#110Een 14 karaats witgouden ketting met 18 karaats witgouden hanger en bijpassende ring bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en twee maanstenen met een gezamenlijk gewicht van +- 20 ct.
A 14 carat white gold necklace with an 18 carat white gold pendant and matching ring set with black diamonds with a combined weight of +- 1.30 ct. and two moonstones with a combined weight of +- 20 ct.No longer availableDim. 11,58 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#8Porcelain Classics PierrotEen porseleinen pierrot pop in zwart. In originele doos. Gemerkt “Porcelain Classics Pierrot”.
A porcelain pierrot doll in black. In original box. Marked "Porcelain Classics Pierrot".No longer availableDim. 42cmEstimate: € 30 / 40 -
#63“Moeder Gods van Vladimir”. Een icoon op houten paneel met vergulde achtergrond. Met certificaatsticker op achterzijde.
“Mother of God Vladimirskaya”. An icon on wooden panel with gilded background. With certificate sticker on the back.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 40 / 50 -
#443Een grote Imari porseleinen schaal.
A large Imari porcelain bowl.No longer availableDim. Ø46cmEstimate: € 40 / 50 -
#665Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)
#138DelvauxEen bruin lederen handtas met lange draagriem danig crossover te dragen, gemerkt Delvaux, model “Louise Baudrier”.
#534Een cilindervormige hanglantaarn met 4 lichtpunten en verguld bronzen frame. Medio 1900.
#357Een Art-Deco schaal en vaas gemarkeerd Fait En Belgique in blauw en mauve glas.
An Art-Deco bowl and vase marked Fait En Belgique in blue and mauve glass.No longer availableDim. h 25 en Ø 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#503Een grote staande Boeddha van verguld hout.
#521Een Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 1357 M.T.
An Iranian hand knotted runner, numbered 1357 M.T.No longer availableDim. 224 x 80cmEstimate: € 50 / 80