Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.
Een retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.
Een retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.
Een retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.
Een retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.
Motobecane

Een retro koersfiets, kader 54. In goede werkende staat, 12 versnellingen en een gel zadel. 28 inch wielen.

A retro racing bicycle, frame 54. In good working condition, 12 gears and a gel saddle. 28 inch wheels.
Dim. 100 x 165 cm
SKU: 2706230561.
Auction day: 28 June 2023 19:00
Catalogue #561
Estimate: € 220 / 340
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #665

    Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)

    A solid wood desk-writing table. (AID5464)
    No longer available
    Dim. 79 x 220 x 99 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #573
    Bembe

    Een gesculpteerd houten Afrikaans masker met polychrome toetsen. Bembe, DRC.

    A wood-sculpted African mask with polychrome touches. Bembe, DRC.
    No longer available
    Dim. 45cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #106

    Een tafel van zwart gelakt perenhout met een kruisverbinding op gesculpteerde fluit poten op wieltjes met wit marmeren blad.

    A table of black lacquered pear wood with a cross connection on sculpted flute legs on wheels with white marble top.
    No longer available
    Dim. 76 x 128 x 78 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #454
    Keith Haring Foundation

    “Acrobat”. Een litho op papier. Genummerd 33/150, in de plaat gesigneerd “Keith Haring”, met stempel en droogstempel “The Keith Haring Foundation”.

    "Acrobat". A lithograph on paper. Numbered 33/150, signed in the plate "Keith Haring", with stamp and embossing "The Keith Haring Foundation".
    No longer available
    Dim. 69 x 48cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #666

    Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.

    A wooden hall table with marbre top and one drawer.
    No longer available
    Dim. 72 x 85 x 34cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #459
    Alfons Van Meirvenne

    “Twee Uilen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Two Owls.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #677

    Een Art-Deco stijl messing wandkapstok met 8 haken en een hoedenrek.

    An Art-Deco style brass wall coat rack with 8 hooks and a hat shelf.
    No longer available
    Dim. 18 x 22 x 109 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #375

    Een oud massief Engels klaptafeltje met inklapbare pootjes.

    An old solid English folding table with folding legs.
    No longer available
    Dim. 62 x 89 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #343

    Een paar porseleinen beeldjes van twee zittende meisjes, gemerkt “Italy”.

    A pair of porcelain figurines of two seated girls, marked "Italy".
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #575

    Een rond gefineerd bijzettafeltje in art-deco stijl.

    A round veneered side table in Art Deco style.
    No longer available
    Dim. h 82 x Ø 60 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #384
    Etienne Le Compte

    “Bali”. Een houtsnede op papier. Genummerd 94/135 en buiten de plaat gesigneerd “Etienne Le Compte”.

    "Bali". A woodcut on paper. Numbered 94/135 and signed outside the plate "Etienne Le Compte".
    No longer available
    Dim. 59 x 45cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #141

    “De kerkgangster”. Een gebeeldhouwd houten beeld.

    "The churchgoer". A wooden sculpture.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More