Other lots in this auction
-
#161Een Duits/Pruisische Mauser bajonet, M1871. Gemerkt Alex Coppel Solingen. Met regimentsstempel 12 R. D. 5. Met schede.
A German/Prussian Mauser bayonet, M1871. Marked Alex Coppel Solingen. With regiment stamp 12 R. D. 5. With scabbard.No longer availableDim. Lengte 60 cmEstimate: € 70 / 100 -
#77Een paar grote hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven. Omstreeks 1900. Kleine schade.
A pair of large horn vases of Brussels porcelain with a multicolored floral decor and gilded motifs. Circa 1900. Minor damage.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#177Johannes Albertus HestermanPeriod: 1877-1955‘Vergezicht’. Olieverf op doek. Getekend en gedateerd 1920.
'Panoramic view', oil on canvas. Signed and dated 1920.No longer availableDim. 61/96 cmEstimate: € 200 / 300 -
#250Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.80 ct. and rubies totaling approximately 0.80 ct.No longer availableDim. 2,88 gEstimate: € 900 / 1000 -
#89‘Winterlandschap met hooimijten’, olieverf op paneel. Een impasto werk in de geest van Permeke. Onleesbaar getekend.
‘Winter landscape with haystacks’, oil on panel. An impasto work in the spirit of Permeke. Illegibly signed.No longer availableDim. 40/50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#117Een grote geslepen spiegel, vergulde kader met kuif.
A large cut mirror, gilt frame with crest.No longer availableDim. 170 x 89 cmEstimate: € 280 / 340 -
#251Val Saint LambertEen kristallen uil/paperweight, gemerkt en met originele verpakking.
A crystal owl/paperweight, marked and with original packaging.No longer availableDim. h 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#45CartierEen zwart lederen centuur met gesp in twee kleuren. Gemerkt en in originele doos.
A black leather belt with a two-tone buckle. Marked and in original box.No longer availableDim. 120 cmEstimate: € 150 / 200 -
#200Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
An 18kt white gold ring set with diamonds totaling approximately 0.80 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#84“Drinkgelag aan de haard”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Van Genechten en gedateerd 1963.
"Drinking Revel by the Fireplace," a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed J. Van Genechten and dated 1963.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#239Een partij van acht vintage industriële drukmeters, verschillende merken en formaten. Toegevoegd een oliebusje.
A lot of eight vintage industrial pressure gauges, various brands and sizes. Added an oil can.No longer availableDim. Ø 3,5 - 15 cmEstimate: € 50 / 75 -
#235Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,25 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with a solitaire of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 600 / 700

