#179Een lot van 7 beeldjes, bestaande uit bronzen Boeddha, hout gesculpteerd koppeltje en 4 vergulde reis Boeddha’s.
No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 16 x 25,5 cmEstimate: € 20 / 40 -
#124Een lot van 2 porseleinen wijwatervaatjes.
#296Een bronzen vijzel met stamper, gedateerd 1825, een paar neo-gotische bellen van gegoten brons en een grotere bel met een vegetaal decor, eveneens van brons. XIXde eeuw.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#271Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#41Een art-deco schouwgarnituur bestaande uit een klokje en twee vaasjes.
An art-deco fireplace set consisting of a clock and two vases.No longer availableOnline onlyDim. h 22.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#49CapodimonteEen kunststoffen beeld op houten voet, verso gemerkt.
#239Een marmeren zuil, op meerdere plaatsen gerestaureerd. In 2 delen.
#42Een boek over goud door Johann Willsberger.
#219Een kolomvitrine, medio jaren 80 van de vorige eeuw. Het spiegeltje bovenaan is gebarsten.
#185Een lot van 3 Iraanse tegeltjes met floraal en figuratief decor. Vroeg 20e eeuw.
A lot of 3 Iranian tiles with floral and figurative decoration. Early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 9 cmEstimate: € 30 / 40