#294
Een prieeltje/presentatiekastje in hout en glas.
A gazebo/presentation cabinet in wood and glass. -
#85
#232
#118
Een porseleinen schotel met floraal decor. Verso gemerkt.
A porcelain dish with floral decor. Marked on the back. -
#60
Een lot van 2 aardewerken beeldjes in précolombiaanse stijl.
A lot of 2 earthenware figurines in pre-Columbian style. -
#291
Een uit eikenhout gesculpteerde wandnis.
#256
Een zilverkleurige porseleinen vaas.
A silver-colored porcelain vase. -
#54Vichy Porcelaine de Couleuvre
Een vintage Frans porseleinen vaas, groen met floraal decor. Onderaan gemerkt.
#220
Een uitgewerkte koperen kandelaar met religieuze kaars.
An elaborate copper candlestick with a religious candle. -
#92
Een lot van 2 Japans porseleinen Imari sierborden en 1 schotel.
A lot of 2 Japanese porcelain Imari decorative plates and 1 dish. -
#190
“Honor Patria”. Een beeld van een krijger in zamak op marmeren voetstuk. Het beeld is op meerdere plaatsen gerestaureerd. Naar de oudheid.
#107
Een lot varia internationale luciferdoosjes.
A lot of various international matchboxes.