Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.
Een retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.
Een retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.
Een retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.
Een retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.
Motobecane

Een retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.

A retro racing bicycle, frame 54. In good working condition, 12 gears and a gel saddle. 28 inch wheels.
Dim. 100 x 165 cm
SKU: 2706230561.
Auction day: 28 June 2023 19:00
Catalogue #561
Estimate: € 220 / 340
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #622

    Een paar verchroomde designkandelaars.

    A pair of chrome-plated designer candlesticks.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #229

    Een ovale spiegel met verguld kader en gesculpteerd ornament bovenaan.

    An oval mirror with gilt frame and sculpted ornament at the top.
    No longer available
    Dim. 132cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #576

    Een Oosters handgeknoopt tapijt.

    An oriental hand-knotted carpet.
    No longer available
    Dim. 215 x 125cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #293

    Een oude replica van een middeleeuws zwaard.

    An old replica of a medieval sword.
    No longer available
    Dim. l 87 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #509
    José Van Gucht
    Period: 1913-1980

    ‘Aangemeerde vissersboten’, een maritiem aquarel rechtsonder gesigneerd Gucht.

    'Moorated fishing boats', a maritime watercolor signed Gucht lower right.
    No longer available
    Dim. h 46 x b 51 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #414
    Steve Hase

    “Zicht te Geneve.” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1961.

    “Sight at Geneva.” Mixed media on paper. Signed. Dated 1961.
    No longer available
    Dim. 78 x 46 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #372
    H. Bettens

    “Gestileerd figuur”. Een tekening, pastel op papier. Gesigneerd onderaan.

    "Stylized Figure". A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 30cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #388
    Val Saint Lambert

    Een kristallen Val Saint Lambert vaas met groen in de massa.

    A crystal Val Saint Lambert vase with green in the mass.
    No longer available
    Dim. 28 x Ø20cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #501

    Een paar blauw-wit porseleinen dekselpotten met draken in het decor.

    A pair of blue and white porcelain lidded jars with dragons in the decor.
    No longer available
    Dim. 75 x Ø35cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #332
    J.F. La Harpe

    “Lycée ou cours de littérature ancienne et moderne”. In 14 volumes. Evenals “Philosophie du dix-huitième siècle, nouvelle édition”. In 2 volumes. In-8°. Ed. P. Didier, Paris 1827.

    “Lycée ou cours de littérature ancienne et moderne”. In 14 volumes. Also “Philosophie du dix-huitième siècle, nouvelle édition”. In 2 volumes. In-8°. Ed. P. Didier, Paris 1827.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #113
    Period: 1970

    Een Regency messing tafellamp met opaline ornament, vermoedelijk model Ostrich Egg, stijl Maison Charles.

    A Regency brass table lamp with opaline ornament, presumably model Ostrich Egg, style Maison Charles.
    No longer available
    Dim. 80 x Ø40cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #422

    “Biddende figuur, met goden in de lucht.” Aquarel op zijde.

    “Praying figure, with gods in the sky.” Watercolor on silk.
    No longer available
    Dim. 43 x 12,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More