#95
A carved softwood hand mirror in rococo style. Minor damage to the edge. -
#76Nanking
#149
Een lot, bestaande uit een bronzen wierookbrandertje en een beeldje van een vliegende bok.
A lot consisting of a bronze incense burner and a figurine of a flying buck. -
#262
Een hoge houten kandelaar, zilverkleurig.
A tall wooden candlestick, silver-colored. -
#42
Een boek over goud door Johann Willsberger.
A book about gold by Johann Willsberger. -
#269
Een persglazen vaas.
A pressed glass vase. -
#2
Een religieus kadertje met een geschilderd miniatuurtje omringd door bomen en dieren. 19e eeuws huisvlijt.
#136
Een polychroom houten gesculpteerd kisteje met afbeelding van St. Cecilia. Begin 20e eeuw.
A polychrome wooden carved box with image from St. Cecilia. Early 20th century. -
#12
Een lot van drie beelden in Afrikaans hardhout.
A lot of three sculptures in African hardwood. -
#257
#25
Een bloemvormige gesculpteerd zilveren broche.
A flower-shaped sculpted silver brooch. -
#267
Een halssnoer en ring van zilver 925 ‰ bezet met vierkante zirkoon.
Un collier et une bague en argent 925 ‰ sertie d’un zircone cubique.