Other lots in this auction
-
#157
Een Chinese parasol van hout en papier met een decor van draken en een landschap.
Une ombrelle chinoise en bois et papier à décor de dragons et d’un paysage.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 65 cmEstimate: € 50/80 -
#40
Een messingen koebel met lederen riem.
Une cloche à vache en laiton et ceinture en cuir.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. L. 67 cmEstimate: € 30/50 -
#79Max Olsson
“Drinkend Koppel” . Olieverf op doek. gesigneerd en op verso gedateerd: 09/96.
”Couple qui boit”. Huile sur toile. Signée et datée au verso: 09/96.No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. 48 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#304
“Naakt op stoel met wit doek”. Olieverf op doek. Geen signatuur. Kleine beschadiging.
“Nu sur une chaise et toile blanche”. Huile sur toile. Pas de signature. Petit dégât.No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. 27 x 35 cmEstimate: € 80/150 -
#281
Een bootvormige schaal van Imariporselein.
Un plat en forme de bateau en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. l: 28 cmEstimate: € 30/50 -
#328
Een sierterrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend.
Une terrine en faïence polychrome sous forme d’un canard.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 50/60 -
#21
Drie ovale plaquettes van been en hoorn met historische voorstellingen in kleine koperen lijstjes. XIX eeuws.
Trois petites plaquettes en os et corne représentations historique en cadrements en cuivre.No longer availableOnline onlyActive bid: 91.00 €Dim. 3 maal 4,5 x 5,5 cmEstimate: € 240/300 -
#17
Twee ivoren beeldjes, vermoedelijk van de heilige Barbara van Nicomedië. Afgebeeld met een burchttoren met drie vensters en met een zwaard. Onderaan gemonogrammeerd.
Deux statues en ivoire, probablement représentant de la sainte Barbara de Nicomédie. Représentation d’une tour de forteresse à trois fenêtres et une épée. Monogrammée en dessous.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 200/240 -
#177
Een bord van blauw en wit aardewerk met een bloemendecor en een gele rand. XIXe eeuw. Schilfer en randschade.
Une assiette en faïence bleue et blanche, décor de fleurs et aile jaune. XIXème siècle. Ecla aux superieur.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. Ø: 34,5 cmEstimate: € 20/25 -
#350
Een vaas van cloisonné op rood koper met decor van vogels.
Un vase en cloisonné sur cuivre rouge, décor d’oiseaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 50/80 -
#309
Een fragment van een romantisch landschap. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Un fragment d’un paysage romantique. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. 32 x 26 cmEstimate: € 100/150 -
#115
Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.
Une tabouret en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 51 cmEstimate: € 100/120