Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.
Een retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.
Een retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.
Een retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.
Een retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.
Motobecane

Een retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.

A retro racing bicycle, frame 54. In good working condition, 12 gears and a gel saddle. 28 inch wheels.
Dim. 100 x 165 cm
SKU: 2706230561.
Auction day: 28 June 2023 19:00
Catalogue #561
Estimate: € 220 / 340
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #178
    Delheid

    Een zilveren dienblad met versiering op de rand en onderaan gemerkt D en 800.

    A silver tray with decoration on the edge and marked D and 800 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 800‰ 1370g 40 x 30 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #575

    Een rond gefineerd bijzettafeltje in art-deco stijl.

    A round veneered side table in Art Deco style.
    No longer available
    Dim. h 82 x Ø 60 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #670

    Een grote kristallen vaas op voet met minieme schade aan de rand, rood en doorzichtig.

    A large crystal vase on a foot with minor damage to the rim, red and transparent.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #85
    Interier Praha Jiri Jiroutek

    Een vintage mid-Century dressoir, model U-458 ontworpen door Jiri Jiroutek voor Interieur Praha. 1960, Expo’58 stijl. 4 laden en 1 deur, vervaardigd uit beukenhout, plywood en fineer.

    A vintage mid-century sideboard, model U-458 designed by Jiri Jiroutek for Interieur Praha. 1960, Expo'58 style. 4 drawers and 1 door, made of beech wood, plywood and veneer.
    No longer available
    Dim. 76 x 110 x 45cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #620
    André Idserda
    Period: Roeselare 1889-1979

    “Vissersboten voor de kust”. Olieverf op papier. Gesigneerd.

    “Fishing boats before the coast”. Oil on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 69 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #546

    Een Oosters handgeknoopt tapijt.

    An oriental hand-knotted carpet.
    No longer available
    Dim. 204 x 103cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #269
    Rubens

    Een paar gravures op papier. Behoorlijke slijtage. Door Gillis Hendricx naar werken van P.P. Rubens. Eind 18e, vroeg 19e eeuw.

    A pair of engravings on paper. Worn. By Gillis Hendricx after P.P. Rubens. Around 1800.
    No longer available
    Dim. 45 x 35cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #449
    Kawanabe Kyosai
    Period: 1831-1889

    “Cerisier en fleurs, Prémice de voyage.” Gesigneerd: Gyosai (Kyosai). Midden 19de eeuw. Met Micca Dust.

    “Cerisier en fleurs, Prémice de voyage.” Signed: Gyosai (Kyosai). Mid 19th century. With Micca Dust.
    No longer available
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #228

    Een paar decoratieve bronzen platen met Mucha-stijl Jugenstihl voorstellingen van dames.

    A pair of decorative bronze plates with Mucha-style Jugenstihl depictions of ladies.
    No longer available
    Dim. h 23.5 x b 9 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #332
    J.F. La Harpe

    “Lycée ou cours de littérature ancienne et moderne”. In 14 volumes. Evenals “Philosophie du dix-huitième siècle, nouvelle édition”. In 2 volumes. In-8°. Ed. P. Didier, Paris 1827.

    “Lycée ou cours de littérature ancienne et moderne”. In 14 volumes. Also “Philosophie du dix-huitième siècle, nouvelle édition”. In 2 volumes. In-8°. Ed. P. Didier, Paris 1827.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #398

    Een glazen hoofd van rock legende Elvis Presley.

    A glass head of rock legend Elvis Presley.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #352

    ‘Processie van de Maharaja’, goud op zijde geschilderd, afkomstig uit het noorden van India.

    'Procession of the Maharaja', painted gold on silk, from northern India.
    No longer available
    Dim. h 25 x b 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More