#143Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Kempische hoeve in de herfst”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette des Landes en automne”. Huile sur paneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#124Een paar verzilverd messingen kandelaars in barokke stijl.
#252Een groot lot boeken m.b.t. kunst.
Grand lot de livres d'art.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#134Een paar boekensteuntjes van composiet in de vorm van kindjes in een stoel.
#285Een dienblad op staander. We voegen er een kleiner dienblad aan toe.
#54Een notenhouten cabrioletfauteuil met rood imitatielederen bekleding.
#234Een groot lot verzilverd metaal met schotels, bestek, kandelaars enz.
Un grand lot de métal argenté avec vaisselle, couverts, bougeoirs etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#295Drie reproducties naar Rembrandt, Baksteen en Cooper.