Een retro ‘Le Mans’ racewagen van kleurloos kristal. Getekend; Daum, France. Minieme schilferschade aan de onderkant.
Daum, France

A retro 'Le Mans' race car in colorless crystal. Signed; Daum, France. Minor flakes at the bottom.
Dim. Lengte 37 cm
SKU: 3009250401.
Categories: Beeld, Kristal.
Auction day: 1 October 2025 19:00
Catalogue #401
Estimate: € 150 / 200

  • #115

    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #387

    Dim. Hoogte 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #645
    Val Saint Lambert

    Een lot van 12 kleine en 10 grote geslepen glazen, van kleurloos VSL kristal. Niet gemerkt.

    A lot of 12 small and 10 large cut glasses, made of colorless VSL crystal. Not marked.
    Dim. Hoogte 13.5 en 18 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #125

    Dim. Hoogte 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #497

    ‘Moeder met kind’, een donker gepatinneerd houten beeld.

    'Mother with Child', a dark patinated wooden sculpture.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #290

    Een gietijzeren spaarpot gebaseerd op de hond van ‘His Masters Voice’.

    A cast iron piggy bank based on the dog from 'His Master's Voice'.
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #95
    Volkstedt - Rudolstadt
    Period: 1915 - 1934

    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #626

    Een kristallen Marie-Thérèse luchter met 8 armen, 12 lichtpunten.

    A crystal Marie-Thérèse chandelier with 8 arms, 12 light points.
    Dim. h 55 x Ø 74 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #310

    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #437

    ‘Musicerende Sater’, een gepatineerd bronzen beeldje. Niet gemerkt.

    'Music-playing Satyr', a patinated bronze figurine. Unmarked.
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 170 / 200
  • #55

    Een kristallen karaf met zilveren schenkdeel, Austro-Hongaars gemerkt. Circa 1900.

    A crystal decanter with silver spout, Austro-Hungarian marked. Circa 1900.
    Dim. h 25 cm 800‰
    Estimate: € 50 / 75
  • #511

    ‘Tekkel’, een gepatineerd terracotta beeld van een hond op ware grootte. Niet gemerkt.

    'Dachshund', a weathered terracotta statue of a life-size dog. Not marked.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #178

    Liggende haas’, een gepatinneerd bronzen beeld. Niet getekend.

    ‘Lying hare’, a patinated bronze sculpture. Not signed.
    Dim. H 35, L 60 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #488
    Val Saint Lambert

    Een lot van twaalf geslepen kristallen glazen op voet met gekleurde kelken, 6 groene en 6 roze. Niet gemerkt.

    A lot of twelve cut crystal glasses on a foot with colored cups, 6 green and 6 pink. Not marked.
    Dim. Hoogte 13.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #513

    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #638

    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #168

    ‘Wandelende panter’, een gepatinneerd bronzen beeld. Naar Rembrandt Bugatti.

    'Walking panther', a patinated bronze sculpture. After Rembrandt Bugatti.
    Dim. H 18, L 49 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #636

    Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met zes armen.

    A copper and crystal sac-à-perles chandelier with six arms.
    Dim. Hoogte 90, Ø 65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #389
    Elie Van Damme

    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #399
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #398
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #461
    Rene Gregoire

    Dim. Hoogte 878 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #167

    Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.

    A pair of bronze girandoles with crystal pendeloques.
    Dim. Hoogte 64 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #643

    Een set van 7 kristallen glazen van geslepen Boheems kristal, roze in de massa gekleurd enzZes gekleurde borrelglaasjes van geslepen Boheems kristal.

    A set of 7 cut Bohemian crystal glasses, pink in color, and Six colored cut Bohemian crystal shot glasses.
    Dim. Hoogte 19 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #26

    Een vintage stalen brandkast geschilderd in trompe l’oeil met 2 sleutels en 2 handvatten.

