Similar lots by type
-
#605
Twee kleine comtoiseklokjes van meerkleurig hout en twee kleine regulateurtjes van kunststof. Eén slinger ontbreekt.
Deux petites pendules murales dite comtoises en bois polychrome et deux petits régulateurs en plastique. Un balancier manque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#705
Een koperen lantaarnklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.
Pendule murale dite lantaarnklok en laiton. Avec poids et balancier. XIXe Siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/120 -
#353Warmink
Een tafelklok in Engelse stijl. Gemerkt. Met sleutel.
Pendule de table de style anglais. Avec marque et clé.No longer availableDim. H 35 cmEstimate: € 40/50 -
#620
Zes koekoeksklokjes van meerkleurig hout met een ingewerkt thermometertje. Enkele slingers manco.
Lot de six horloges à coucou en bois polychrome pourvues d’un petit thermomètre. Différents styles et exécutions. Quelques balanciers manque.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#762
Een regulateur met gebeeldhouwd houten kast, bovenaan getooid met een steigerend paardje.
Régulateur en bois sculpté surmonté d’un cheval caracolant.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 30/50 -
#630
Een lot van acht kleine klokjes in diverse uitvoeringen en materialen? Enkele slingers manco.
Lot de huit petites pendules différentes. Quelques balanciers manquent.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#610
Een lot van zes koekoeksklokjes van meerkleurig hout, waarvan vier met een slinger in de vorm van een schommelend meisje. Enkele slingers manco.
Lot de six horloges à coucou en bois polychrome, dont quatre avec un balancier en forme d’une petite fille sur une balançoire. Quelques balanciers manquent.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#606
Een pendule van arduin en grijs marmer versierd met bronzen monturen een handgeschilderde porseleinen plaquette en bekroond met een bronzen olifant. In werkende staat en sleutel aanwezig.
Pendule en pierre de taille et marbre gris décorée de bronzes et une plaquette en porcelaine peinte à la main et surmontée d’un éléphant en bronze. En état de marche avec clé.No longer availableEstimate: € 260/280 -
#366Junghans
Een staande klok van gesculpteerd eikenhout. Jaren ‘30. Compleet met drie gewichten en slinger.
Horloge de vestibule en chêne sculpté des années 30. Complète avec poids et balancier.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 150/200 -
#625
Een lot van zes verschillende klokjes van meerkleurig hout, waarvan twee in de vorm van een hond, één in de vorm van een kabouter, één in de vorm van een konijn en twee in de vorm van harlekijntjes.
Lot de six horloges en bois polychrome, dont deux en forme de chien, une en forme de nain, une en forme de lapin et deux en forme d’arlequin.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#600
Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor op een koperen wijzerplaat. Werkende staat.
Pendule murale frisonne dite “staartklok”. Décor peint à la main et cadran en cuivre. En état de marche.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200/240 -
#690
Een staande klok van gesculpteerd eikenhout . Tijdperk Régence. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule en chêne sculpté d’époque Régence. Complète avec poids et balancier.No longer availableEstimate: € 240/360
Other lots in this auction
-
#113Perrier Jouet
“Champagne glazen”. Een lot van zes glazen met bloemenmotief.
Verres de champagne. Lot de six pièces à décor floral.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#484
“Haven Le Lavandou”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Achteraan gedateerd 1978.
“Port Le Lavandou”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée. Datée 1978 au verso.No longer availableDim. 30 x 46 cmEstimate: € 30/40 -
#552
“Compositie”. Litho. Onleesbaar gesigneerd, gedateerd 1970 en genummerd 107/175.
“Composition”. Lithographie. Illisiblement signée, datée 1970 et numérotée 107/175.No longer availableDim. 37 x 36,5 cmEstimate: € 30/50 -
#589Capodimonte
“Dame met kruik”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
“Femme à la cruche”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40/60 -
#269P. Claes
“Het binnenbrengen van het hooi”. Olieverf op doek. Gesigneerd
“Le foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 40/60 -
#687
Een divers lot aziatica bestaande uit twee Indische kruidenpijpen, een driedelig wierookbrander van messing en een bronzen Indische godin.
Lot d’objets asiatiques comprenant deux pipes indiennes, un encensoir en trois parties en laiton et une déesse indienne en bronze.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#211
“Allegorie op de oogst”. Een bronzen beeldje op een voetstuk van rood marmer. XIXe eeuw.
“Allégorie sur la moisson”. Statuette en bronze sur piétement en marbre rouge. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#179Jules Vilain
“Zicht op de kaden van Honfleur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947.
“Vue des quais à Honfleur”. Huile sur toile. Signé et datée 1947.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#237
Een lot zilver, bestaande uit zeven lepeltjes, een schoteltje en een schelpvormig schaaltje. Allen gemerkt en 800‰.
Lot d’argent, comprenant sept cuillères, un petit plat et un plat en forme de coquille. Avec poinçons et 800‰.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#562Jan Leenknegt
“Tentoonstelling”. Ets. Gesigneerd, genummerd en gedateerd buiten de plaat 9/25 en 1971.
“Exposition”. Eau-forte. Signée, numérotée 9/25 et datée 1971 hors planche.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#362G. Simons
“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.
“Paysage des fagnes”. Huile sur toile. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 100/150 -
#172Edgard Heirman
“Kasteel met bruggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Château et petit pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 50/80