Other lots in this auction
-
#193Een oude aarden vaas met 4 oren. Zware restauratie aan de hals. Vermoedelijk Mediterraans.
An old earthenware vase with 4 handles. Heavy restoration on the neck. Presumably Mediterranean.No longer availableOnline onlyDim. h 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#232Een paar gesculpteerde eikenhouten stoelen met gestoffeerde zitting en rug. Kruisverbinding aan de poten.
A pair of carved oak chairs with upholstered seat and back. Cross connections on the legs.No longer availableOnline onlyDim. 91 x 48 x 44 cmEstimate: € 20 / 25 -
#197“Ridderbuste”. Een gerestaureerd beeld in terracotta. Gemerkt ‘Van De Velde - Sint Niklaas Waas’ en genummerd 114.
"Knight bust". A restored terracotta sculpture. Marked 'Van De Velde - Sint Niklaas Waas' and numbered 114.No longer availableOnline onlyDim. h 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#218Een gesculpteerd massief eikenhouten beeldje van een Begijntje.
A sculpted solid oak statue of a Beguine.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 10 / 15 -
#279Stervormig luchtertje zonder kapjes.
No longer availableOnline only -
#133Een keramische vaas, Deruta, Italy.
A ceramic vase, Deruta, Italy.No longer availableOnline onlyDim. h 33 cmEstimate: € 15 / 25 -
#268Delvaux BruxellesEen beige lederen portefeuille met verschillende vakverdelingen. Gebruikssporen.
A beige leather wallet with multiple compartments. Signs of wear.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#49CapodimonteEen kunststoffen beeld op houten voet, verso gemerkt.
A plastic sculpture on a wooden base, marked on the back.No longer availableOnline onlyDim. 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#264Hertel-JacobEen lot porseleinen servies, 23-stuks, borden, kommen en schaaltjes. Onderaan gemerkt “Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria”.
A lot of porcelain dinnerware, 23 pieces, plates, bowls, and dishes. Marked "Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria" on the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#272Een ronde coupe met hoge rand van veelkleurig Japans porselein versierd met diverse voorstellingen in uitsparingen. Oude restauraties en beschadigingen. Gemerkt Kutani.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#66Krautheim, Selb BavariaEen polychroom porseleinen vaas met handgeschilderd bloemendecor, onderaan gemerkt. Duits.
A polychrome porcelain vase with hand-painted floral decoration, marked at the bottom. German.No longer availableOnline onlyDim. h 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#283CheadleshireEen modern wandklokje met holografisch ruitertafereel.
No longer availableOnline onlyDim. 53 x 24 cmEstimate: € 10 / 20


