#451Albert Anker Langenthal Suisse
Een lot van 9 vintage porseleinen sierborden in doos, diverse ontwerpen en thema’s door Albert Anker. Gemerkt Suisse Langenthal.
#154
“Toxic Mary”. Een litho op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd 45/60. Naar het werk van Banksy.
"Toxic Mary." A lithograph on paper. Signed and numbered 45/60 at the bottom. Inspired by the work of Banksy.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 200 / 250 -
#240
Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
#424Jan BurssensPeriod: 1925 - 2002
“Damesportret”, een litho op papier, in potlood gesigneerd ‘Jan Burssens’, E.A.
#266
Een massief eikenhouten buffetkast met opzet, spiegeldeur met centrale ovalen spiegel en gesculpteerde delen. Vroeg 20ste eeuws.
#149Frans VantongerlooPeriod: 1882 - 1965
“Madonna met kind”. Een geschilderd icoon, olieverf op paneel, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1937.
#368Staffordshire
Een paar porseleinen craquellé Staffordshire hondjes. Onderaan gemerkt met #-teken.
#731
Een meerkleurig kristallen vaas met geometrisch decor.
#555
Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#23
#520
Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
#530
An 18 karat yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.30 ct. in total, and a sapphire of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 7,48 gEstimate: € 800 / 1000