Similar lots by type
-
#24Paul Bocuse
Een glazen wijn decanteer karaf en koeler.
-
#270
Een messing luchter met melkglazen kapjes en 6 lichtpunten.
A brass chandelier with milk glass shades and 6 light points. -
-
#111
Een 5-delig kristalglazen setje, bestaande 2 karafjes en 3 schaaltjes. Schilfer aan het grootste karafje en pin ringschaaltje manco.
-
#56Crystal Maastricht
Een paar vintage kristallen kaarshouders in originele doos, gemerkt. Bijvevoegd kristalglazen schoteltje met geopetrisch patroon.
-
#147Steuben Art Glass
“Embraced couple”, een beeldje in kunstglas van ‘Steuben’. Onderaan kleine schilferschade.
"Embraced couple", a figurine in art glass by 'Steuben'. Small chip damage at the bottom. -
#2
Een vintage tafellampje in groen opalineglas.
-
#36
Een lot van 2 vintage schalen in Murano stijl.
A lot of 2 vintage bowls in Murano style. -
#177
Een grote glazen vaas.
A large glass vase. -
#284
Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
A vintage design vase in glass paste. Small crack in the top edge. -
#154
Een gesculpteerd kristalglazen vaas met geometrische patronen. Schilfer en barst onderaan.
A sculpted crystal glass vase with geometric patterns. Flake and crack at the bottom. -
#37
Een grote dekselvaas in opalineglas met een blauw floraal decor.
-
#188
Een roodkleurig glazen vaas met zilvervlokken in de massa.
A red glass vase with silver flakes in the mass. -
#193J et F Martell
Een kristalglazen likeurset met karaf, onderaan gemerkt, en 6 glaasjes, waarvan 1 met schilfertje.
A crystal liqueur set with a decanter, marked at the bottom, and 6 glasses, one of which has a small chip.
Other lots in this auction
-
#21
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from various brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, among others. -
#53Pandora
“Kris Fierens”. Een kunstboek, uitgeverij Pandora.
-
#5
Een lot van drie antieke leergebonden religieuze boeken uit de 18de eeuw, getiteld "Den Dag van den Christen geheiligd door het gebed en de meditatie" (J.F. Moerlan, Ieper, 1786), "Den Geestelijken Stryd" (P.V.E.P., T. Walvijn, 18de eeuw), en "De Pelgrimagie Van Het Kindeken Jesus" (Joannes Van Soest, Antwerpen, 1737), versierd met gravures en filigranen en vertonend sporen van slijtage.
-
#7
Een oud lederen valiesje, te restaureren.
An old leather suitcase, in need of restoration. -
#59J Van Neste
Een Art Nouveau bronzen vide-poche met druivelaar in het reliëf. Gesigneerd “J VAN NESTE”. Bijgevoegd vergulde bronzen vide-poche.
-
#141
“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
“Mother with child”. A vintage religious statue made of plaster. -
#100Sabino
Lot van drie stijlvolle vogelbeelden van matglas, handgemaakt met fijne details en één glazen vogelbeeldje in Art Deco stijl, alle uit de 20e eeuw.
-
#84
“Guanyin”. Een paar Chinees porseleinen vintage beeldjes. 1 met herstelling aan de vingers.
"Guanyin". A pair of Chinese porcelain vintage figurines. 1 with repair to the fingers. -
#106Jozef Gallant
“10 klokjes”. Een zaadschilderij op paneel. Onderaan monogram JG. Verso getiteld, gesigneerd en gedateerd 1974.
"10 small bells." A seed painting on panel. Monogram JG at the bottom. Titled, signed, and dated 1974 on the reverse. -
#45Kwatta
“Zoologie”. Een vintage prentkaart boek anno 1934, uitgave door Kwatta.
-
#31
Een meerkleurig vintage aardewerken vaas met muzikant in het decor. Onderaan gemerkt made in Italy.
A multicolored vintage earthenware vase with a musician in the decoration. Marked made in Italy at the bottom. -
#221
Een lot van twee glazen vazen, bestaande uit een gele vaas en een vaas met een blauwe handgreep in antieke stijl.
A lot of two glass vases, including a yellow vase and a vase with a blue handle in antique style.