Similar lots by type
-
#194Een luchtertje met vijf lichtpunten. Omstreeks 1960.
Petit lustre des années 1960 à cinq lumières.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#189Een houten magazinerekje met een gebogen hooivork.
Bac à magasines en bois avec fourche à foin incorporée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 x 24 cmEstimate: € 10 / 15 -
#118Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
Bracelet en bois et ivoire, fermoir en cuivre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#120Een glazen punchbowl met zes cocktailglazen van Zwiesel.
Bol à punch et sic verres de Zwiesel.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#168Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.
Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#188Een barometer in houten kast.
Baromètre en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. l: 94 cmEstimate: € 30 / 50 -
#207Een bureaustoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.
Chaise de bureau de style Louis XVI recouverte de cuir.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#192Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
Chaise à dossier arrondie. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cmEstimate: € 5 / 10 -
#208Twee houten wandrekjes.
Deux étagères en bois.No longer availableOnline onlyDim. b: 70 & 95 cmEstimate: € 25 / 35 -
#191Een houten kamerknecht.
Dressboy en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 100 cmEstimate: € 25 / 35 -
#204Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#119Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.
Cloche en faïence de Rouen en forme de femme. Avec marque.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#193Een klein messingen luchtertje met vier lichtpunten en versierd met paarse glazen bolletjes en kleurloze pendeloques.
Petit lustre en laiton à quatre lumières décoré de boules en verre colorées et de pendeloques incolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#199Een halluchtertje met een glazen coupe met een landschapsdecor.
Lustre de vestibule à coupe en verre décorée d’un paysage.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#200Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.
Lustre à six bras en laiton et faïence de Delft.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 12 -
#113Een lot geslepen kristal, bestaande uit een oranje vaasje en een blauw schaaltje van Boheme en een klein roze vaasje van Val St. Lambert. (Zeer kleine randschilfer)
Lot de cristal taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#123Een antieke glazen stolp op houten voet.
Cloche en verre avec Vierge à l’Enfant.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#196Corby StatesmanEen elektrische broekenpers. Bevestigingsvijsjes kapstok te vervangen.
Presse à pantalons électrique. Vis à remplacer.No longer availableOnline onlyDim. h: 103 cmEstimate: € 30 / 50 -
#122JouefEen oude elektrische autoracebaan.
Circuit de course électrique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#202Een halluchtertje met roze glazen kap.
Lustre de vestibule en verre rose.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#116Een lotje Wedgwood, bestaande uit een dekseldoosje en twee schenkkannetjes. Onderaan gemerkt.
Lot de faïence de Wedgwood. Avec marque.No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#205Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
Chaise à dossier arrondie. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cmEstimate: € 5 / 10 -
#201Een messingen luchter met vijf lichtarmen met glazen kappen.
Lustre en laiton à cinq lumières. Abat-jour en verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#115Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een vaasje van Valauris, een dekselpotje van Rouen en een schenkkannetje van Crown Devon.
Lot de faïence polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 13 cm kEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#170Een liggende ree van zamak op een voetstuk van arduin en onyx. Tijdperk Art deco.
Un chevreuil couché en régule sur un socle en pierre de taille et onyx. Art Déco.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#35“Stilleven met klompen en zonnebloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte eaux tournesols et souliers de bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 49 cmEstimate: € 35 / 45 -
#130Lot boeken. Van Isacker/Van Uytven, “Antwerpen. Twaalf eeuwen geschiedenis en cultuur”. Ed. Mercatorfonds 1986 (in huls). Voet, “De Gouden Eeuw van Antwerpen”, Ed. Mercatorfonds 1973 (in huls). Haesaerts (vert. Mesotten), “Sint-Martens-Latem, gezegend oord van de Vlaamse Kunst”, Ed. Mercatorfonds 1982 (in huls). “Benedictus Pater Europae”, Ed. Mercatorfonds 1980 (in huls). “Gent. Apologie van een rebelse stad”, Masereelfonds 1989 (in huls). “Vlaamse Kunst van de oorsprong tot heden”, Masereelfon(..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 300 / 400 -
#66De Bruyn“Interieur”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Aquarelle et encre sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#177Een plaasteren wandversiering in de vorm van een kop van een barokke dolfijn.
Une décoration murale sous forme de tête de dauphin Baroque.No longer availableOnline onlyDim. l: 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#77Twee etuis met resp. een vierdelig en een tweedelig serveerbestek met zilveren handvatten, waarbij het tweede met vermeil.
Deux étuis, un avec un couvert de service en deux pièces, l’autre à un couvert de service en 4 pièces. Le premier avec vermeil.No longer availableOnline onlyDim. 63 x 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#16Een balustervaas van Japans aardewerk met een meerkleurig decor van een man in een landschap. Gesigneerd door de kunstenaar.
Vase balustre en faïence du Japon à décor polychrome d’un homme dans un paysage. Signé par l’artiste.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 20 / 30 -
#117Een taartschaal van glas en een stolp met vergulsel. (schilfers onderschaal).
Plat à gâteaux en verre et cloche (petit éclat).No longer availableOnline onlyDim. 8,5 x 28,5 cm en 16 x 21,5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#171Een schemerlamp, gedragen door een aardewerken aap.
Une lampe portée par un singe en faïence.No longer availableOnline onlyDim. h: 54 cmEstimate: € 50 / 60 -
#99Een lot van zes fotokaders van meerkleurig kunststof met reliëfdecors.
Lot de six cadres à photographies en plastique polychrome à décors en relief.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 8 & 14x 9 cm (venster)Estimate: € 20 / 30 -
#103Een gepatineerd plaasteren mannenhoofd.
Tête d’homme en plâtre patinée.No longer availableOnline onlyDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#155Een paar sierkruiken van albast. Beschadigingen.
Paire de cruches en albâtre. Quelques dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120

