#213Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
#299Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een 4 dekselpotjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#50Een gepatineerd verguld houten gesculpteerd Boeddha hoofd.
A patinated gilded wooden sculpted Buddha head.No longer availableOnline onlyDim. 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#8Twee sets vazen in Vlaams aardewerk, van elke set is één van de vazen bovenaan gebarsten.
Two sets of vases in Flemish earthenware, one vase in each set has a crack at the top.No longer availableOnline onlyDim. h 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#74JunghansEen vintage porseleinen wandklokje. Gemerkt Junghans, verso genummerd.
A vintage porcelain wall clock. Marked Junghans, numbered on the back.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#150Een uit kunststof vervaardigd vintage beeldje van een kleine adelaar.
#161Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
A Japanese porcelain Satsuma vase with multicolored figurative decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 36 x Ø 21 cmEstimate: € 40 / 60