel bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold pendant in the shape of a key, set with diamonds totaling approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,88 gEstimate: € 650 / 750 -
#241Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met blauwe accenten. Onderaan restanten van signatuur.
A cut crystal vase with blue accents. Remnants of a signature at the bottom.No longer availableDim. 24,5 cmEstimate: € 80 / 110 -
#623Val Saint LambertEen vaas en lampenvoet van gegoten kristal, blauw in de massa.
A vase and lamp base made of cast crystal, blue in color.No longer availableDim. h 20 & 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#604“Vogels op het erf”. Een schilderij, olieverf op koperpaneel. Een plekjes met verfschade.
#646Een lot 2 sierstukken met koperen voet, vervaardigd uit heften van tapkranen.
#63OKAEen 174-delig verzilverd bestek voor 12 personen gemerkt OKA en een A op een hart in bijhorende cassette bestaande uit 12 grote vorken, 12 medium vorken, 12 kleine vorken, 12 taartvorkjes, 12 visvorken, 12 kreeftenvorkjes, 12 grote messen, 7 kleine messen, 12 botermessen, 12 vismessen, 12 grote lepels, 12 medium lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en 11 serveerlepels en vorken.
A 174-piece silver-plated cutlery set for 12 people marked OKA and an A on a heart in accompanying case consisting of 12 large forks, 12 medium forks, 12 small forks, 12 cake forks, 12 fish forks, 12 lobster forks, 12 large knives, 7 small knives, 12 butter knives, 12 fish knives, 12 large spoons, 12 medium spoons, 12 small spoons, 12 coffee spoons, and 11 serving spoons and forks.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#468Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel in het decor en vlinderhandvaten.
A Chinese porcelain vase with a family scene in the decoration and butterfly handles.No longer availableDim. 58 x Ø 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#150Een 18 karaats geelgouden armband.
An 18 carat yellow gold bracelet.No longer availableDim. 38,25 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#358Val Saint LambertEen lot van twee gegoten kristallen vazen, groen en licht blauw in de massa.
A lot of two cast crystal vases, green and light blue in color.No longer availableDim. H: 26 en 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#32V. Serber“Zicht op de baai”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd V. Serber.
"View of the bay", a painting, oil on canvas, signed V. Serber.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 40 / 60