#380Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,24 ct.
#170Een 18 karaats witgouden ring bezet met één diamant van +- 0,20 ct.
An 18 carat white gold ring set with one diamond of +- 0.20 ct.No longer availableDim. 8,50 gEstimate: € 400 / 500 -
#33MeissenEen porseleinen schaal met verguld bloemendecor in reliëf. Achteraan gemerkt met de gekruiste zwaarden.
#239H. Op de Beeck“Hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#186Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.
#487Koen VanderstukkenEen set van 2 bolle glazen vazen door Belgisch glaskunstenaar Koen Vanderstukken, onderaan gesigneerd.
A set of 2 convex glass vases by Belgian glass artist Koen Vanderstuks, signed at the bottom.No longer availableDim. h 17 x Ø 20 cmEstimate: € 200 / 250 -
#645Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
#74Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoevezicht in de lente met eenden’ door Henri Joseph Pauwels in vergulde kader.
'Farm view in spring with ducks' by Henri Joseph Pauwels in gilded frame.No longer availableDim. h 69 x b 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#654Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#392Een Aziatisch lakpaneel met pietra dura elementen en voorstelling met speksteen en bloemendecor in reliëf.
An Asian lacquer panel with pietra dura elements and a scene with soapstone and floral decoration in relief.No longer availableDim. 91 x 30cmEstimate: € 80 / 100