Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.
Een retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.
Een retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.
Een retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.
Een retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.
Motobecane

Een retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.

A retro racing bicycle, frame 54. In good working condition, 12 gears and a gel saddle. 28 inch wheels.
Dim. 100 x 165 cm
SKU: 2706230561.
Auction day: 28 June 2023 19:00
Catalogue #561
Estimate: € 220 / 340
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #631

    Een trein-startset Lima Golden Series met originele doos.

    A train starter set Lima Golden Series with original box.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #67
    Val Saint Lambert

    Een lot van 6 kristallen Val Saint Lambert glazen met verschillende kleuren. Onderaan gemerkt.

    A lot of 6 crystal Val Saint Lambert glasses with different colours. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 18,5cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #481

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van tekens op een achtergrond van vegetale motieven.

    A pair of Chinese porcelain ginger jars with a blue on white design of characters on a background of vegetal motifs.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #636

    Een Oosters handgeknoopte loper.

    An oriental hand-knotted runner.
    No longer available
    Dim. 365 x 95cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #24

    Een zilveren toiletset bestaande uit drie borstels, een schoenlepel, haak en kam. Frans, gemerkt met Minerva en ruit.

    A silver toilet set consisting of three brushes, a shoehorn, hook and comb. French, marked with Minerva and diamond.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 90
  • #118
    Ets Demeuldre
    Period: 1833

    Een paar handbeschilderde porseleinen vazen met bloementafereel en vergulde elementen. Onderaan gemerkt Demeuldre Bruxelles.

    A pair of hand-painted porcelain vases with a floral scene and gilt elements. Marked on the bottom Demeuldre Bruxelles.
    No longer available
    Dim. 22,5 x Ø18cm
    Estimate: € 300 / 600
  • #91
    Christofle, Paris

    Een lot van 12 porseleinen borden, gemerkt “Christofle”. Lichte gebruikssporen.

    A lot of 12 porcelain plates, marked "Christofle". Light traces of use.
    No longer available
    Dim. Ø31cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #529

    Een bolvormige hanglantaarn met messing gesculpteerd frame.

    A spherical hanging lantern with brass sculpted frame.
    No longer available
    Dim. 55 x 40cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #362

    Een zilveren zakhorloge ‘Chemin de fer’ aan een staander. De horloge werkt niet en heefl schade aan de wijzerplaat.

    A silver pocket watch 'Chemin de fer' on a stand. The watch does not work and has damage to the dial.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #269
    Rubens

    Een paar gravures op papier. Behoorlijke slijtage. Door Gillis Hendricx naar werken van P.P. Rubens. Eind 18e, vroeg 19e eeuw.

    A pair of engravings on paper. Worn. By Gillis Hendricx after P.P. Rubens. Around 1800.
    No longer available
    Dim. 45 x 35cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #283

    Een polychroom porseleinen beeld van een springende poema.

    A polychrome porcelain sculpture of a jumping puma.
    No longer available
    Dim. l 53 cm, h 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #448

    Een theebus van celadonkleurig Chinees porselein.

    A celadon-coloured Chinese porcelain tea caddy.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 90 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More