Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.
Een retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.
Een retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.
Een retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.
Een retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.
Motobecane

Een retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.

A retro racing bicycle, frame 54. In good working condition, 12 gears and a gel saddle. 28 inch wheels.
Dim. 100 x 165 cm
SKU: 2706230561.
Auction day: 28 June 2023 19:00
Catalogue #561
Estimate: € 220 / 340
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #380

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,24 ct.

    An 18 carat white gold ring set with a solitaire of +- 0.24 ct.
    No longer available
    Dim. 3 g
    Estimate: € 330 / 380
  • #170

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met één diamant van +- 0,20 ct.

    An 18 carat white gold ring set with one diamond of +- 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 8,50 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #33
    Meissen

    Een porseleinen schaal met verguld bloemendecor in reliëf. Achteraan gemerkt met de gekruiste zwaarden.

    A porcelain bowl with gilded floral decoration in relief. Marked on the back with the 2 crossed swords.
    No longer available
    Dim. Ø28cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #239
    H. Op de Beeck

    “Hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Farms”. Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #186

    Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.

    A walnut Art Deco design dining room table with extendable section.
    No longer available
    Dim. 76 x 130 x 110 cm
    Estimate: € 250 / 500
  • #362

    Een zilveren zakhorloge ‘Chemin de fer’ aan een staander. De horloge werkt niet en heefl schade aan de wijzerplaat.

    A silver pocket watch 'Chemin de fer' on a stand. The watch does not work and has damage to the dial.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #487
    Koen Vanderstukken

    Een set van 2 bolle glazen vazen door Belgisch glaskunstenaar Koen Vanderstukken, onderaan gesigneerd.

    A set of 2 convex glass vases by Belgian glass artist Koen Vanderstuks, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 17 x Ø 20 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #645

    Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.

    A lot of 4 wooden chairs with turned legs, upholstered back and seat in a vertical linear design.
    No longer available
    Dim. 96 x 50 x 44 cm
    Estimate: € 150 / 300
  • #74
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Hoevezicht in de lente met eenden’ door Henri Joseph Pauwels in vergulde kader.

    'Farm view in spring with ducks' by Henri Joseph Pauwels in gilded frame.
    No longer available
    Dim. h 69 x b 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #133
    Marcel Debut
    Period: 1865-1933

    “Le Sifleur”. Een buste van gepatineerd brons. Gesigneerd “Marcel Debut”.

    "Le Sifleur". A bust in patinated bronze. Signed "Marcel Debut".
    No longer available
    Dim. 21cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #654

    Een houten schildersezel.

    A wooden easel.
    No longer available
    Dim. 167 x 62cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #392

    Een Aziatisch lakpaneel met pietra dura elementen en voorstelling met speksteen en bloemendecor in reliëf.

    An Asian lacquer panel with pietra dura elements and a scene with soapstone and floral decoration in relief.
    No longer available
    Dim. 91 x 30cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More