#116Een lot grafiek bestaande uit: Een pentekening van een cavalerist (24 x 12 cm), een pentekening (22 x 23 cm), een houtskooltekening (24 x 34 cm), Een abstracte compositie in inkt (22 x 28 cm), “ I have never met napoleon (...)” (22 x 26 cm), Zeefdruk naar het werk van Magritte (27 x 19 cm) en een fotokopie van een gravure gesigneerd Van de Veegaete (20,5 x 14,5 cm).
Lot de graphique composé de : Un dessin à la plume de cavalier (24 x 12 cm), un dessin à la plume (22 x 23 cm), un dessin au fusain (24 x 34 cm), Une composition abstraite à l'encre (22 x 28 cm), « Je n'ai jamais rencontré Napoléon (...) » (22 x 26 cm), Sérigraphie d'après l'œuvre de Magritte (27 x 19 cm) et une photocopie d'une gravure signée Van de Veegaete (20,5 x 14,5 cm).No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#210Een Indische Mogulscène, gouache op zijde.
#296Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.
#92Een schouwklokje van verzilverd metaal. Op batterijen.
#23Boch La LouvièreEen aardewerken melkkannetje en een suikerpotje. Onderaan gemerkt. We voegen er een theepotje met een Immortelle-de-Saxedecor aan toe.
#149Beresford, EnglandEen verzilverd metalen flessenhouder op schoteltje.
"Portrait d'une jeune fille en vert". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 64 x 40 cmEstimate: € 40 / 60