#26
#49
“Zeeman met pijp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#156
Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
#44
#113Jurjen FonteinPeriod: °1949
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nu allongé. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 68 x 97 cmEstimate: € 200/300 -
#159
#182
#116
Een rechthoekige wandspiegel in verguld houten lijst.
#178H. J. Martin
#78Fontès à Caylux
Comtoise sur sa chaise et au cadran émaillé entouré de laiton repoussé. Avec balancier et poids.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 80/120 -
#143
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
#115Bernadette Vincken
Deux paysages et une composition, aquarelle sur papier, dont deux sont encadrés. Tous monogrammés et les paysages datés de 2000.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cmEstimate: € 80/120