Similar lots by type
-
#269Een plaasteren heilige familie onder glazen stolp.
A plaster Holy Family under glass dome. -
#258René De ConinckPeriod: 1907-1978“Haan”, een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan R. De Coninck.
"Rooster", a painting, oil on panel, attributed to R. De Coninck. -
#268Een antieke verstelbare boekenhouder met vilten blad. Fineerschade. Toegevoegd een Nederlandse bijbel uit 1948.
An antique adjustable book holder with felt leaf. Veneer damage. Includes a Dutch Bible from 1948. -
#248Elise Docquir‘Bedelmeisje in blauwe lompen’. Olieverf op doek, onleesbaar getekend.
'Beggar girl in blue rags'. Oil on canvas, signed illegibly. -
#285Een wollen loper, mechanisch.
A woolen runner, mechanical. -
#264Een lot van 2 tabakspotten, den ene in Vlaams aardewerk, de andere Delfts.
A lot of 2 tobacco jars, one in Flemish earthenware, the other Delft. -
#216L Velter“Heren bij de fiets”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Gentlemen by the bicycle." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#217‘Het pad door de heide’, olieverf op doek, gesigneerd N. Verheylen.
'The path through the heath', oil on canvas, signed N. Verheylen. -
#266De ‘Rondo’ karaf, A.D. Copier voor Leerdam.
The 'Rondo' decanter, A.D. Copier for Leerdam. -
#265Een obus uit de eerste wereldoorlog, trench-art, gemerkt A R-S 9 - 17, Remanie.
A shell from the First World War, trench art, marked A R-S 9 - 17, Remanie. -
#302Een set lichte/zeer fijne mondgeblazen glazen, holle voet en goudrand.
A set of light/very fine mouth-blown glasses, hollow foot with a gold rim. -
#256“De lezende Sultan”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"The Reading Sultan", a painting on silk, in a mat. Originated from India. -
#226Juliaan SeverinPeriod: 1888 - 1975“Hoevezicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Severin.
"Farmstead view", a drawing, pastel on paper, signed J. Severin. -
#237Een Chinees tafereel in vitrinelijst, opgebouwd met schelpen.
A Chinese scene in a display case, constructed with shells. -
#288Een handgeknoopt oosters bidmat.
A hand-knotted Eastern prayer rug. -
#241Maria SegersPeriod: 1922 - 1979“Het huwelijksaanzoek”, een tekening, potlood en inkt op papier, gesigneerd.
"The Marriage Proposal," a drawing in pencil and ink on paper, signed. -
#283Een Oosterse Kelim van wol.
An Oriental wool Kilim. -
#228J. Marien“Scheldezicht”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd J. Marien.
"Scheldezicht", a painting, oil on canvas, signed J. Marien. -
#257“Op audientie”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"Op audientie" - a painting on silk, in a mat. Originating from India. -
#208“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat. Glas gebarsten.
"Oude Vlierstruik". An etching on paper, numbered 11/20, signed outside the plate. Broken glass. -
#267Een tinnen samovar met 2 bekers, totaalgewicht 2.8 kg.
A tin samovar with 2 cups, total weight 2.8 kg. -
#259Georges Averhals“Profielportret”. Een ets op papier. Buiten de plaat genummerd 1/10 en gesigneerd.
"Profile portrait." An etching on paper. Numbered 1/10 and signed outside the plate. -
#220D. Carlier“Waterlelies op de vijver”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd D. Carlier.
"Water lilies on the pond", a painting, oil on canvas, signed D. Carlier. -
#221G. Veltkamps“Begijnhof te Leuven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd G. Veltkamps.
"Beguinage in Leuven", a painting, oil on panel, signed by G. Veltkamps.
Other lots in this auction
-
#147Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Lentezicht met hoeve en koeien”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd. Verfschade.
"Spring view with farmhouse and cows", a painting, oil on canvas in gilded frame, signed. Paint damage. -
#56Een grote vaas met een decor van strijdwagens getrokken door een dubbelspan, in de stijl van Guerin. Onleesbaar gemerkt.
A large vase decorated with chariots pulled by a pair, in the style of Guerin. Illegibly marked. -
#188Pinchon‘Bécassine chez les Alliés’. Gautier-Languereau 1926. Een vroeg stripverhaal.
‘Bécassine with the Allies’. Gautier-Languereau 1926. -
#180“Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd. Doek met kleine schade.
"Village View", a painting, oil on canvas, unsigned. Canvas with minor damage. -
#66Een oude elektrische radiator, decoratief. Met merkplaatje ADB.
An old electric radiator, decorative. With brand plate ADB. -
#79Een oude apothekersweegschaal.
An old pharmacist's scale. -
#263Jack Leroy‘Le mariage’, een seriegrafie in kleuren. Getekend Jack Leroy, nr. 19 uit een oplage van 100 exemplaren.
'The marriage', a color serigraphy. Signed by Jack Leroy, number 19 out of an edition of 100 copies. -
#232‘Schepen op een kanaal’, olieverf op paneel. Getekend R. De Vis. Vermoedelijk 19e eeuw, met schade.
'Ships on a canal', oil on panel. Signed R. De Vis. Probably 19th century, with damage. -
#323Een lot van 15 glazen, Booms glas, 5 x 11 cm, 5 x 9 cm en 5 x 6 cm hoog.
A lot of 15 glasses, Booms glass, 5 x 11 cm, 5 x 9 cm, and 5 x 6 cm tall. -
#181“Hoevezicht”, een schilderij, olieverf op board, niet gesigneerd.
"Farm View", a painting, oil on board, not signed. -
#182Een houten reclame paneel naar de oude reclames van Harley Davidson.
A wooden advertising panel in the style of old Harley Davidson advertisements. -
#273Walker & Hall, SheffieldEen verzilverde koffie, thee en suikerpot. Gemerkt Walker & Hall, met monogram.
A silver-plated coffee, tea, and sugar pot. Marked Walker & Hall, with monogram.

