#174Capodimonte
“Landloper op een bank”. Een porseleinen groep.
#212E. Rofs
“Aan de waterput”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Au puits. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 36 cmEstimate: € 100/150 -
#66
“Seul et vrai moyen d’anéantir la médiance”. Een spotprent naar Tevel.
#292
Een eikenhouten eenpersoonsbed.
#197Inn Decleer
“Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.
“Samsonite”. Aquarelle. Signée et datée 1994.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40/60 -
#57
“Meisje met hoed”. Een gepatineerd plaasteren beeld.
#295E. Gerinckx
“Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40/50 -
#47
Twee borden van van Frans aardewerk met meerkleurige decors.
Deux assiettes en faïence de France, décors polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#276
Een grote spaarpot in de vorm van een varken.
#223
Een klein eikenhouten tafeltje.
#232
No longer availableOnline only -
#139
“Personages”. Geschilderd op leder. Ethiopië.