Similar lots by type
-
#115
Een set van 2 19e eeuwse kandelaars in messing.
A set of 2 19th-century brass candlesticks. -
#177
Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
Vase balustre en porcelaine de Canton. -
#175
Een 19e eeuwse suikerpot in Brussels aardewerk, het originele deksel ontbreekt. Het bijgevoegde deksel draagt sporen van restauratie.
A 19th-century sugar bowl in Brussels earthenware, missing its original lid. The accompanying lid shows signs of restoration. -
#97
Een lot van 6 Franse Majolica borden met een vogel en eikenbladeren in het decor, laat 19e eeuws.
A lot of 6 French Majolica plates with a bird and oak leaves in the decoration, late 19th century. -
#164
“Sacred heart”. Een 19e eeuws stuk religieus huisvlijt bestaande uit het heilig hart omringd door sterren in ovale kader met bol glas.
"Sacred heart." A 19th-century piece of religious home craft consisting of the Sacred Heart surrounded by stars in an oval frame with a domed glass. -
#25
Een bloemvormige gesculpteerd zilveren broche.
A flower-shaped sculpted silver brooch. -
#17
Een beeldje van een rondborstige dame, Samson porselein, ca 1900.
A statue of a busty lady, Samson porcelain, ca 1900. -
#180
Een paar bronzen olielampen, 19e eeuw. Verschillende bolglazen en 1 vulglaasje binnenin manco.
A pair of bronze oil lamps, 19th century. Various spherical glass shades and 1 missing filling glass inside. -
#166
Antieke 19e eeuwse koperen confituurpan in geel en rood koper.
Antique 19th-century copper jam pan in yellow and red copper. -
#22
Een 19e eeuws bord met een floraal decor en een veer, heeft een haarlijnscheur aan de rand.
A 19th-century plate with floral decoration and a feather, has a hairline crack on the edge. -
#242
Een paar etsen op papier met 19e eeuws Antwerps thema.
A pair of etchings on paper with a 19th-century Antwerp theme. -
#158
Een paar tinnen wijnfleshouders met bronzen voet. Onderaan gemerkt WMF. Geislingen, 19e eeuw.
A pair of pewter wine bottle holders with bronze base. Marked WMF at the bottom. Geislingen, 19th century. -
#4
Een lot van geglazuurd barbotine aardewerk bestaande uit een schaal gemerkt Sarreguemines en twee ongemerkte vazen. Eén van de vazen is bovenaan gerestaureerd/gelijmd. Ca 1900.
A lot of glazed barbotine earthenware consisting of a dish marked Sarreguemines and two unmarked vases. One of the vases has been restored/mended at the top. Circa 1900. -
#9
Een 19e eeuws porseleinen beeldje/solifleur voorstellend een meisje met hond.
A 19th-century porcelain figurine/solifleur depicting a girl with a dog.
Other lots in this auction
-
#16
Een roodpaarse art deco vaas met vergulde fries met personages in reliëf..
A red purplish art deco vase with a gilt band and relief scene. -
#101
Een dienblad in verzilverd metaal, gemerkt Viners of Sheffield, alpha plate.
A silver-plated metal tray, marked Viners of Sheffield, alpha plate. -
#126
Een houten gesculpteerde, Thaise zittende Boeddha.
A wooden sculpted, Thai seated Buddha. -
#169
Een lot van 3 oude grés schenkkannen waarvan de grootste beschadigd/gelijmd.
A lot of 3 old stoneware pitchers, with the largest one being damaged/repaired. -
#50
Een gepatineerd verguld houten gesculpteerd Boeddha hoofd.
A patinated gilded wooden sculpted Buddha head. -
#144
Een Chinees porseleinen vaas, meerkleurig met floraal decor en vogels versierd.
A Chinese porcelain vase, multicolored with floral decor and decorated with birds. -
#202
Een lot van 2 oude lampenradio’s, bestaande uit een Philips BX330A en een Radiola RA95A.
A lot of 2 old lamp radios, consisting of a Philips BX330A and a Radiola RA95A. -
#213
Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
A set of 2 African busts. The lady has damage to the nose. -
#89
Een set van 2 handbeschilderde Chinese porseleinen borden met de afbeelding van een rustende dame.
A set of 2 hand-painted Chinese porcelain plates depicting a resting lady. -
#13Katzhütte
“Dancing lady”, een porseleinen beeld van een dansende dame, art-deco. Draagt de stempel van Katzhütte, Duitsland ca. 1920.
"Dancing lady", a porcelain sculpture of a dancing lady, art-deco style. Marked Katzhütte, Germany circa 1920. -
#235
Een Boheems kristallen vaas met blauw in de massa.
A Bohemian crystal vase with blue in the glass. -
#70
Een inktstel met beeldje van een kwajongen in zamak, één inktpot heeft zijn originele deksel en glazen inktpotje niet meer.
An inkwell with a figurine of a mischief-maker in zamak, one inkwell is missing its original lid and glass ink pot.