Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reistas van zwart leder met koperen sluiting.
Robedi Firenze

Een reistas van zwart leder met koperen sluiting.

Sac de voyage en cuir noir à fermoir en cuivre.
SKU: 2710150525.
Category: Mode.
Auction day: 28 October 2015 19:00
Catalogue #525
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #58

    Een oud parasolletje van gesculpteerd en zwartgelakt hout.

    Petite ombrelle ancienne en bois sculpté laqué noir.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #505
    Texier, Paris

    Een aktetas en een schoudertas van zwart leder. Nieuwstaat. Met stofhoezen.

    Mallette et sac à bandoulière en cuir noir. Etat neuf. Avec sacs de protection.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #770

    Een weegschaal met koperen schalen en toebehoren. XIXe eeuw.

    Bascule aux coupes en cuivre et aux attributs. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #342

    “Sir Baden Powell”. Zeefdruk naar een schilderij van Georges Blommaert (1920-2008) gedateerd 1953. Gesigneerd buiten de plaat in 2005 en authentificatie door Gerechtsdeurwaarder Jan Vindelinckx.

    “Sir Baden Powell”. Sérigraphie d’après un tableau par Georges Blommaert (1920-2008) daté 1953. Signée hors planche en 2005 et authentifiée par Huissier de Justice Jan Vindelinckx.
    No longer available
    Dim. Steinbach
    Estimate: € 20 / 30
  • #725

    Paar vazen van polychroom aardewerk met een decor van een krijger in een uitsparing omgeven door planten. Japan, omstreeks 1930. (een herstelling aan één van de voetstukken).

    Paire de vases en faïence polychrome à décor d’un guerrier en cartouche entourée de plantes. Japon, vers 1930 (une réparation à l’un des pieds).
    No longer available
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #149
    Val St-Lambert e.a.

    Een lot van 10 stuks geslepen kristal met asbak, drageoir, diverse vazen, een tafelbel enz. Overwegend gemerkt. Een aantal schilfers en beschadigingen.

    Lot de 10 pièces en cristal taillé dont un cendrier, un drageoir, des vases divers, une sonnette etc. La plupart avec marque. Quelques éclats et dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #191

    Een scribaan van zwartgelakt hout in Napoleon III-stijl en ingelegd met geel koperen details. XIXe eeuw.

    Scriban en bois laqué noir de style Napoléon III. Incrusté de cuivre jaune. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #116

    Een mahoniehouten secretaire-bibliotheek met ‘pigeon-holes’. Tijdperk George III.

    Bibliothèque-secrétaire en acajou, le bas à abattant cachent des pigeonniers, le haut à deux portes vitrées aux lattes. Epoque George III.
    No longer available
    Dim. b:
    Estimate: € 300 / 500
  • #343

    “Boerinnetje met eend” & “Meisje met hondje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Het eerste gemerkt Lladro, het tweede gerestaureerd, gemerkt Zephir en in originele doos.

    “Paysanne au canard” et “Fille au chien”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. La première de la marque Lladro, la deuxième de Zephir, dans la boîte d’origine mais réparée.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #179
    Jules Vilain

    “Zicht op de kaden van Honfleur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947.

    “Vue des quais à Honfleur”. Huile sur toile. Signé et datée 1947.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #334

    Een oude Duitse sabel. Solingen. Zonder schede.

    Ancien sabre allemand. Solingen. Sans gaine.
    No longer available
    Dim. l: 95 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #628

    Tien albums met diverse postzegels, waarvan één leeg. VS en Gemenebest, Exotische landen, Nederland (ook XIXde eeuw), Zuid-Amerika, Europese landen, Italië/Spanje/Griekenland, Oost-Europa, België.

    Dix albums aux timbres postes divers dont un album vide. Etats Unis et Commonwealth, Pays exotiques, Pays-Bas (dont XIXe siècle), Amérique du Sud, Pays européens, Italie, Espagne, Grèce, Europe Orientale, Belgique.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #753
    Leo Vingerhoets

    “De schenkster” & “De drinker”. Een paar glasramen.

    “La verseuse” et “Le buveur”. Paire de vitraux.
    No longer available
    Dim. 88 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #618

    Een wandelstok voor dames van mirte in art-nouveaustijl met zilveren handvat in de vorm van een vrouwengelaat in een lelie.

    Canne de dame en myrte de style art nouveau. Pommeau en argent en forme de visage de femme dans une fleur de lys. Vers 1880.
    No longer available
    Dim. L 95 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More