#265Een vergulde spiegel met rijkelijk versierde barokke lijst, hout en gips, Europa, 19de eeuw.
#450Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
An 18 karat white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.16 ct.No longer availableDim. 5,07 gEstimate: € 300 / 400 -
#347Een lot van 12 stuks oud schrijfgerei waaronder vulpennen, een vulpotlood en 3 balpennen. Parker, Rodur, Eversharp, Reform e.a..
A lot of 12 pieces of vintage writing instruments including fountain pens, a mechanical pencil, and 3 ballpoint pens. Parker, Rodur, Eversharp, Reform, and others.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#322Jacob Smits“Huistafereel”. Een ets op papier, bovenaan in de plaat gesigneerd.
"Domestic Scene". An etching on paper, signed at the top of the plate.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 60 / 90 -
#697NimyEen set van 2 vroeg 20ste eeuwse cachepots in porselein met florale motieven gedecoreerd. Onderaan gemerkt Nimy.
A set of 2 early 20th-century porcelain cache-pots decorated with floral motifs. Marked Nimy at the bottom.No longer availableDim. h 21 x Ø 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#220Een 18 kt witgouden hanger bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en 5 robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold pendant set with brilliants and diamond baguettes with a total weight of approximately 0.80 ct. and 5 rubies with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 1,82 gEstimate: € 450 / 550 -
#199Charly Michel“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
"World Exhibition of Brussels May - November 1910", a painting, oil on canvas marouflaged, signed Charly Michel. Cracked glass. Damage to the canvas.No longer availableDim. 152 x 110Estimate: € 150 / 200 -
#674Een vaas van geglazuurd aardewerk.
A glazed earthenware vase.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#638Een bronzen beeld van een schrijvende jongen op marmeren sokkel, gemerkt C Marcie.
#675Een eironde dekselvaas van porselein met een polychroom decor van Lange Lijzen in een landschap. Onderaan gemerkt.
#303Steiff, GermanyPeriod: 1950Een grote schildpad/voetbank, gemerkt Steiff, Germany. Mist zijn/haar ogen. Ca. 1950.
A large turtle/footstool, marked Steiff, Germany. Missing its eyes. Circa 1950.No longer availableDim. 32 x 60 x 55 cmEstimate: € 60 / 80