#3Hutschenreuther Selb
#478
Een bronzen beeld van een luipaard, Benin, Yoruba.
#625
#216
#41J Hicks London
Een antieke barometer met houten omkasting. Gemerkt in de wijzerplaat.
An antique barometer with a wooden casing. Marked on the dial.No longer availableDim. 86 cmEstimate: € 60 / 80 -
#309
“De aanbidding der koningen”, een schilderij, olieverf op doek, verlijmd op vezelplaat, naar de oudheid.
#479Harry
“Dancing Lady”, een vintage schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd ‘Harry’. Medio jaren 60.
#650
Een 18 kt witgouden ring bezet een diamant oude slijp van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold ring set with an old cut diamond of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 600 / 700 -
#363Marpa
Een houten banjoline, gemerkt Marpa. Verso ingelegde houttekening met romantisch tafereel.
#225
Een grote verguld bronzen kroonluchter, rijkelijk versierd met verschillende kristallen bellen, 15 lichtpunten.
#452Jaky Lefrançois
“Organische vorm”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Jacky Lefrançois. Met gegevens aan de achterkant.
#13Wiskemann
Een lot van 13 stuks Wiskemann in verzilverd metaal bestaande uit 6 schalen, een vaasje, een sauskom, een theezeefje in houder en 4 stuks bestek.
A lot of 13 pieces of Wiskemann items in silver-plated metal, consisting of 6 bowls, a small vase, a sauce boat, a tea strainer in holder, and 4 pieces of cutlery.No longer availableDim. h 12 x Ø 20 cmEstimate: € 30 / 50