Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een reproductie van een oud wandtapijt met middeleeuws tafereel.

Een reproductie van een oud wandtapijt met middeleeuws tafereel.

A reproduction of an old tapestry with a medieval scene.
Dim. 141 x 154 cm
SKU: 2511250515.
Categories: Tapijt, XXe eeuw.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #515
Estimate: € 50 / 75
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #470

    Drie verzilverd metalen zakhorloges, een Chemin de fer Tavannes en een L’alouette (zonder glas), beide werkend, en een Nova Chronomètre, niet werkend.

    Three silver-plated metal pocket watches, a Chemin de fer Tavannes and a L'alouette (without glass), both in working condition, and a Nova Chronometer, not working.
    No longer available
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #115
    Skovby

    Een ronde design tafel, Skovby, model SM32-K, verlengbaar.

    A round design table, Skovby, model SM32-K, extendable.
    No longer available
    Dim. h 74 x Ø 120 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #600
    ENEA

    Tweepersoons wachtbank. Gemerkt; ENEA.

    2-person waiting bench. Marked; ENEA.
    No longer available
    Dim. H85, B 113, D 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #437

    Een handgeknoopt Oosters tapijt met een decor van jagers en exotische dieren.

    A hand-knotted oriental carpet with a design of hunters and exotic animals.
    No longer available
    Dim. 323/227 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #486
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vierkante vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel.

    A square vintage coffee table, brass, glass, and plexiglass, marked Pierre Vandel.
    No longer available
    Dim. 50 x 58 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #503

    Kom met deksel in Chinees porselein, stijl Qianjiang, 19e/20e eeuw.

    Container with lid in Chinese porcelain, Qianjiang style, 19th/20th century.
    No longer available
    Dim. h 11 x Ø 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #156

    Een vitrinekast in kersenhout met 4 deuren.

    A cherry wood display cabinet with 4 doors.
    No longer available
    Dim. 213 x 123 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #300
    Epiag Royal

    Een eetservies van porselein met zwarte en vergulde randen waaronder, drie grote borden, 31 platte borden, 15 diepe borden, 12 dessertborden, drie kommen met deksel, twee sauskommen en een pralinebordje.

    A porcelain dinner service with black and gilded edges including three large plates, 32 flat plates, 15 deep plates, 12 dessert plates, three lidded bowls, two sauce boats, and a praline dish.
    No longer available
    Dim. 16 x 32 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #376

    Een grote massief eikenhouten kloostertafel.

    A large solid oak monastery table.
    No longer available
    Dim. 80 x 245 x 82 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #446
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Een paar Italiaanse design hanglampen, model Costanza. In werkende staat. Met rode kap.

    A pair of Italian design pendant lamps, model Costanza. In working condition. With red shade.
    No longer available
    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #476
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een rechthoekige vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel. Het onderste glazen blad met kleine schade aan de hoek.

    A rectangular vintage coffee table, brass, glass, and plexiglass, marked Pierre Vandel. The bottom glass shelf has slight damage to the corner.
    No longer available
    Dim. 40 x 128 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #526
    Castelli

    Een vintage Castelli wachtbank voor 4 personen.

    A vintage Castelli waiting bench for 4 people.
    No longer available
    Dim. 76 x 205 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #169

    Een gevarieerde kunstmap bestaande uit: een pasteltekening van Georges Slootmakers, 2 aquarellen van Rovert Lizen, een aquarel van Mon Baeyers, 6 stuks grafiek van F Vanderper, een litho van Denise Verstappen, een litho van Freddy Van Dyck, een litho van G. Sebine, een linosnede van Alphonse Mora en een maritiem aquarel gemonogrammeerd.

    A varied art folder consisting of: a pastel drawing by Georges Slootmakers, 2 watercolors by Rovert Lizen, a watercolor by Mon Baeyers, 6 pieces of graphics by F Vanderper, a lithograph by Denise Verstappen, a lithograph by Freddy Van Dyck, a lithograph by G. Sebine, a linocut by Alphonse Mora, and a monogrammed maritime watercolor.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #385

    Een gesculpteerd houten armstoel met gobelin bekleding.

    A carved wooden armchair with tapestry upholstery.
    No longer available
    Dim. 114 x 67 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #149
    De Coene

    Een art-deco bibliotheekkast, model Voltaire, gefabriceerd door De Coene in Kortrijk. 4 deuren.

    An art-deco library cabinet, model Voltaire, manufactured by De Coene in Kortrijk. 4 doors.
    No longer available
    Dim. 160 x 210 x 43 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #458

    Een vintage Seguso Murano lamp, smeedijzer met geblazen glas.

