#35Twee hoornen bestaande uit een antieke (kruit?)-hoorn met initialen en metalen deksel en een toeter met bronzen plaatje met opschrift AOF.
A lot of 2 horns, including an antique horn with initials and metal lid, and a trumpet with a bronze plate inscribed AOF.No longer availableDim. l 39 cmEstimate: € 50 / 70 -
#464Een 19e eeuwse barokke-stijl spiegel, met moderne patina.
#266Een albasten zuil en vaas, verlicht in beide delen.
An alabaster column and vase, illuminated in both parts.No longer availableDim. h 107 cmEstimate: € 30 / 50 -
#404Een vintage salontafel, hout met keramische tegels, ontworpen door Roger Capron, model Herbier, gesigneerd.
#261Een grote retro reiskoffer met schoenenvak en kleerhangers.
A large vintage suitcase with a shoe compartment and clothes hangers.No longer availableDim. H 54, B 85, D 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#120Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +-0,75 ct en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,26 ct .
An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.75 ct and brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.27 ct.No longer availableDim. 5,02 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#5Een massief houten melkstoeltje op drie poten, rustieke stijl.
#105Een klassiek beeld van composiet, met twee lezend kinderen.
#443Een tafellamp met een glas-in lood kap in de geest van Tiffany’s. Lampenvoet van glaspasta versierd met distels. Klein letsel aan de rand van de kap, door een beugel. Medio XXste eeuw.
A table lamp with a stained glass shade in the spirit of Tiffany's. Lamp base made of glass paste decorated with thistles. Minor damage to the edge of the shade, caused by a brace. Mid 20th century.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 240 / 360