Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een retro design hanglamp, rood glas, gemerkt Nordlux.
Nordlux

Een retro design hanglamp, rood glas, gemerkt Nordlux.

A retro design pendant lamp, red glass, marked Nordlux.
Dim. h 60 cm
SKU: 2608250553.
Categories: Verlichting, XXe eeuw.
Auction day: 27 August 2025 19:00
Catalogue #553
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #504

    Kunstmap met lithografieën van 12 Europese kunstenaars. Uitgegeven ter gelegenheid van de eenwording van Europa. Getiteld ‘Art in Europe 92’.

    Art portfolio with lithographs by 12 European artists. Published on the occasion of the unification of Europe. Titled 'Art in Europe 92'.
    No longer available
    Dim. 88/76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #475

    ‘Pop Art’. Een gepersonaliseerde neon-verlichting voor wandbevestiging, in vier delen. Met bekabeling en ballast.

    'Pop Art'. A personalized neon wall light, in four parts. With wiring and ballast.
    No longer available
    Dim. 55/120 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #172
    Loevsky & Loevsky

    Een set Hollywood Regency tafellampen met vergulde adelaar, gemerkt L&L (Loevsky & Loevsky). Zwarte kap met landkaart.

    A set of Hollywood Regency table lamps with gilded eagle, marked L&L (Loevsky & Loevsky). Black shade with map design.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #193
    Maison Charles

    “Vent Fougères”, een paar verguld bronzen wandlampen. Gemerkt; Charles, made in France.

    "Vent Fougères", a pair of gilt bronze wall lamps. Marked; Charles, made in France.
    No longer available
    Dim. 43/25 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #135

    “Connochaetes gnou”, een taxidermie kop van een black wildebeest, ook wel de witstaartgnoe genoemd.

    A pair of wooden Asian side tables with cloisonné inlay. Featuring floral decoration.
    No longer available
    Dim. 70 x 51 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #580

    Een 14 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

    No longer available
    Dim. 2,66 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #110
    Baume & Mercier Genève

    “Baume & Mercier”, een roestvrijstalen polshorloge, Genève, Swiss Made, genummerd MV045063. In zijn origineel doosje.

    "Baume & Mercier," a stainless steel wristwatch, Geneva, Swiss Made, numbered MV045063. In its original box.
    No longer available
    Dim. 4 x 2.5 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #146

    Een Engelse wand/vitrine-kast met centrale spiegel en afgeronde delen. Edwardian.

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    No longer available
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #490

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.

    An 18kt yellow gold ring set with coral.
    No longer available
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #473

    ‘Antwaarpe, mijn koeke (coke) stad’. Een gepersonaliseerde neonverlichting in twee delen. Met beugels voor boven en ondermontage. Met ballast.

    'Antwerp, my sweet city'. A personalized neon lighting in two parts. With brackets for top and bottom mounting. With ballast.
    No longer available
    Dim. 80/160 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #50
    Ulysse Nardin Swiss

    Een 18 kt geelgouden horloge met lederen, gedragen polsband. In originele etui en met inscritie 25 jaar dienst achteraan.

    An 18kt yellow gold watch with a worn leather wristband. In original case with inscription of 25 years of service on the back.
    No longer available
    Dim. Bruto: 31,72 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #219

    Een halspiegel met vergulde lijst.

    A neck mirror with a gilded frame.
    No longer available
    Dim. 137 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #162

    Een set van 2 vintage tafellampen met een stuk wit koraal op zwart marmeren sokkel.

    A set of 2 vintage table lamps with a piece of white coral on a black marble base.
    No longer available
    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #530
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #526

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    No longer available
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #214

    Een vierkante sac-à-perles luchter van koper en kristal met bovenin een spiegel.

    A square sac-à-perles chandelier of copper and crystal with a mirror on top.
    No longer available
    Dim. Hoogte 35, 45/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #320

    Een lot tin, 7190 gram, bestaande uit een terrine op schaal, een bordje, een schaal, 2 bekers, een schenkkan en een vaas.

    A lot of pewter, 7190 grams, comprising a tureen on a platter, a small plate, a bowl, 2 cups, a jug, and a vase.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #171
    Regnaukt à Paris

    Een 3-delige pendule van brons, marmer en messing, Regnault à Paris, gedragen door 2 faunen, met 2 bijhorende kandelaars voor 7 kaarsen elk.

    A 3-piece clock set in bronze, marble, and brass, by Regnault in Paris, supported by 2 fauns, with 2 matching candelabras for 7 candles each.
    No longer available
    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #506
    Hamadan

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool rug.
    No longer available
    Dim. 350 x 256 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #115

    Een partij van 7 postzegelkaften: hoofdzakelijk zegels van België alsook Belgisch Congo, een deel van Europa en erbuiten en een lege kaft, een lotje losse zegels, een catalogus met cd-rom: zegels van België 2003 en een snijtoestelletje.