    A vintage Seguso Murano lamp, wrought iron with blown glass.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #408

    Een lot van 4 Chinees porseleinen schaaltjes met deksel waaronder één wierookbrander, 19e/20e eeuw.

    A lot of 4 Chinese porcelain bowls with lids including one incense burner, 19th/20th century.
    No longer available
    Dim. h 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #166

    Een salontafel uit fruithout, 4 uitschuifbare bladen met marmeren inlegblad.

    A fruit wood coffee table with 4 extendable trays and marble inlay.
    No longer available
    Dim. 46 x 89 x 89 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #399

    Een spiegel in vergulde kader, gemerkt DeKnudt.

    A mirror in a gilded frame, marked DeKnudt.
    No longer available
    Dim. 98 x 71 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #456

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    No longer available
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #448
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Een paar Italiaanse design hanglampen, model Costanza. In werkende staat. Met rode kap.

    A pair of Italian design pendant lamps, model Costanza. In working condition. With red shade.
    No longer available
    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #501

    Een Chinees porseleinen gemberpot, gedecoreerd met motieven van bloeiende bloemen en een vogel.

    A Chinese porcelain ginger jar decorated with motifs of blooming flowers and a bird.
    No longer available
    Dim. h 23 x Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #590
    Mobitec

    Een set van vier eetkamerstoelen op wieltjes, met armleuningen. Met ecrukleurige skai bekleding.

    A set of four dining chairs on wheels, with armrests. Upholstered in ecru-colored faux leather.
    No longer available
    Dim. H 81, B 58, D 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #176
    Skovby

    Een design tafel, Skovby, model SM101-K, verlengbaar.

    A design table, Skovby, model SM101-K, extendable.
    No longer available
    Dim. 74 x 180 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 500

Other lots in this auction

  • #68

    Een lot van twee houten beelden, Moeder en kind (gemonogrammeerd FA), met wapenschild en Maria van Bourgondië (kleine schilfer bovenaan rechts, en herstelling boven links)

    A lot of two wooden sculptures, Mother and Child (monogrammed FA), with coat of arms, and Mary of Burgundy (small chip at top right, and repair at top left)
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #93

    “Moeder en kind.” Bronzen sculptuur, draagt monogram W H.

    "Mother and child." Bronze sculpture, with monogram W H.
    No longer available
    Dim. h 35,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #536

    Een paar messingen neo-klassieke stoeltjes met rode fluwelen zit en rug.

    A pair of brass neo-classical chairs with red velvet seat and back.
    No longer available
    Dim. h 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #409
    Chokwé

    Houten beeld van een staande figuur ruime hoofdtooi en met een eirond voorwerp in de handen.

    Wooden statue of a standing figure with a large headdress and an oval object in its hands.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #183

    Een schrijftafel op wieltjes met groen lederen blad en twee laden. Met beukenhouten armstoel.

    A writing desk on wheels with green leather top and two drawers. Includes a beechwood armchair.
    No longer available
    Dim. H 74, B 99, 76 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #373
    Paul Sersté

    ‘De wandelaarster’, een terra cotta beeld getekend Sersté.

    'The female walker', a terracotta sculpture signed by Sersté.
    No longer available
    Dim. Hoogte 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #419
    Yombé

    Houten beeld van een gehurkte Pfemba moeder met kind. Voorzien van tatoeages, nsunga aan de armen en met een mpu op het hoofd.

    Wooden statue of a crouching Pfemba mother with child. Adorned with tattoos, nsunga on the arms, and wearing a mpu on the head.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #256
    National Cash Register (NCR)

    Een vintage National Cash Register kassa, circa 1950. Destijds nog in gebruik in de Boerentoren.

    A vintage National Cash Register cash register, circa 1950. Formerly used in the Boerentoren building.
    No longer available
    Dim. 67 x 49 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #325

    Een paar kristallen kandelaars in art deco stijl. Niet gemerkt.

    A pair of crystal candlesticks in art deco style. Unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #331

    ‘Muzikanten’, een paar Afrikaanse bronzen beeldjes.

    'Musicians', a pair of African bronze sculptures.
    No longer available
    Dim. Hoogte 26 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #391
    Jozef Van Acker

    ‘Vrouwelijke buste’, een gietijzeren beeldje op een zwart marmeren voet. Getekend Jos Van Acker 76.

    'Female bust', a cast iron sculpture on a black marble base. Signed Jos Van Acker 76.
    No longer available
    Dim. Hoogte 24 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #381

    Een lot van 2 bronzen hoofden van koninginnen, Benin, West Afrika.

    A lot of 2 bronze heads of queens, Benin, West Africa.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 november 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling: vr. 21/11 & zat. 22/11 van 10.00u tot 17.00u

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 November 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More