#36
“Marine bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine au clair de lune”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#23R. Bosschaert
Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 100/150 -
#91
Twee verschillende vazen met Imaridecors, waarbij één van Japans porselein en één van Maastrichts aardewerk. De eerste met restauratie aan de kraag.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 & 45 cm -
#16
Twee etsen:- “Oude straat”. Toegeschreven aan Albert Baertsoen.- “Poort van een Spaans stadje”. Gesigneerd binnen de plaat Charles Swyncop. (glas gebroken)
Deux eaux-fortes:- “Vieille rue”. Attribuée à Albert Baertsoen.- “Porte de ville en Espagne”. Signée dans la planche: Charles Swyncop.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 27 x 18 en 39 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#20W. Farynhor
“Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 26 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#47Van Gils
“Stilleven met kruik en rode schoentjes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux chaussures rouges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 80 x 65 cmEstimate: € 200/240 -
#39Y. Dereume
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#165
Een ovale schotel met een meerkleurig dedor van bloemen, pauwen en vlinders.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 47 x 36 cm -
#94
Een grote en een kleine wereldbol.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 22 & 36 cm -
#132Pillivuyt, France
Een dubbele gebakstaander van meerkleurig en verguld porselein en messing.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. Ø: 22 & 24 cm -
#154
Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
#133
Een kunststof lampvoet in de vorm van een liefdesscène.
No longer availableOnline onlyDim. h: 60 cm (z.k.)