Reproduction d’une carte du Comté de Flandre du XVIe siècle et une deuxième carte concernant les ports européens du XVIIIe siècle.
Online only
Dim. 38 x 48 & 40 x 57 cm
SKU: 3009200065.
Auction day: 30 September 2020 22:00
Catalogue #65
Estimate: € 60 / 100

  • #94

    Een grote en een kleine wereldbol.

    Online only
    Dim. h: 22 & 36 cm
  • #157

    Online only
    Dim. Ø: 58 & 47cm
  • #137
    A. Dockx

    Online only
    Dim. 44 x 59 cm
  • #47
    Van Gils

    “Nature morte aux chaussures rouges”. Huile sur panneau. Signé.
    Online only
    Dim. 80 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #13

    “Scène de chasse orientaliste”. Gouache sur papier. Porte une signature.
    Online only
    Dim. 45 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #89

    Een lot van drie verschillende meerkleurige Chinese vazen, waarbij tweeporseleinen en één aardewerken. Alledrie gemerkt onderaan, waarbij de laatste van Minh-Long.

    Online only
    Dim. h: 26 & 32 cm
  • #170

    Een lot van drie Franstalige boeken: - “Encyvlopédie des blindés”. Ed. Elsevier Séquoia. - “Histoire Militaire. De la hache de pierre à la guerre électronique”. Ed. Gründ. - “A bord d’ un vaisseau de guerre”. Ed. Gallimard.

    Online only
  • #155

    Een klein messingen halluchtertje, versierd met porseleinen bloempjes.

    Online only
    Dim. h: 40 cm
  • #63
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    “Winterlandschap met molen aan de Leie”. Een kleurenlitho naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 182/350 buiten de plaat.

    Online only
    Dim. 48 x 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #120

    Een lot meerkleurig porselein , bestaande uit drie bordjes, een vaas met handgeschilderd decor en een Chinees kopje met twee ondertasjes.

    Online only
    Dim. h: 5,5 & 20 cm; Ø: 11 & 19 cm
  • #108
    Jesper (?)

    “Quelque part”; “ La gloire est un...” & “Etude”. Drie houtsnedes. Allen gesigneerd en gedateerd buiten de plaat. Artiestenproeven.

    Online only
    Dim. 18 x 14 cm
  • #50

    Lot van vier etsen. - Léon Salles. “Le Billet Doux”. Gesigneerd en genummerd 22/60 buiten de plaat. (30 x 21 cm). - Léon Salles. “Blinde bedelvrouw”. Gesigneerd en genummerd 146/200 buiten de plaat (30 x 24 cm). - “Huishouden van Jan Steen”. Ets naar Cornelis Visscher (43 x 34,5 cm). - “St-Augustinuskerk te Antwerpen”. Ets naar John Coney (38 x 48 cm).

    Lot de quatre eaux-fortes. - Léon Salles. “Le Billet Doux”. Signée et numérotée 22/60 hors planche. (30 x 21 cm). - Léon Salles. “Mendiante aveugle”. Signée et numérotée 146/200 hors planche (30 x 24 cm). - “Ménage de Jan Steen”. D’après Cornelis Visscher (43 x 34,5 cm). - “Eglise St. Augustin d’Anvers”. D’après John Coney (38 x 48 cm).
    Online only
    Estimate: € 80 / 100

Online-Only Verkoop 30 September 2020

Op 30 September wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu

On Septembre 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

30 September 2020 22:00