    A lot of 7 stamp folders: mainly stamps from Belgium and Belgian Congo, some from Europe and beyond, and an empty folder, a batch of loose stamps, a catalog with CD-ROM: stamps from Belgium 2003, and a cutting tool.
    No longer available
    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #180
    Seiko Movement Japan

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel women's watch with a leather wristband.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #212

    Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met zes armen.

    A copper and crystal sac-à-perles chandelier with six arms.
    No longer available
    Dim. Hoogte 90, Ø 65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #169
    Alexandre Ouline

    ‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groen patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.

    "Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800

Other lots in this auction

  • #394
    Mhara M. Tesiorna

    Een lot van zes schilderijen met dieren als thema, acryl op doek, getekend Mhara M. Tesiorna. Verschillende afmetingen van, 40/30 tot 70/50 cm. Met certificaat.

    A lot of six paintings with animals as the theme, acrylic on canvas, signed; Mhara M. Tesiorna. Various sizes, from 40/30 to 70/50 cm. With certificate.
    No longer available
    Dim. 70/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #448

    Een polychrome metalen luchter met florale decoratie en kristallen bellen.

    A polychrome metal chandelier with floral decoration and crystal beads.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #369

    Een set van acht medailles waaronder drie gerelateerd aan de Tweede Wereldoorlog, twee ordes, twee nijverheidseretekens en een penning van het 5e linie regiment. Ingekaderd op rood fluweel.

    A set of eight medals including three related to the Second World War, two orders, two industrial merit badges, and a token from the 5th Line Regiment. Framed on red velvet.
    No longer available
    Dim. 44/34 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #236
    Period: 1844

    Antieke eikenhouten legkast, twee deuren en twee laden. Op de kroon gemarkeerd met de letters; E. B. W. M. en het jaartal 1844.

    Antique oak bookcase, two doors and two drawers. Marked on the crest with the letters; E. B. W. M. and the year 1844.
    No longer available
    Dim. H 184, B 185, D 67 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #312
    Prosper De Pauw

    ‘Sous bois’, olieverf op paneel. Impressionistische studie en plein air. Getekend Prosper de Pauw.

    'Sous bois', oil on panel. Impressionistic study en plein air. Signed Prosper de Pauw.
    No longer available
    Dim. 47/34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #256

    Een verlengbare ronde eetkamertafel met een centrale vierpoot versierd met vossenkoppen.

    An extendable round dining table with a central four-legged base decorated with fox heads.
    No longer available
    Dim. 115 x 87 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #532

    Een lot van 5 antieke kruisbeelden uit verschillende materialen: hout, porselein, biscuit, metaal en messing.

    A lot of 5 antique crucifixes made from various materials: wood, porcelain, biscuit, metal, and brass
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #173
    Walther

    Een Walther lg300xt luchtkarabijn in koffer. Deze karabijn heeft een energie van 15.48 Joule, kaliber 4.5mm, met een enkelschots mechanisme.

    A Walther lg300xt air rifle in case. This rifle has an energy of 15.48 Joules, 4.5mm caliber, with a single-shot mechanism.
    No longer available
    Dim. 4.5 mm
    Estimate: € 400 / 600
  • #372

    ‘Een landschapje met twee koeien en een windmolen’, olieverf op paneel. Niet getekend. In de stijl van de 19e eeuw.

    "A landscape with two cows and a windmill", oil on panel. Not signed. In the style of the 19th century.
    No longer available
    Dim. 12/10 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #487
    Limoges

    Een 66-delig porseleinen servies, Limoges France, A. Lanternier & Co. Bestaande uit 21 platte borden, 7 diepe borden, 13 dessertborden, 3 terrines, 2 sauskommen, 1 grote kom, 9 schalen/schaaltjes en een gebakschaal op voet.

    A 66-piece porcelain dinner service, Limoges France, A. Lanternier & Co. Including 21 dinner plates, 7 soup plates, 13 dessert plates, 3 tureens, 2 sauce boats, 1 large bowl, 9 bowls/dishes, and a footed cake plate.
    No longer available
    Dim. Ø 33cm (ronde schaal)
    Estimate: € 200 / 300
  • #244
    Jan Van Campenhout
    Period: 1907-1972

    ‘Somber Winterlandschap’, olieverf op doek. Getekend; J. Van Campenhout.

    ‘Gloomy Winter Landscape’, oil on canvas. Signed; J. Van Campenhout.
    No longer available
    Dim. 53/73 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #560

    Een lot van 2 zakhorloges, één met zilveren kast en porseleinen wijzerplaat, gemerkt 800, in goede/werkende staat en een verzilverd metalen Chemin De Fer Tavannes, werkend maar beschadigde emaillen wijzerplaat.

    A lot of 2 pocket watches, one with a silver case and porcelain dial, marked 800, in good/working condition and a silver-plated metal Chemin De Fer Tavannes, working but with damaged enamel dial.
    No longer available
    Dim. Ø 4 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More