#59“Rijhuizen bij valavond.” Olieverf op doek.
“Townhouses at nightfall.” Oil on canvas.No longer availableDim. 30 x 40 cm -
#629Paul Tuerlinckx“Stilleven met maïs.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#457Een paar Chinees porseleinen vierkante vazen met verschillende figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain square vases with various figures in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 42 x 17 x 17cmEstimate: € 120 / 200 -
#188Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.
A polychrome wood sculpted rocking horse.No longer availableDim. 78 x 124cmEstimate: € 200 / 300 -
#523Een lot van 3 Afrikaanse brons gesculpteerde maskers.
#295Studio VandersteenSuske en Wiske. De rode reeks in vier kleuren. Nummers 217 tot en met 266. Ed. Standaard Uitgeverij. Goede staat. 50 exemplaren.
#471Een Japans cloisonné beeldje van vrouw en kind rijdend op een foo dog. Hoofden en handen uit ivorine. Op houten sokkel, enkele sporen van herstelling.
Japanese cloisonné figurine of a woman and child riding a foo dog. Heads and hands made of ivorine. On wooden base, some traces of repair.No longer availableDim. 40 x 32cmEstimate: € 200 / 250 -
#555Een gesculpteerd houten Renaissancestijl kast met 2 laden en 2 deuren.
#522Salvador Dali“Compositie met duif”. Litho. Gesigneerd en genummerd 61/250 buiten de plaat.
"Composition with pigeon". Lithograph. Signed and numbered 61/250 outside the plate.No longer availableDim. 40 x 25 cmEstimate: € 200 / 220 -
#580Een 18 karaats geelgouden broche in de vorm van een pluim.
#94‘Duinzicht met kerk’, olieverf op paneel, rechtsonder onduidelijk gesigneerd.
'Man with cattle by the water', oil on panel signed lower right 'Chwala'.No longer availableDim. h 21 x b 41 cmEstimate: € 80 / 120