    A vintage steel safe with 2 keys and 2 handles.
    Dim. 60 x 48 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #565

    Een set van twee porseleinen inktpotten in een houten koffertje. Het deksel is ingelegd met de tekst Odeurs. 1 van de inktpotten is meermaals gelijmd.

    A set of two porcelain inkwells in a wooden case. The lid is inlaid with the text; Odeurs. One of the inkwells has been glued several times.
    Dim. H 11, B 21, D 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #44
    Rémy De Pillecijn
    Period: 1920-1985

    ‘Een jong koppel’. Krijttekening op papier. Getekend.

    'A young couple,' chalk drawing on paper. Signed; Remy De Pillecijn.
    Dim. 46/62 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #219
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    ‘Kleurrijk havenzicht’, ‘Zeilboten’ en ‘Heidelandschap’, een lot van drie olieverfschiderijen op paneel. Getekend L. Jordaens.

    'Colorful harbor view', 'Sailboats', and 'Heath landscape', a lot of three oil paintings on panel. Signed; L. Jordaens.
    Dim. 43/38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #579
    Francois Perrier

    ‘Het lot van Dirce’, een gravure naar ‘Speculum Romanae Magnificentiae’. Getekend in de plaat met monogram F. P. B. Op de rug een etiket met toewijzing aan François Perrier, Bourgignon.

    'The fate of Dirce', an engraving from 'Speculum Romanae Magnificentiae'. Signed in the plate with monogram F. P. B. On the back, a label attributing it to François Perrier, Bourgignon.
    Dim. 32/25 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #332
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Landschap met hoeve’. Olieverf op doek. Getekend.

    'Landscape with farmhouse', oil on canvas. Signed; H. J. Pauwels.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #11

    Een schaal van roze en kleurloos kristal, gemerkt Val St Lambert M. De schaal heeft een barstje aan de binnenrand.

    A bowlt in pink and colorless crystal, marked Val St Lambert M. The bowl has a small crack on the inside rim.
    Dim. Hoogte 10, Ø 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #171

    Een lot van vijf zilveren objecten. Een schaaltje, een kannetje, een servetring en 2 houders voor potjes. 1ste en 2e gehalte. Met een gezamenlijk gewicht van 405 gram.

    A lot of five silver objects. One bowl, one jug, one napkin ring, and 2 holders for containers. 1st and 2nd grade silver. With a total weight of 405 grams.
    Dim. 405 gram
    Estimate: € 200 / 250
  • #132
    Salvador Dali

    ‘Gala’, een kleurenlithografie, gesigneerd buiten de plaat ‘Dali’ en genummerd 41/300. Met droogstempel.

    'Gala', a color lithograph, signed outside the plate 'Dali' and numbered 41/300. With embossed stamp.
    Dim. 67/51 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #72

    ‘Le Marché d’esclaves’, olieverf op doek. Naar een werk van Jean-Léon Gérôme, niet gesigneerd. 20ste eeuwse kopie.

    'The Slave Market', oil on canvas. After a work by Jean-Léon Gérôme, not signed. 20th-century copy.
    Dim. 80/60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #58
    Märklin

    Een lot modeltreinonderdelen, waaronder: de 3016 Schienenbus, 2 x 4040 Local Passenger Coach, 4022 D-Zug-wagen, 4501 Kesselwagen ESSO. 5100 Curved Track Section, 7168 Gerades Rampenstück, 2 x 5121 Weichenpaar für Handbetrieb, 2 x 7047 Bahnhofsleuchte.

    A lot of model train parts, including: the 3016 Schienenbus, 2 x 4040 Local Passenger Coach, 4022 D-Zug-wagen, 4501 Kesselwagen ESSO. 5100 Curved Track Section, 7168 Straight Ramp Piece, 2 x 5121 Manual Switch Pair, 2 x 7047 Station Lamp.
    Estimate: € 80 / 120
  • #353

    Een Chinees porseleinen balustervaas, blauw-wit met Shou decor.

    A Chinese porcelain baluster vase, blue and white with Shou decoration.
    Dim. h 36.5 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00