Similar lots by type
-
#726Vergulde spiegel met de bovenrand afgerond. XIXde eeuw.
Glace à cadre doré, le dessus arrondi. XIXe siècle.Dim. H. 162 cmEstimate: € 100 / 140 -
#19Een sac-à-perles van koper met kristallen pendeloques en tien lichtpunten.
Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal. Dix lumières.Estimate: € 120 / 200 -
#368Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002“Heidelandschap” en “Hoeve”. Twee schilderijen op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère” et “Ferme”. Deux tableaux sur toile. Signées.Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#405Een halllamp van koper en kristal.
Lampe de vestibule en cuivre et cristal.Estimate: € 80 / 100 -
#310Een 18 karaats geel gouden armband bezet met parels.
Bracelet en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 6,05 gEstimate: € 180 / 250 -
#315Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met parels.
Collier en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 7,09 gEstimate: € 180 / 250 -
#732Een comtoise van gedreven geelkoper.
Comtoise en cuivre repoussé.Estimate: € 180 / 240 -
#348Mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een lade en doucine. Tijdperk Louis-Philippe.
Armoire à deux corps en acajou. Le dessus à un tiroir en doucine. Epoque Louis-Philippe.Dim. H. 158 cmEstimate: € 80 / 120 -
#748“Cheval de Marly.” Een bronzen beeld naar G. Coustou. XIXde eeuws.
“Cheval de Marly”. Sculpture en bronze d’après Coustou. XIXe siècle.Dim. h: 40 cmEstimate: € 320 / 400 -
#736Een paar fauteuils in Lodewijk XV-stijl van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.
Paire de fauteuils de style Louis XV en noyer sculpté recouvert de tapisserie.Estimate: € 80 / 100 -
#17Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.Estimate: € 120 / 180 -
#756Eikenhouten gatelegtafel met gedraaide poten. XIXde eeuw.
Table gateleg en chêne à pieds tournés. XIXe siècle.Estimate: € 200 / 300 -
#388Spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een bloemenmand in Lodewijk XVI-stijl. Lijst eveneens voorzien van spiegelglas.
Miroir à encadrement doré, le dessus décoré d’une corbeille fleurie de style Louis XVI. Cadre également avec verre miroitant.Dim. H. 92 cmEstimate: € 30 / 40 -
#738Een paar gedraaide messingen kandelaars.
Paire de candélabres en laiton tourné.Dim. H. 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#8Een halllantaarn van verguld brons.
Lanterne de vestibule en bronze doré.Dim. h: 57 cmEstimate: € 60 / 100 -
#393Ovale spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een strik in Lodewijk XVI-stijl.
Glace ovale à encadrement en bois doré. Le dessus décoré d’un noeud de style Louis XVI.Dim. H. 74 cmEstimate: € 30 / 40 -
#714Een langgerekt houten siermasker. Afrikaans werk.
Masque allongée en bois. Travail africain.Dim. h: 132 cmEstimate: € 80 / 120 -
#135Twee lange halssnoeren van roze en witte zoetwater parels met twister slot en certificaat van echtheid.
Deux longs colliers en perles rose et blanc. Fermoir twister. Certificat d’authenticité.Estimate: € 300 / 400 -
#55Een halssnoer en oorbellen van citrine.
Collier et boucles d’oreilles en citrine.Estimate: € 150 / 250 -
#9Neogotisch luchtertje van verguld koper met vier lichtpunten.
Petit lustre néogothique en cuivre doré à quatre points de lumière.Dim. H.34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#741Henri Gauquier“Fac et spera.” Een bronzen beeld.
“Fac et spera”. Sculpture en bronze.Estimate: € 450 / 500 -
#751Salvador DaliPeriod: 1904-1989“Zodiaco Daliniano”. Serie van 12 borden met voorstellingen van de dierenriem. Werk uit 1991, genummerd 279/5000. In oorspronkelijke doosjes en met bijbehorende certificaten.
“Zodiaco Dainiano”. Suite de 12 assiettes représentant les signes du zodiaque. Travail de 1991, numérotées 279/5000. Dans les boîtes d’origines et accompagnées de certificats.Dim. Ø 20 cmEstimate: € 1000 / 1250 -
#536Mahoniehouten tweedeurskast. Twee beglaasde deuren met latwerk in spitsboogvorm. Onderaan een lade. XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en acajou. Deux portes vitrées à lattes en ogive. Tiroir en ceinture basse. XIXe siècle.Estimate: € 200 / 300 -
#752Een zes- en een vierdelig Chinees theeservies van meerkleurig porselein bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, tien kopjes, waarvan één hersteld en tien gecompartimenteerde schoteltjes.
Deux services à thé en porcelaine polychrome de Chine, comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, dix tasses dont une réparée et dix soucoupes à compartiment pour biscuits.Estimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#413Een Mendemasker van gebeeldhouwd hout. Sierra Leone.
Masque en bois sculpté. Mende, Sierra Leone.Dim. h: 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#532Noparat Livisit“De oogst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La moisson”. Huile sur toile. Signée.Dim. 40 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#323“Jachthond met buit”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.
“Chien de chasse et sa proie”. Statuette en bronze à patine foncée.Dim. l: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#169René Engelen“Sas van Wijnegem”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ecluse de Wijnegem”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 27 x 39 cmEstimate: € 100 / 160 -
#650Een luchter van verguld brons met kristallen pendeloques in de geest van Lodewijk XV met 24 lichtpunten. Slijtage.
Lustre en bronze doré aux pendeloques en cristal de style Louis XV. 24 lumières. Usures.Dim. h: 105 cmEstimate: € 200 / 300 -
#636Een kuipfauteuil in de geest van Lodewijk XVI, bekleed met gecapitonneerd geel leder.
Fauteuil de bureau d’inspiration Louis XVI recouvert de cuir jaune capitonné.Dim. h: 95 cmEstimate: € 200 / 300 -
#723Abstract werk van smeedijzer. Draagt onleesbare handtekening.
Sculpture abstraite en fer forgé. Porte une signature illisible.Dim. 32 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#363BachtiarEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen met een dambordmotief.
Tapis persan en laine sur coton à motif d’échiquier.Dim. 320 x 217 cmEstimate: € 200 / 300 -
#355Een 18 karaats wit en geel gouden trouwring. We voegen er een 18 karaats geel gouden trouwring aan toe.
Alliance en or jaune et blanc 18 ct. Ainsi qu’une alliance en or jaune 18 ct.Dim. 4,61 gEstimate: € 100 / 150 -
#151Een theeserviesje voor twaalf personen van Japans porselein met een meerkleurig bloesemdecor op blauwe fond. Eén kopje manco.
Service à thé pour 12 personnes en porcelaine du Japon à décor polychrome de fleurs sur fond bleu. Une tasse manque.Estimate: € 30 / 40 -
#690Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de dix montres différentes.Estimate: € 50 / 100 -
#11Een lot geel en rood koper bestaande uit o.a. een Turkse ketel, een olielamp, enz.
Lot de cuivres jaunes et rouges dont e.a. une bouilloire turque, une lampe à huile etc.Estimate: € 30 / 50

