Similar lots by type
-
#296
Een eikenhouten hallbank in renaissancestijl, versierd met briefpanelen en plantenmotieven.
Un canapé d'entrée en chêne de style Renaissance, décoré en plis de parchemin et aux motifs végétaux.No longer availableDim. 135 x 142 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#211
Een paar gebeeldhouwde hoge armstoelen in barokke stijl met gecanneerde rug en de zit bekleed met naaldwerk.
Paire de fauteuils hauts en bois sculpté de style baroque. Dossiers et sièges cannés resp. recouverts de tapisserie.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#189Thonet, Vienna
Vier stoelen en twee armstoelen van deels zwartgelakt hout met geperforeerde rug. Ontwerp van Ernst Beranek. Jaren ‘80. Gemerkt. Lichte gebruikssporen.
Quatre chaises et deux fauteuils partiellement laqués noir. Dossiers à perforations. Modèle d’Ernst Beranek. Années 80. Avec marques. Légères traces d’usage.No longer availableEstimate: € 350/500 -
#56
Een paar salondeuren met glas-in-loodramen. Art deco.
Paire de portes de salon aux vitraux. Art deco.No longer availableDim. 218 x 83 cmEstimate: € 200/240 -
#316
Een smeedijzeren wandconsole met een zwart marmeren blad.
Console en fer forgé à tablette en marbre noir.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#172
Een groot tweeledig notenhouten buffet met onderaan vier paneeldeuren onder vier laden. Het opzet met centraal twee gevitreerde deuren met roosvenstertjes boven een lade en de kap gedragen door twee op de basis steunende zuiltjes met ionische kapitelen.
Un grand buffet en noyer à deux niveaux avec quatre portes à panneaux en bas sous quatre tiroirs. Le dessus avec deux portes en verre avec rosaces au-dessus d'un tiroir au centre et le capot soutenu par deux colonnes avec des chapiteaux ioniques soutenus sur la base.No longer availableDim. 280 x 216 x 75 cmEstimate: € 500/800 -
#86
Een eikenhouten kofferbank met gebeeldhouwde panelen en asymmetrisch opengewerkte rug. Vroeg XIXe eeuw.
Banc-coffre en chêne à panneaux sculptés et fond ajouré asymétrique. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 110 x 111 x 45 cmEstimate: € 120/200 -
#196
Een bureau in Lodewijk XV-stijl met drie laden in de gordel, versierd met verguld bronsbeslag en met marqueterie.
Bureau de style Louis XV à trois tiroirs en ceinture, décoré de garnitures en bronze doré et marqueterie.No longer availableDim. 81 x 134 x 73 cmEstimate: € 850/1000 -
#116
Een Bretoense boekenkast met twee gevitreerde deuren, versierd met gebeeldhouwde scènes.
Bibliothèque bretonne à deux portes vitrées, décorée de scènes sculptées.No longer availableDim. 106 x 123 x 46 cmEstimate: € 200/300 -
#336
Twee verschillende armstoelen, waarbij één in renaissancestijl met getorste stijlen en met liggende leeuwen in de armsteunen.
Deux différents fauteuils dont un de style renaissance aux montants torsadés et aux accoudoirs ornés de lions couchés.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#66
Een eikenhouten tafel met vier balusterpoten, versierd met acanthusbladeren en in verbinding.
Une table en chêne à quatre pieds balustre, décorée de feuilles d'acanthe et en liaison.No longer availableDim. 130 x 76 cmEstimate: € 80/120 -
#306
Een tafel/ bureau in Mechelse renaissancestijl met bijpassende stoel met gecanneerde zit en rug.
Une table / bureau de style Renaissance Malines avec chaise assortie avec siège et dossier cannelés.No longer availableDim. 115 x 78 cmEstimate: € 80/100 -
#326
Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300/400 -
#346
Een paar fauteuils à la Reine in Lodewijk XVI-stijl. Goede staat, mooi recent bekleed.
Paire de fauteuils à la Reine de style Louis XVI. Bon état, récemment recouverts.No longer availableEstimate: € 200/260 -
#246
Een mahoniehouten commode met drie lade en een lade in doucine in Louis-Philippestijl. Met grijs marmeren blad.
Commode en acajou à trois tiroirs et un tiroir en doucine de style Louis-Philippe. Avec tablette en marbre gris.No longer availableDim. 102 x 131 x 57,5 cmEstimate: € 60/120 -
#206
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met drie laden onderaan.
Une armoire en chêne à deux portes avec trois tiroirs en bas.No longer availableDim. 205 x 165 x 63 cmEstimate: € 80/120 -
#16
Een hangvitrine met één deur.
Une vitrine à suspendre avec une porte.No longer availableDim. 69 x 67 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#536
Een vierkoppige stenen Boeddha.
Bouddha à quatre têtes en pierre sculptée.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200/300 -
#687
Ronde wijnkoeler van gedreven rood koper in Vlaamse renaissancestijl.
Rafraîchissoir à vin rond en cuivre rouge entraîné de style Renaissance flamande.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 30/60 -
#28
Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.
Un encrier remarquable en porcelaine de Paris/Bruxelles, couvercle et pied en cuivre. Dégât au couvercle. Marques à la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30/50 -
#499
“Schepen”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd V.R.
Bateaux . Technique mixte sur papier. Monogrammé V.R.No longer availableDim. 51 x 37 cmEstimate: € 100/150 -
#72
Een spiegel in vergulde lijst. Tijdperk Empire. Origineel.
Un miroir dans un cadre doré. Epoque Empire. Original.No longer availableDim. 73 x 54 cmEstimate: € 90/110 -
#135
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 1,20 ct.No longer availableDim. 7,17 gEstimate: € 550/650 -
#33
Een achthoekige gedreven messingen hanglantaarn met klauwpootjes.
Lanterne à suspendre en laiton repoussé octogonal avec pieds griffes.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80/100 -
#651
Een fractie gefossiliseerd hout.
Une fraction de bois fossilisé.No longer availableDim. 36 x 17 cmEstimate: € 40/60 -
#1Goebel, Germany
“Signs of spring”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt. No. 203 2/0. Bijgevoegd een meerkleurig biscuit beeldje van een uil, eveneens gemerkt onderaan.
Signes du printemps . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée. N ° 203 2/0. On ajoute une figurine en biscuit multicolore représentant un hibou, également marquée en bas.No longer availableDim. h: 10 & 8,5 cmEstimate: € 40/45 -
#360
1 merkwaardige verzorgingsset van zwartgelakt metaal met vergulde motieven, waarin een horloge, een lipstickhouder, een poederdoos, een manicureset en naaigerief. Midden XXste eeuw.
1 remarquable set de soins en métal laqué noir à motifs dorés, comprenant une montre, un porte-rouge à lèvres, une boîte à poudre, un set de manucure et un kit de couture. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#63Val St. Lambert
Een vaas van geslepen, rood gedubbeld kristal. gemerkt. Kleine randschilfer bovenaan.
Un vase en cristal doublé rouge taillé. Marqué. Petit éclat sur le dessus.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/160 -
#419Suzanne ThienpontPeriod: 1905 - 2003
“Compositie 7B”. Gemengde techniek met zand op papier. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1962.
Composition 7B . Technique mixte avec sable sur papier. Signé et daté 1962 au dos.No longer availableDim. 45 x 37 cmEstimate: € 75/100