#201Een decoratieve set in koper bestaande uit een dienblad met karaf en 6 glazen.
A decorative set in copper consisting of a tray with a decanter and 6 glasses.No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 15 / 25 -
#57Een vintage wanddeco design plaaster beeldje met bloempot.
#25Een bloemvormige gesculpteerd zilveren broche.
A flower-shaped sculpted silver brooch.No longer availableOnline onlyDim. 7,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#182Een replica van een Romaans hoofd. Afkomstig van het Atelier D’Louvre in Parijs. Barst op het voorhoofd.
A replica of a Romanesque head. Originating from the Atelier D’Louvre in Paris. Crack on the forehead.No longer availableOnline onlyDim. h 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#296Een bronzen vijzel met stamper, gedateerd 1825, een paar neo-gotische bellen van gegoten brons en een grotere bel met een vegetaal decor, eveneens van brons. XIXde eeuw.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#274ØEen schotel van blauw en wit aardewerk versierd met een bloementuil. Gemerkt onderaan: Oud Delft, Nijmegen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 20 / 40 -
#72Kaiser W. Germany‘Luxor’ & ‘Theben’. Een lot van twee porseleinen vazen, één met oren, met decor naar de Egyptische oudheid.
'Luxor' & 'Thebes'. A lot of two porcelain vases, one with handles, decorated in the style of ancient Egypt.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cm & h 15,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#110Een handbeschilderde vaas in opalineglas.
A hand-painted vase in opaline glass.No longer availableOnline onlyDim. h 31.5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#221Een Vlaams aardewerken schenkkan met opschrift: Abbaye Notre Dame D’Orval.
A Flemish earthenware jug with the inscription: Abbaye Notre Dame D’Orval.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 20 / 30