#193Een Chinees porseleinen thee- en koffieserviesje voor zes personen.
#169AristonaEen oude bakelieten radio. Type H88U. 1944.
#53Een beddenpan van smeedijzer en messing.
#265Een applique met twee lichtpunten in Lodewijk XIV-stijl. Op elektriciteit.
#238“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#93Petrus ValckxPeriod: 1920-1996“Paardenhoofdstel”. Geaquarelleerde litho. Gesigneerd, E.C. en genummerd A/L.
”Harnachement de tête de cheval”. Une lithographie aquarellée. Signée E.C. et numérotée A/L.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#185Een halssnoer uit Allepo met halfedelstenen en een zilveren slot.
#172“Supplicum Sceleri Fraenum”. Oude gravure. Parijs.
#89Een paar gecraqueleerde kunststof obelisken.
Une paire d'obélisques en plastique craquelés.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#94Een carnavalskostuum: Olifant.
Un costume de carnaval: éléphant.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30