#467Een theebus van celadonkleurig Chinees porselein.
#89Jean-Guy BeernaertPeriod: 1928 - 1999“Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.
"Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 120 / 180 -
#442“Stilleven met bloemen in vaas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Still life with flowers in vase". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#399Een lot van 3 postzegelboeken bestaande uit een verzameling Hongarije 1904 - 1972 en Roemenië 1900 - 1973, een verzameling Hongarije 1955 - 1986 en een album Tsjecho Slowakije 1918 - 1955. Toegevoegd 2 oude aandelen.
A lot of 3 stamp albums consisting of a collection of Hungary 1904 - 1972 and Romania 1900 - 1973, a collection of Hungary 1955 - 1986, and an album Czechoslovakia 1918 - 1955. Additionally, 2 old share certificates are included.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#518Antonino Sciortino Serax“Flamingo L”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#130Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20 ct. en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.20 ct. and old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,97 gEstimate: € 550 / 650 -
#221Fabrique de GenèveEen muziekdoos in werkende staat, met nummers: ‘Il Bracio, Il Trovatore, La Favorita, La Traviata, Guillaume Tell, La Norma, Les Dragons de Villars, Lucie de Lammermoor’
A music box in working condition, with songs: 'Il Bracio, Il Trovatore, La Favorita, La Traviata, Guillaume Tell, La Norma, Les Dragons de Villars, Lucie de Lammermoor'No longer availableDim. 51 x 22,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#581Eugène BenetPeriod: 1863 - 1942“Jong herderinnetje met lam”, een beeld in albast, gesigneerd E. Benet.
"Young shepherdess with lamb", an alabaster sculpture, signed E. Benet.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 120 / 180 -
#608Een modern design mat zwart metalen wandlampjes.
A modern design matte black metal wall lights.No longer availableDim. 5 x 15 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#306Een antiek houten opstap klapladdertje.
An antique wooden folding step ladder.No longer availableDim. 110 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300