#595Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.
#587PunuEen gesculpteerd houten Afrikaanse vruchtbaarheidspop met textiel belegde kalebas. Punu, Gabon.
A wood sculpted African fertility doll with textile-covered gourd. Punu, Gabon.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 80 / 100 -
#286Een antieke vlasdorser met handgeschilderde motieven en tekst, gedateerd 1882, werd tot ca de eerste wereldoorlog gebruikt, in volledig originele en werkende staat.
#634Een lange bajonet in lederen schede. Met serienummer.
#196Een Biedermeier sofa met 2 rolkussens onder de armleuning, XIXde eeuws met walnotenhouten gesculpteerd frame en opnieuw gestoffeerd, chocolade bruin fluwelen bekleding.Koperen wieltjes apart te bevestigen, waarvan 1 gebroken en te herstellen.
#657MärklinEen lot van Märklin treinen bestaande uit, stoomlocomotief, wagon en kolenwagen, blik en metaal. Locomotief R12910, Wagon 18740, Kolenwagen 899.
A lot of Märklin trains consisting of a steam locomotive, wagon and coal wagon, tin and metal. Locomotive R12910, Wagon 18740, Coal Wagon 899.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#222Spiegel van gebeeldhouwd hout in rococostijl. Letsels.
#160Een 18 karaats witgouden trouwring.
An 18 carat white gold wedding band.No longer availableDim. 5,05 gEstimate: € 200 / 300 -
#638Een gesculpteerd houten beeldje van een Afrikaans masker.
A wooden sculpted figurine of an African mask.No longer availableDim. 38cmEstimate: € 75 / 125 -
#59“Rijhuizen bij valavond.” Olieverf op doek.
“Townhouses at nightfall.” Oil on canvas.No longer availableDim. 30 x 40 cm