#244Zes paar verschillende oorbellen bezet met fantasie stenen en parels.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#179Een onthoofd porseleinen beeldje van St. Hubert. Lijmsporen door breuk-en herstelschade thv het hoofd.
A decapitated porcelain figurine of St. Hubert. Glue traces due to breakage and repair damage at the head.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 5 / 10 -
#170S. RemersEen lot van 2 kaders met bloemen “S Remers”.
A lot of 2 frames with flowers "S Remers".No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#103Een lot van 5 Chinees porceleinen bordjes .
#239Een smeedijzeren staande lamp.
#128“Landschap met herder en schapen.” Olieverf op doek. Kras onderaan rechts.
#36Een wit aardewerken vaas op piedouche.
#231HamadanHandgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableOnline onlyDim. 95 x 60 cmEstimate: € 35 / 45 -
#3Een blauwe asbak van geslepen kristal en een groen vaasje VSL. Beschadigingen aan de rand.
#30Een bronzen beeldje ‘L’amour.’
bronze statuette 'L'amour.'No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#19Een vaasje en een theepotje van koper.
A small copper vase and a copper theepot.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 10 / 15